Sâmbătă17 octombrie
Live 19 Pune pont

KS CK Troszyn – Zabkovia Zabki

KS CK Troszyn
—
15:00 Duminică, 18 octombrie
Zabkovia Zabki
—
12.87 X3.60 22.15
1X1.61 X21.34 121.23

1X2, fără marjă

Gazdă 32% · Egal 25% · Oaspete 43%

Goluri / meci

—

Peste 2.5

1.41

GG

Da 1.38 · Nu 2.82

Analiză KS CK Troszyn – Zabkovia Zabki

KS CK Troszyn o primește pe Zabkovia Zabki duminică, 18 octombrie, ora 15:00 (ora României), în un meci amical. Mai jos găsești analiza noastră pentru meci: forma recentă a celor două echipe, întâlnirile directe, ce spun cotele caselor de pariuri și un model Poisson care estimează câte goluri pot apărea și care sunt scorurile cele mai probabile. Toate procentele de pe pagină vin din același calcul, așa că le poți compara direct între ele.

Pentru KS CK Troszyn nu avem meciuri recente în baza de date. Pentru Zabkovia Zabki nu avem meciuri recente în baza de date.

Nu avem întâlniri directe recente între cele două echipe în baza noastră, așa că analiza se sprijină pe forma fiecăreia și pe cote.

La casele de pariuri, cotele 1X2 sunt 2.87 / 3.60 / 2.15. După ce scoatem marja (aproximativ 9,1% pe piața asta), rămân 32% pentru KS CK Troszyn, 25% pentru egal și 43% pentru Zabkovia Zabki. Favorită e Zabkovia Zabki. Peste 2.5 goluri e cotat la 1.41 și sub 2.5 la 2.70, adică 66% șanse pentru peste 2.5, fără marjă. Pentru GG, Da e la 1.38 și Nu la 2.82.

Pentru că nu avem destule meciuri recente, modelul pleacă doar de la cote și ajunge la 1,56 goluri estimate pentru KS CK Troszyn și 1,82 pentru Zabkovia Zabki, adică 3,38 în total. Cu aceste valori, KS CK Troszyn câștigă în 33% din cazuri, egalul iese în 23%, iar Zabkovia Zabki câștigă în 44%. Peste 2.5 goluri are 66%, GG are 66%, iar cel mai probabil scor exact este 1–1, cu 9,7%.

Statistici-cheie
IndicatorKS CK TroszynZabkovia Zabki
Meciuri analizate00
V-E-Î0-0-00-0-0
Puncte / meci0,000,00
Goluri marcate (medie)0 (0,0)0 (0,0)
Goluri primite (medie)0 (0,0)0 (0,0)
% Peste 2.50%0%
% GG0%0%
Goluri estimate (model)1,561,82
Șanse de victorie (model)33%44%

Goluri estimate

1,56 – 1,82 · total 3,38

1X2 model

33% · 23% · 44%

Peste 2.5 model

66% · cotă corectă 1.52

GG model

66% · cotă corectă 1.52

Distribuția golurilor
3%0
12%1
19%2
22%3
19%4
25%5+

Sub 2.5: 34% · Peste 2.5: 66% · total goluri în 90 de minute

Scoruri probabile
KS CK Trosz. ↓ / Zabkovia Za. →012345
0 3,4 6,2 5,6 3,4 1,6 0,6
1 5,3 9,7 8,8 5,3 2,4 0,9
2 4,1 7,5 6,9 4,2 1,9 0,7
3 2,2 3,9 3,6 2,2 1,0 0,4
4 0,8 1,5 1,4 0,8 0,4 0,1
5 0,3 0,5 0,4 0,3 0,1 0,0

Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri KS CK Troszyn, coloane = goluri Zabkovia Zabki.

Factori de risc

  • Eșantion mic. Avem doar 0 / 0 meciuri recente pentru cele două echipe, așa că mediile de goluri se pot mișca mult de la un meci la altul.
  • Marjă mare. Casele păstrează aproximativ 9,1% pe piața 1X2, deci cotele sunt mai mici decât probabilitățile reale.
  • Limitele modelului. Poisson tratează golurile celor două echipe ca independente și nu vede absențe, rotații, vreme sau motivație. E un punct de plecare, nu o garanție.

Verdict

Niciun rezultat nu iese clar în față: KS CK Troszyn 33%, egal 23%, Zabkovia Zabki 44%. Peste 2.5 goluri are 66% în model (cotă corectă 1.52), dar cota 1.41 e sub ea, deci plătește prea puțin. Ambele marchează (GG) are 66% în model (cotă corectă 1.52), dar cota 1.38 e sub ea, deci plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1–1 (9,7%).

Nu avem ultimele meciuri ca să desenăm comparația.

Întrebări frecvente

La ce oră începe KS CK Troszyn – Zabkovia Zabki?

Meciul începe duminică, 18 octombrie, ora 15:00, ora României. Programul complet al zilei e pe pagina de meciuri.

În ce competiție se joacă KS CK Troszyn – Zabkovia Zabki?

Meciul face parte din un meci amical. Pe pagina competiției găsești restul meciurilor.

Ce spun cotele despre KS CK Troszyn – Zabkovia Zabki?

Cotele 1X2 sunt 2.87 / 3.60 / 2.15. Fără marjă, asta înseamnă 32% pentru KS CK Troszyn, 25% egal și 43% pentru Zabkovia Zabki, cu Zabkovia Zabki favorită la cota 2.15.

Câte goluri se așteaptă în KS CK Troszyn – Zabkovia Zabki?

Modelul nostru estimează 3,38 goluri (1,56 pentru KS CK Troszyn, 1,82 pentru Zabkovia Zabki). Peste 2.5 goluri are 66%, GG are 66%, iar cel mai probabil scor este 1–1.