Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

EstoniaEstonia · Esiliiga A

Nomme Kalju U21 - Flora Tallinn U21

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

EstoniaEsiliiga A · Estonia Final
Nomme Kalju U21
ÎEEÎÎ
Final0-5Pauză 0-2
Flora Tallinn U21
EÎEÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Nomme Kalju U21 36%Egal 22%Flora Tallinn U21 42%

Nomme Kalju U21 0-5 Flora Tallinn U21: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Nomme Kalju U21 0-5 Flora Tallinn U21 (pauză 0-2). Înainte de start, modelul dădea 41% pentru victoria lui Flora Tallinn U21, iar cotele fără marjă 42%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 72%), iar GG n-a ieșit (NG avea 29%). Scorul exact 0-5 avea 0,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (5-6) și 4 cartonașe galbene (3-1).

Nomme Kalju U21în meciFlora Tallinn U21
5
Cornere
6
3
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Nomme Kalju U21 vs Flora Tallinn U21

Nomme Kalju U21 marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,6. Flora Tallinn U21 marchează 0,8 goluri pe meci și primește 2,2. La Nomme Kalju U21, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Nomme Kalju U21 3, egal 0, Flora Tallinn U21 2.

~3,7goluri estimate
72%peste 2,5 goluri
71%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Nomme Kalju U21ultimele 5Flora Tallinn U21
0,40
Puncte / meci
0,40
1,2
Goluri marcate / meci
0,8
2,6
Goluri primite / meci
2,2
0
Victorii
0
80%
Peste 2,5 goluri
60%
80%
Ambele marchează
60%
3
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Nomme Kalju U21 și ultimele 5 Flora Tallinn U21, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Nomme Kalju U210-2-3

Î
Nomme Kalju U21 - Tallinna Levadia II18.07.26 · Esiliiga A
0-2
E
Viimsi - Nomme Kalju U2111.07.26 · Esiliiga A
2-2
E
Nomme Kalju U21 - Elva05.07.26 · Esiliiga A
2-2
Î
Tallinna Kalev - Nomme Kalju U2121.06.26 · Esiliiga A
5-1
Î
Maardu Starbunker - Nomme Kalju U2118.06.26 · Esiliiga A
2-1

Flora Tallinn U210-2-3

E
Narva Trans - Flora Tallinn U2122.07.26 · Cupa
0-0
Î
Flora Tallinn U21 - Maardu Starbunker18.07.26 · Esiliiga A
1-3
E
Nomme United U21 - Flora Tallinn U2112.07.26 · Esiliiga A
1-1
Î
Maardu Starbunker - Flora Tallinn U2109.07.26 · Esiliiga A
3-2
Î
Flora Tallinn U21 - Tallinna Levadia II05.07.26 · Esiliiga A
0-4

Întâlniri directe Nomme Kalju U21 - Flora Tallinn U21

Nomme Kalju U21 3Egal 0Flora Tallinn U21 2
Î
Flora Tallinn U21 - Nomme Kalju U2119.03.2026 · pauză 2-1
3-1
V
Nomme Kalju U21 - Flora Tallinn U2118.09.2025 · pauză 0-0
3-0
V
Flora Tallinn U21 - Nomme Kalju U2126.07.2025 · pauză 0-0
1-2
Î
Flora Tallinn U21 - Nomme Kalju U2119.05.2025 · pauză 1-0
3-0
V
Nomme Kalju U21 - Flora Tallinn U2106.04.2025 · pauză 2-1
2-1

V/E/Î din perspectiva Nomme Kalju U21. 5 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Nomme Kalju U21 - Flora Tallinn U21

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Nomme Kalju U212.5536% fără marjă
X · Egal4.2022% fără marjă
2 · Flora Tallinn U212.1742% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.82
X2 1.29
12 1.17

Goluri

Sub 2.5 3.90
Peste 2.5 1.17

Ambele marchează

GG Da 1.22
GG Nu 3.80

Prima repriză

Pauză sub 1.5 2.15
Pauză peste 1.5 1.61

Cornere

Sub 9.5 2.37
Peste 9.5 1.52

Analiza de dinainte de meci

Nomme Kalju U21 - Flora Tallinn U21 s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în Esiliiga A (Estonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Nomme Kalju U21 n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. Golaveraj: 6-13. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Flora Tallinn U21 n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. A marcat 4 goluri și a primit 11.

În ultimele 5 întâlniri directe, Nomme Kalju U21 a câștigat de 3 ori, Flora Tallinn U21 de 2 ori. Au fost meciuri deschise, cu 3,2 goluri în medie. Ultima: Flora Tallinn U21 - Nomme Kalju U21 3-1, pe 19 martie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.55 pentru gazde, 2.17 pentru oaspeți și 4.20 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.17, iar GG la 1.22.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,8 pentru Nomme Kalju U21 și 1,9 pentru Flora Tallinn U21. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Nomme Kalju U21 are 38%, Flora Tallinn U21 41%. Peste 2.5 goluri: 72% în model, cota corectă ar fi 1.39. La 1.17, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 71%. Cota de 1.22 e sub cea corectă (1.41) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Nomme Kalju U21 - Flora Tallinn U21

Goluri estimate: 1,82 Nomme Kalju U21 și 1,90 Flora Tallinn U21, total 3,72. 1X2 în model: 38% · 21% · 41%. Peste 2,5: 72% (cotă corectă 1.39). GG: 71% (cotă corectă 1.41). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
9%1
17%2
21%3
19%4
32%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 28% · peste 2,5: 72% (verde).

Scoruri probabile

1-18,4%1-28,0%2-17,6%2-27,2%1-35,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Nomme Kalju U21. Nomme Kalju U21 a primit 13 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Flora Tallinn U21. Flora Tallinn U21 a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,4 goluri, după cote 4,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-5
Pauză0-2
Cornere5-6
Cartonașe galbene3-1
Favorită la startFlora Tallinn U21 · 2.17
Goluri estimate~3,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Nomme Kalju U21 - Flora Tallinn U21?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 0-5.

În ce competiție s-a jucat Nomme Kalju U21 - Flora Tallinn U21?

În Esiliiga A (Estonia).

Unde s-a jucat Nomme Kalju U21 - Flora Tallinn U21?

Pe Stadionul Hiiu, în Tallinn, sâmbătă, 25 iulie, ora 19:00 (ora României).

Cine era favorită în Nomme Kalju U21 - Flora Tallinn U21?

Niciuna clar: cotele erau 2.55 la gazde și 2.17 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-5.

Câte goluri s-au marcat în Nomme Kalju U21 - Flora Tallinn U21?

5 goluri, scor final 0-5. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,7.

Alte meciuri din Esiliiga A

Toată liga →