Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

SuediaSuedia · Division 2

Onsala BK - Dalstorps IF

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

SuediaDivision 2 · Suedia Final
Onsala BK
ÎÎVVE
Final0-2Pauză 0-1
Dalstorps IF
ÎEVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Onsala BK 37%Egal 27%Dalstorps IF 35%

Onsala BK 0-2 Dalstorps IF: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Onsala BK 0-2 Dalstorps IF (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 36% pentru victoria lui Dalstorps IF, iar cotele fără marjă 35%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 41%), iar GG n-a ieșit (NG avea 38%). Scorul exact 0-2 avea 5,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (3-5) și 7 cartonașe galbene (4-3).

Onsala BKîn meciDalstorps IF
3
Cornere
5
4
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Onsala BK vs Dalstorps IF

Onsala BK marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,2. Dalstorps IF marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,4. La Onsala BK, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
62%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Onsala BKultimele 5Dalstorps IF
1,40
Puncte / meci
1,40
1,6
Goluri marcate / meci
1,6
1,2
Goluri primite / meci
1,4
2
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Onsala BK și ultimele 5 Dalstorps IF, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Onsala BK2-1-2

Î
Onsala BK - Lindome GIF23.08.26 · Division 2
1-4
Î
Jonsereds IF - Onsala BK15.08.26 · Division 2
2-1
V
Onsala BK - IF Boljan08.08.26 · Division 2
3-0
V
Onsala BK - Böljan08.08.26
3-0
E
IK Kongahalla - Onsala BK31.07.26 · Division 2
0-0

Dalstorps IF2-1-2

Î
Dalstorps IF - Norrby IF26.08.26 · Cupa
0-2
E
Dalstorps IF - Hestrafors IF22.08.26 · Division 2
2-2
V
Torslanda IK - Dalstorps IF15.08.26 · Division 2
1-2
V
Dalstorps IF - IK Kongahalla09.08.26 · Division 2
4-1
Î
Landvetter IS - Dalstorps IF02.08.26 · Division 2
1-0

Întâlniri directe Onsala BK - Dalstorps IF

Onsala BK 0Egal 0Dalstorps IF 1
Î
Dalstorps IF - Onsala BK07.06.2026 · pauză 1-0
3-1

V/E/Î din perspectiva Onsala BK. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Onsala BK - Dalstorps IF

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Onsala BK2.4237% fără marjă
X · Egal3.3027% fără marjă
2 · Dalstorps IF2.5535% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.39
X2 1.49
12 1.21

Goluri

Sub 2.5 2.47
Peste 2.5 1.45

Ambele marchează

GG Da 1.43
GG Nu 2.65

Analiza de dinainte de meci

Onsala BK - Dalstorps IF s-a jucat sâmbătă, 29 august, în Division 2 (Suedia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Onsala BK vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 6. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Dalstorps IF are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 8-7.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Dalstorps IF - Onsala BK 3-1, pe 7 iunie 2026.

La case, diferența e mică: Onsala BK are cota 2.42, Dalstorps IF 2.55. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.45, iar GG la 1.43.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,6 pentru Onsala BK și 1,5 pentru Dalstorps IF. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Onsala BK are 40%, Dalstorps IF 36%. Peste 2.5 goluri: 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. La 1.45, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 62%. Cota de 1.43 e sub cea corectă (1.61) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Onsala BK - Dalstorps IF

Goluri estimate: 1,57 Onsala BK și 1,50 Dalstorps IF, total 3,07. 1X2 în model: 40% · 24% · 36%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 62% (cotă corectă 1.61). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

1-110,9%2-18,6%1-28,2%1-07,3%0-17,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-1
Cornere3-5
Cartonașe galbene4-3
Favorită la startOnsala BK · 2.42
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Onsala BK - Dalstorps IF?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 14:00 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Onsala BK - Dalstorps IF?

În Division 2 (Suedia).

Cine era favorită în Onsala BK - Dalstorps IF?

Niciuna clar: cotele erau 2.42 la gazde și 2.55 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Onsala BK - Dalstorps IF?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din Division 2

Toată liga →