Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

MexicMexic · Liga MX (F) - Apertura

Queretaro (F) - Monterrey (F)

Statistici și rezultat final · duminică, 30 august

MexicLiga MX (F) - Apertura · Mexic Final
Queretaro (F)
ÎVÎÎÎ
Final0-4Pauză 0-2
Monterrey (F)
ÎVVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Queretaro (F) 9%Egal 13%Monterrey (F) 78%

Queretaro (F) 0-4 Monterrey (F): statisticile meciului

Meciul s-a terminat Queretaro (F) 0-4 Monterrey (F) (pauză 0-2). Înainte de start, modelul dădea 64% pentru victoria lui Monterrey (F), iar cotele fără marjă 78%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 69%), iar GG n-a ieșit (NG avea 36%). Scorul exact 0-4 avea 3,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (6-3) și 2 cartonașe galbene (0-2).

Queretaro (F)în meciMonterrey (F)
6
Cornere
3
0
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Queretaro (F) vs Monterrey (F)

Queretaro (F) marchează 0,6 goluri pe meci și primește 2,6. Monterrey (F) marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,8. La Monterrey (F), 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Queretaro (F) nu a câștigat niciuna dintre ultimele 4 întâlniri.

~3,6goluri estimate
69%peste 2,5 goluri
64%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Queretaro (F)ultimele 5Monterrey (F)
0,60
Puncte / meci
1,80
0,6
Goluri marcate / meci
2,2
2,6
Goluri primite / meci
1,8
1
Victorii
3
80%
Peste 2,5 goluri
100%
40%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
4

Ultimele 5 meciuri Queretaro (F) și ultimele 5 Monterrey (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Queretaro (F)1-0-4

Î
UNAM Pumas (F) - Queretaro (F)22.08.26 · Liga MX (F) - Apertura
5-0
V
Club Leon (F) - Queretaro (F)18.08.26 · Liga MX (F) - Apertura
0-1
Î
Queretaro (F) - Santos Laguna (F)09.08.26 · Liga MX (F) - Apertura
1-2
Î
Guadalajara (F) - Queretaro (F)03.08.26 · Liga MX (F) - Apertura
3-1
Î
Santos Laguna (F) - Queretaro (F)26.04.26 · Liga MX (F) - Clausura
3-0

Monterrey (F)3-0-2

Î
Monterrey (F) - Club Leon (F)22.08.26 · Liga MX (F) - Apertura
2-3
V
Santos Laguna (F) - Monterrey (F)18.08.26 · Liga MX (F) - Apertura
1-4
V
Monterrey (F) - Atlante FC (F)09.08.26 · Liga MX (F) - Apertura
3-1
V
Tijuana (F) - Monterrey (F)02.08.26 · Liga MX (F) - Apertura
1-2
Î
Club America (F) - Monterrey (F)17.05.26 · Liga MX (F) - Clausura
3-0

Întâlniri directe Queretaro (F) - Monterrey (F)

Queretaro (F) 0Egal 0Monterrey (F) 4
Î
Queretaro (F) - Monterrey (F)18.01.2026 · pauză 0-1
0-1
Î4-2
Î3-1
Î
Queretaro (F) - Monterrey (F)03.09.2024 · pauză 0-2
1-3

V/E/Î din perspectiva Queretaro (F). 3 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Queretaro (F) - Monterrey (F)

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Queretaro (F)10.009% fără marjă
X · Egal6.7013% fără marjă
2 · Monterrey (F)1.1578% fără marjă
Alte piețe: cornere

Cornere

Sub 9.5 1.85
Peste 9.5 1.85

Analiza de dinainte de meci

Queretaro (F) - Monterrey (F) s-a jucat duminică, 30 august, în Liga MX (F) - Apertura (Mexic). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Queretaro (F) vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 3 goluri și a primit 13. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Monterrey (F) are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 11-9. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 4 întâlniri directe, Queretaro (F) a câștigat niciodată, Monterrey (F) de 4 ori. Au fost meciuri deschise, cu 3,8 goluri în medie. Ultima: Queretaro (F) - Monterrey (F) 0-1, pe 18 ianuarie 2026.

Casele o dau favorită pe Monterrey (F), la 1.15, cu egalul la 6.70. Fără marja caselor, asta înseamnă 78% șanse de victorie.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,2 pentru Queretaro (F) și 2,4 pentru Monterrey (F). Scorul cel mai probabil e 1-2. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 18% la victorie, față de 9%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Monterrey (F) are 64% în model, dar la 1.15 plătește sub cota corectă de 1.56. Peste 2.5 goluri: 69% în model, adică o cotă corectă de 1.45. Ambele marchează (GG): 64% în model, adică o cotă corectă de 1.56. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Queretaro (F) - Monterrey (F)

Goluri estimate: 1,20 Queretaro (F) și 2,40 Monterrey (F), total 3,60. 1X2 în model: 18% · 18% · 64%. Peste 2,5: 69% (cotă corectă 1.45). GG: 64% (cotă corectă 1.56). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
10%1
18%2
21%3
19%4
29%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 31% · peste 2,5: 69% (verde).

Scoruri probabile

1-29,4%0-27,9%1-17,9%1-37,6%0-16,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Queretaro (F). Queretaro (F) a primit 13 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Monterrey (F). Monterrey (F) a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-4
Pauză0-2
Cornere6-3
Cartonașe galbene0-2
Favorită la startMonterrey (F) · 1.15
Goluri estimate~3,6
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Queretaro (F) - Monterrey (F)?

S-a jucat duminică, 30 august, ora 02:00 (ora României) și s-a terminat 0-4.

În ce competiție s-a jucat Queretaro (F) - Monterrey (F)?

În Liga MX (F) - Apertura (Mexic).

Unde s-a jucat Queretaro (F) - Monterrey (F)?

Pe Stadionul Corregidora de Queretaro, în Santiago de Querétaro, duminică, 30 august, ora 02:00 (ora României).

Cine era favorită în Queretaro (F) - Monterrey (F)?

Monterrey (F) pleca favorită, la cota 1.15. Meciul s-a terminat 0-4.

Câte goluri s-au marcat în Queretaro (F) - Monterrey (F)?

4 goluri, scor final 0-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,6.

Alte meciuri din Liga MX (F) - Apertura

Toată liga →