Duminică18 octombrie
Live 149 Pune pont

OlandaOlanda · Tweede Divisie

RKAV Volendam - SV Spakenburg

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

OlandaTweede Divisie · Olanda Final
RKAV Volendam
ÎÎÎVÎ
Final2-1Pauză 1-0
SV Spakenburg
VÎVEV
Șanse înainte de meci, după cote
RKAV Volendam 22%Egal 21%SV Spakenburg 56%

RKAV Volendam 2-1 SV Spakenburg: statisticile meciului

Meciul s-a terminat RKAV Volendam 2-1 SV Spakenburg (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 21% pentru victoria lui RKAV Volendam, iar cotele fără marjă 22%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 4,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 76%), iar GG a ieșit (70%). Scorul exact 2-1 avea 5,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (5-7) și 2 cartonașe galbene (1-1).

RKAV Volendamîn meciSV Spakenburg
5
Cornere
7
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici RKAV Volendam vs SV Spakenburg

RKAV Volendam marchează 1,8 goluri pe meci și primește 4,0. SV Spakenburg marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,2. La RKAV Volendam, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: RKAV Volendam 1, egal 0, SV Spakenburg 3.

~4,0goluri estimate
76%peste 2,5 goluri
70%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
RKAV Volendamultimele 5SV Spakenburg
0,60
Puncte / meci
2,00
1,8
Goluri marcate / meci
1,6
4,0
Goluri primite / meci
1,2
1
Victorii
3
100%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri RKAV Volendam și ultimele 5 SV Spakenburg, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

RKAV Volendam1-0-4

Î
Quick Boys - RKAV Volendam15.08.26 · Tweede Divisie
5-0
Î
RKAV Volendam - FC Volendam05.07.26 · Amicale intercluburi
2-3
Î
Rijnsburgse Boys - RKAV Volendam23.05.26 · Tweede Divisie
7-0
V
RKAV Volendam - Barendrecht16.05.26 · Tweede Divisie
5-2
Î
Jong Almere City - RKAV Volendam09.05.26 · Tweede Divisie
3-2

SV Spakenburg3-1-1

V
SV Spakenburg - VV Katwijk15.08.26 · Tweede Divisie
1-0
Î
Koninklijke HFC - SV Spakenburg23.05.26 · Tweede Divisie
3-2
V
SV Spakenburg - VV Katwijk16.05.26 · Tweede Divisie
2-1
E
De Treffers - SV Spakenburg09.05.26 · Tweede Divisie
0-0
V
SV Spakenburg - Rijnsburgse Boys25.04.26 · Tweede Divisie
3-2

Întâlniri directe RKAV Volendam - SV Spakenburg

RKAV Volendam 1Egal 0SV Spakenburg 3
V
SV Spakenburg - RKAV Volendam31.01.2026 · pauză 1-0
3-4
Î
RKAV Volendam - SV Spakenburg06.09.2025 · pauză 1-1
1-3
Î
RKAV Volendam - SV Spakenburg11.01.2025 · pauză 0-1
1-2
Î
SV Spakenburg - RKAV Volendam17.08.2024 · pauză 0-0
4-0

V/E/Î din perspectiva RKAV Volendam. 4 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi RKAV Volendam - SV Spakenburg

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · RKAV Volendam4.1022% fără marjă
X · Egal4.3021% fără marjă
2 · SV Spakenburg1.6256% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 2.10
X2 1.18
12 1.17

Goluri

Peste 1.5 1.05
Sub 2.5 3.10
Peste 2.5 1.28

Ambele marchează

GG Da 1.37
GG Nu 2.87

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.87
Pauză peste 1.5 1.83

Analiza de dinainte de meci

RKAV Volendam - SV Spakenburg s-a jucat sâmbătă, 22 august, în Tweede Divisie (Olanda). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

RKAV Volendam vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 20. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, SV Spakenburg are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 8-6.

În ultimele 4 întâlniri directe, RKAV Volendam a câștigat o dată, SV Spakenburg de 3 ori. Au fost meciuri deschise, cu 4,5 goluri în medie. Ultima: SV Spakenburg - RKAV Volendam 3-4, pe 31 ianuarie 2026.

Casele o dau favorită pe SV Spakenburg, la 1.62, cu egalul la 4.30. Fără marja caselor, asta înseamnă 56% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.28, iar GG la 1.37.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,5 pentru RKAV Volendam și 2,5 pentru SV Spakenburg. Scorul cel mai probabil e 1-2.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie SV Spakenburg: 61% în model, cota corectă ar fi 1.64. Cota 1.62 e cam la nivelul ăsta. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 76%. Cota de 1.28 e corectă, fără plus. Ambele marchează (GG) are 70% în model, iar 1.37 e aproape de cota corectă (1.43). Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități RKAV Volendam - SV Spakenburg

Goluri estimate: 1,45 RKAV Volendam și 2,53 SV Spakenburg, total 3,98. 1X2 în model: 21% · 18% · 61%. Peste 2,5: 76% (cotă corectă 1.32). GG: 70% (cotă corectă 1.43). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
7%1
15%2
20%3
19%4
37%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 24% · peste 2,5: 76% (verde).

Scoruri probabile

1-28,7%1-37,3%1-16,9%2-26,3%0-26,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: RKAV Volendam. RKAV Volendam a primit 20 de goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,3 goluri, după cote 3,7. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză1-0
Cornere5-7
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startSV Spakenburg · 1.62
Goluri estimate~4,0
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat RKAV Volendam - SV Spakenburg?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 15:30 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat RKAV Volendam - SV Spakenburg?

În Tweede Divisie (Olanda).

Unde s-a jucat RKAV Volendam - SV Spakenburg?

Pe Hein Koning Voetbalstadion, în Volendam, sâmbătă, 22 august, ora 15:30 (ora României).

Cine era favorită în RKAV Volendam - SV Spakenburg?

SV Spakenburg pleca favorită, la cota 1.62. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în RKAV Volendam - SV Spakenburg?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,0.

Alte meciuri din Tweede Divisie

Toată liga →