Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

PoloniaPolonia · III Liga - Gr.1

Olimpia Zambrow - Wisla Plock II

Statistici și rezultat final · duminică, 23 august

PoloniaIII Liga - Gr.1 · Polonia Final
Olimpia Zambrow
VÎÎVV
Final4-3Pauză 2-1
Wisla Plock II
EEVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Olimpia Zambrow 33%Egal 24%Wisla Plock II 43%

Olimpia Zambrow 4-3 Wisla Plock II: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Olimpia Zambrow 4-3 Wisla Plock II (pauză 2-1). Înainte de start, modelul dădea 37% pentru victoria lui Olimpia Zambrow, iar cotele fără marjă 33%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 7 goluri, față de 3,3 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 64%), iar GG a ieșit (65%). Scorul exact 4-3 avea 0,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (2-7) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Olimpia Zambrowîn meciWisla Plock II
2
Cornere
7
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Olimpia Zambrow vs Wisla Plock II

Olimpia Zambrow marchează 2,4 goluri pe meci și primește 1,6. Wisla Plock II marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,2. La Olimpia Zambrow, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,3goluri estimate
64%peste 2,5 goluri
65%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Olimpia Zambrowultimele 5Wisla Plock II
1,80
Puncte / meci
2,20
2,4
Goluri marcate / meci
1,8
1,6
Goluri primite / meci
1,2
3
Victorii
3
100%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
100%

Ultimele 5 meciuri Olimpia Zambrow și ultimele 5 Wisla Plock II, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Olimpia Zambrow3-0-2

V
Polonia Lidzbark Warminski - Olimpia Zambrow19.08.26 · III Liga - Gr.1
2-3
Î
Olimpia Zambrow - Olimpia Elblag15.08.26 · III Liga - Gr.1
1-2
Î
Nowy Dwor Mazowiecki - Olimpia Zambrow08.08.26 · III Liga - Gr.1
4-0
V
Olimpia Zambrow - Zabkovia Zabki01.08.26 · III Liga - Gr.1
5-0
V
Olimpia Zambrow - Śniadowo13.06.26 · 4. Liga podlaska
3-0

Wisla Plock II3-2-0

E
Wisla Plock II - LKS Lomza19.08.26 · III Liga - Gr.1
1-1
E
Polonia Lidzbark Warminski - Wisla Plock II15.08.26 · III Liga - Gr.1
1-1
V
Wisla Plock II - Lechia Tomaszow Mazowiecki08.08.26 · III Liga - Gr.1
2-1
V
Olimpia Elblag - Wisla Plock II31.07.26 · III Liga - Gr.1
1-2
V
KS CK Troszyn - Wisla Plock II03.06.26 · Puchar Polski Mazowiecki ZPN
2-3

Ponturi Olimpia Zambrow - Wisla Plock II

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Olimpia Zambrow2.8233% fără marjă
X · Egal3.8024% fără marjă
2 · Wisla Plock II2.1743% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.62
X2 1.38
12 1.22

Goluri

Peste 1.5 1.16
Sub 2.5 2.27
Peste 2.5 1.56

Ambele marchează

GG Da 1.53
GG Nu 2.35

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.53
Pauză peste 1.5 2.35

Analiza de dinainte de meci

Olimpia Zambrow - Wisla Plock II s-a jucat duminică, 23 august, în III Liga - Gr.1 (Polonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Olimpia Zambrow vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 12 goluri și a primit 8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Wisla Plock II n-a pierdut niciunul (trei victorii și două egaluri). Golaveraj: 9-6.

Casele o dau favorită pe Wisla Plock II, la 2.17, cu egalul la 3.80. Fără marja caselor, asta înseamnă 43% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.56, iar GG la 1.53.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,6 pentru Olimpia Zambrow și 1,7 pentru Wisla Plock II. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Olimpia Zambrow are 37%, Wisla Plock II 40%. Peste 2.5 goluri are 64% în model, iar 1.56 e aproape de cota corectă (1.56). Ambele marchează (GG): 65% în model, cota corectă ar fi 1.54. Cota 1.53 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Olimpia Zambrow - Wisla Plock II

Goluri estimate: 1,61 Olimpia Zambrow și 1,67 Wisla Plock II, total 3,28. 1X2 în model: 37% · 23% · 40%. Peste 2,5: 64% (cotă corectă 1.56). GG: 65% (cotă corectă 1.54). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
12%1
20%2
22%3
18%4
24%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 36% · peste 2,5: 64% (verde).

Scoruri probabile

1-110,1%1-28,4%2-18,1%2-26,8%0-16,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Olimpia Zambrow. Olimpia Zambrow a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-3
Pauză2-1
Cornere2-7
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startWisla Plock II · 2.17
Goluri estimate~3,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Olimpia Zambrow - Wisla Plock II?

S-a jucat duminică, 23 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 4-3.

În ce competiție s-a jucat Olimpia Zambrow - Wisla Plock II?

În III Liga - Gr.1 (Polonia).

Unde s-a jucat Olimpia Zambrow - Wisla Plock II?

Pe Stadion Miejski, în Zambrów, duminică, 23 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Olimpia Zambrow - Wisla Plock II?

Wisla Plock II pleca favorită, la cota 2.17. Meciul s-a terminat 4-3.

Câte goluri s-au marcat în Olimpia Zambrow - Wisla Plock II?

7 goluri, scor final 4-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,3.

Alte meciuri din III Liga - Gr.1

Toată liga →