Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

OlandaOlanda · Tweede Divisie

Quick Boys - Kloetinge

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

OlandaTweede Divisie · Olanda Final
Quick Boys
VVVEV
Final4-0Pauză 2-0
Kloetinge
EVEVE
Șanse înainte de meci, după cote
Quick Boys 69%Egal 18%Kloetinge 13%

Quick Boys 4-0 Kloetinge: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Quick Boys 4-0 Kloetinge (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 55% pentru victoria lui Quick Boys, iar cotele fără marjă 69%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 69%), iar GG n-a ieșit (NG avea 34%). Scorul exact 4-0 avea 2,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (7-5) și 1 cartonașe galbene (1-0).

Quick Boysîn meciKloetinge
7
Cornere
5
1
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Quick Boys vs Kloetinge

Quick Boys marchează 2,4 goluri pe meci și primește 0,8. Kloetinge marchează 3,0 goluri pe meci și primește 1,8. La Kloetinge, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,6goluri estimate
69%peste 2,5 goluri
66%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Quick Boysultimele 5Kloetinge
2,60
Puncte / meci
1,80
2,4
Goluri marcate / meci
3,0
0,8
Goluri primite / meci
1,8
4
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
100%
60%
Ambele marchează
100%

Ultimele 5 meciuri Quick Boys și ultimele 5 Kloetinge, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Quick Boys4-1-0

V
Ijsselmeervogels - Quick Boys22.08.26 · Tweede Divisie
0-1
V
Quick Boys - RKAV Volendam15.08.26 · Tweede Divisie
5-0
V
Kozakken Boys - Quick Boys23.05.26 · Tweede Divisie
1-2
E
Quick Boys - Ijsselmeervogels16.05.26 · Tweede Divisie
2-2
V
ACV Assen - Quick Boys09.05.26 · Tweede Divisie
1-2

Kloetinge2-3-0

E
Kloetinge - Kozakken Boys22.08.26 · Tweede Divisie
3-3
V
Amsterdamsche - Kloetinge15.08.26 · Tweede Divisie
1-3
E
Kloetinge - VV Baronie04.08.26 · Amicale intercluburi
2-2
V
SteDoCo - Kloetinge23.05.26 · Derde Divisie, Group A
1-5
E
Kloetinge - VV Noordwijk16.05.26 · Derde Divisie, Group A
2-2

Ponturi Quick Boys - Kloetinge

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Quick Boys1.3269% fără marjă
X · Egal5.1518% fără marjă
2 · Kloetinge6.9013% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.09
X2 2.47
12 1.16

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.30
Peste 2.5 1.53

Ambele marchează

GG Da 1.71
GG Nu 2.02

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.59
Pauză peste 1.5 2.17

Analiza de dinainte de meci

Quick Boys - Kloetinge s-a jucat sâmbătă, 29 august, în Tweede Divisie (Olanda). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Quick Boys n-a pierdut niciunul (patru victorii și un egal). Golaveraj: 12-4. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Kloetinge n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: două victorii și trei egaluri. A marcat 15 goluri și a primit 9. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

Quick Boys pleacă favorită, la cota 1.32. Egalul e la 5.15, iar Kloetinge la 6.90. Fără marja caselor, asta înseamnă 69% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.53, iar GG la 1.71.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,2 pentru Quick Boys și 1,4 pentru Kloetinge. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 55% la victorie, față de 69%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Quick Boys: 55% în model, cota corectă ar fi 1.82. La 1.32, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 69%. Cota de 1.53 e peste cea corectă (1.45). Ambele marchează (GG) merită privit: 66% în model, iar 1.71 plătește peste cota corectă de 1.52. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Quick Boys - Kloetinge

Goluri estimate: 2,17 Quick Boys și 1,38 Kloetinge, total 3,55. 1X2 în model: 55% · 21% · 24%. Peste 2,5: 69% (cotă corectă 1.45). GG: 66% (cotă corectă 1.52). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
10%1
18%2
22%3
19%4
28%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 31% · peste 2,5: 69% (verde).

Scoruri probabile

2-19,3%1-18,6%2-06,8%3-16,8%2-26,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Kloetinge. Kloetinge a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,0 goluri, după cote 3,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-0
Pauză2-0
Cornere7-5
Cartonașe galbene1-0
Favorită la startQuick Boys · 1.32
Goluri estimate~3,6
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Quick Boys - Kloetinge?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 4-0.

În ce competiție s-a jucat Quick Boys - Kloetinge?

În Tweede Divisie (Olanda).

Unde s-a jucat Quick Boys - Kloetinge?

Pe Sportpark Nieuw Zuid, în Katwijk, sâmbătă, 29 august, ora 16:00 (ora României).

Cine era favorită în Quick Boys - Kloetinge?

Quick Boys pleca favorită, la cota 1.32. Meciul s-a terminat 4-0.

Câte goluri s-au marcat în Quick Boys - Kloetinge?

4 goluri, scor final 4-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,6.

Alte meciuri din Tweede Divisie

Toată liga →