Duminică18 octombrie
Live 150 Pune pont

OlandaOlanda · Tweede Divisie

Quick Boys - RKAV Volendam

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

OlandaTweede Divisie · Olanda Final
Quick Boys
VEVVV
Final5-0Pauză 2-0
RKAV Volendam
ÎÎVÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Quick Boys 62%Egal 21%RKAV Volendam 17%

Quick Boys 5-0 RKAV Volendam: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Quick Boys 5-0 RKAV Volendam (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 68% pentru victoria lui Quick Boys, iar cotele fără marjă 62%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 75%), iar GG n-a ieșit (NG avea 34%). Scorul exact 5-0 avea 2,3% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Quick Boys vs RKAV Volendam

Quick Boys marchează 2,8 goluri pe meci și primește 1,0. RKAV Volendam marchează 1,8 goluri pe meci și primește 3,6. La Quick Boys, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: Quick Boys 3, egal 0, RKAV Volendam 1.

~3,9goluri estimate
75%peste 2,5 goluri
66%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Quick Boysultimele 5RKAV Volendam
2,60
Puncte / meci
0,60
2,8
Goluri marcate / meci
1,8
1,0
Goluri primite / meci
3,6
4
Victorii
1
100%
Peste 2,5 goluri
100%
80%
Ambele marchează
60%
3
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Quick Boys și ultimele 5 RKAV Volendam, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Quick Boys4-1-0

V
Kozakken Boys - Quick Boys23.05.26 · Tweede Divisie
1-2
E
Quick Boys - Ijsselmeervogels16.05.26 · Tweede Divisie
2-2
V
ACV Assen - Quick Boys09.05.26 · Tweede Divisie
1-2
V
HHC Hardenberg - Quick Boys25.04.26 · Tweede Divisie
1-2
V
Quick Boys - GVVV Veenendaal18.04.26 · Tweede Divisie
6-0

RKAV Volendam1-0-4

Î
RKAV Volendam - FC Volendam05.07.26 · Amicale intercluburi
2-3
Î
Rijnsburgse Boys - RKAV Volendam23.05.26 · Tweede Divisie
7-0
V
RKAV Volendam - Barendrecht16.05.26 · Tweede Divisie
5-2
Î
Jong Almere City - RKAV Volendam09.05.26 · Tweede Divisie
3-2
Î
RKAV Volendam - Amsterdamsche25.04.26 · Tweede Divisie
0-3

Întâlniri directe Quick Boys - RKAV Volendam

Quick Boys 3Egal 0RKAV Volendam 1
V
Quick Boys - RKAV Volendam28.03.2026 · pauză 0-0
1-0
Î
RKAV Volendam - Quick Boys25.10.2025 · pauză 1-1
2-1
V
RKAV Volendam - Quick Boys11.02.2025 · pauză 0-1
0-3
V
Quick Boys - RKAV Volendam14.09.2024 · pauză 2-0
4-1

V/E/Î din perspectiva Quick Boys. 3 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Quick Boys - RKAV Volendam

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Quick Boys1.4762% fără marjă
X · Egal4.3521% fără marjă
2 · RKAV Volendam5.4017% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.09
X2 2.57
12 1.14

Goluri

Peste 1.5 1.12
Sub 2.5 2.42
Peste 2.5 1.47

Ambele marchează

GG Da 1.68
GG Nu 2.07

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.63
Pauză peste 1.5 2.10

Analiza de dinainte de meci

Quick Boys - RKAV Volendam s-a jucat sâmbătă, 15 august, în Tweede Divisie (Olanda). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Quick Boys n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: patru victorii și un egal. A marcat 14 goluri și a primit 5. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, RKAV Volendam are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 9-18. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 4 întâlniri directe, Quick Boys a câștigat de 3 ori, RKAV Volendam o dată. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Quick Boys - RKAV Volendam 1-0, pe 28 martie 2026.

Casele o dau favorită pe Quick Boys, la 1.47, cu egalul la 4.35. Fără marja caselor, asta înseamnă 62% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.47, iar GG la 1.68.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,7 pentru Quick Boys și 1,2 pentru RKAV Volendam. Scorul cel mai probabil e 2-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Quick Boys, modelul calculează 68%. Cota de 1.47 e corectă, fără plus. Peste 2.5 goluri merită privit: 75% în model, iar 1.47 plătește peste cota corectă de 1.33. Ambele marchează (GG): 66% în model, cota corectă ar fi 1.52. Casele dau 1.68, mai mult. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Quick Boys - RKAV Volendam

Goluri estimate: 2,68 Quick Boys și 1,23 RKAV Volendam, total 3,91. 1X2 în model: 68% · 17% · 15%. Peste 2,5: 75% (cotă corectă 1.33). GG: 66% (cotă corectă 1.52). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
8%1
15%2
20%3
20%4
35%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 25% · peste 2,5: 75% (verde).

Scoruri probabile

2-18,9%3-17,9%2-07,2%1-16,6%3-06,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: RKAV Volendam. RKAV Volendam a primit 18 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,6 goluri, după cote 3,2. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final5-0
Pauză2-0
Favorită la startQuick Boys · 1.47
Goluri estimate~3,9
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Quick Boys - RKAV Volendam?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 5-0.

În ce competiție s-a jucat Quick Boys - RKAV Volendam?

În Tweede Divisie (Olanda).

Unde s-a jucat Quick Boys - RKAV Volendam?

Pe Sportpark Nieuw Zuid, în Katwijk, sâmbătă, 15 august, ora 16:00 (ora României).

Cine era favorită în Quick Boys - RKAV Volendam?

Quick Boys pleca favorită, la cota 1.47. Meciul s-a terminat 5-0.

Câte goluri s-au marcat în Quick Boys - RKAV Volendam?

5 goluri, scor final 5-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,9.

Alte meciuri din Tweede Divisie

Toată liga →