Duminică18 octombrie
Live 145 Pune pont

UngariaUngaria · NB II

Mezokovesdi SE - BVSC Zuglo

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

UngariaNB II · Ungaria Final
Mezokovesdi SE
ÎÎÎVÎ
Final1-0Pauză 1-0
BVSC Zuglo
ÎEEVV
Șanse înainte de meci, după cote
Mezokovesdi SE 42%Egal 29%BVSC Zuglo 29%

Mezokovesdi SE 1-0 BVSC Zuglo: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Mezokovesdi SE 1-0 BVSC Zuglo (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 29% pentru victoria lui Mezokovesdi SE, iar cotele fără marjă 42%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 2,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 65%), iar GG n-a ieșit (NG avea 58%). Scorul exact 1-0 avea 11,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (8-3) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Mezokovesdi SEîn meciBVSC Zuglo
8
Cornere
3
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Mezokovesdi SE vs BVSC Zuglo

Mezokovesdi SE marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,4. BVSC Zuglo marchează 1,2 goluri pe meci și primește 0,4. La Mezokovesdi SE, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. În directe, BVSC Zuglo nu a câștigat niciuna dintre ultimele 4 întâlniri.

~2,1goluri estimate
35%peste 2,5 goluri
42%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Mezokovesdi SEultimele 5BVSC Zuglo
0,60
Puncte / meci
1,60
0,8
Goluri marcate / meci
1,2
1,4
Goluri primite / meci
0,4
1
Victorii
2
20%
Peste 2,5 goluri
20%
20%
Ambele marchează
20%
3
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Mezokovesdi SE și ultimele 5 BVSC Zuglo, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Mezokovesdi SE1-0-4

Î
Tiszakecskei - Mezokovesdi SE08.08.26 · NB II
1-0
Î
Soroksar - Mezokovesdi SE26.07.26 · NB II
1-0
Î
Mezokovesdi SE - Nyiregyhaza Spartacus11.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
V
Mezokovesdi SE - Eger SE08.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
Î
Mezokovesdi SE - FC Kosice27.06.26 · Amicale intercluburi
2-3

BVSC Zuglo2-2-1

Î
BVSC Zuglo - Kecskemeti TE08.08.26 · NB II
0-1
E
BVSC Zuglo - Kazincbaricika25.07.26 · NB II
0-0
E
BVSC Zuglo - Aqvital Csakvar11.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
V
BVSC Zuglo - Majosi SE24.06.26 · Amicale intercluburi
2-0
V
BVSC Zuglo - Budapest Honved17.05.26 · NB II
4-1

Întâlniri directe Mezokovesdi SE - BVSC Zuglo

Mezokovesdi SE 3Egal 1BVSC Zuglo 0
V
BVSC Zuglo - Mezokovesdi SE22.03.2026 · pauză 0-1
0-1
V
Mezokovesdi SE - BVSC Zuglo28.09.2025 · pauză 0-0
1-0
V
BVSC Zuglo - Mezokovesdi SE09.02.2025 · pauză 0-1
1-3
E
Mezokovesdi SE - BVSC Zuglo28.07.2024 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva Mezokovesdi SE. 1 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Mezokovesdi SE - BVSC Zuglo

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Mezokovesdi SE2.2042% fără marjă
X · Egal3.1529% fără marjă
2 · BVSC Zuglo3.1529% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.30
X2 1.57
12 1.30

Goluri

Peste 1.5 1.39
Sub 2.5 1.55
Peste 2.5 2.25

Ambele marchează

GG Da 1.97
GG Nu 1.74

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.27
Pauză peste 1.5 3.10

Analiza de dinainte de meci

Mezokovesdi SE - BVSC Zuglo s-a jucat sâmbătă, 15 august, în NB II (Ungaria). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Mezokovesdi SE vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 7. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, BVSC Zuglo are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 6-2. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 4 întâlniri directe, Mezokovesdi SE a câștigat de 3 ori, BVSC Zuglo niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,5 goluri în medie. Ultima: BVSC Zuglo - Mezokovesdi SE 0-1, pe 22 martie 2026.

Casele o dau favorită pe Mezokovesdi SE, la 2.20, cu egalul la 3.15. Fără marja caselor, asta înseamnă 42% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.25, iar GG la 1.97.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 0,9 pentru Mezokovesdi SE și 1,2 pentru BVSC Zuglo. Scorul cel mai probabil e 0-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 29% la victorie, față de 42%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 71% în model, cota corectă ar fi 1.41. Casele dau 1.57, mai mult. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 65%. Cota de 1.55 e corectă, fără plus. Nu marchează ambele (NG) are 58% în model, iar 1.74 e aproape de cota corectă (1.72). Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Mezokovesdi SE - BVSC Zuglo

Goluri estimate: 0,94 Mezokovesdi SE și 1,16 BVSC Zuglo, total 2,10. 1X2 în model: 29% · 30% · 41%. Peste 2,5: 35% (cotă corectă 2.86). GG: 42% (cotă corectă 2.38). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

12%0
26%1
27%2
19%3
10%4
6%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 65% · peste 2,5: 35% (verde).

Scoruri probabile

0-114,2%1-113,4%0-012,2%1-011,5%0-28,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Favorit fără formă. Mezokovesdi SE e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 30%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză1-0
Cornere8-3
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startMezokovesdi SE · 2.20
Goluri estimate~2,1
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Mezokovesdi SE - BVSC Zuglo?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 18:30 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Mezokovesdi SE - BVSC Zuglo?

În NB II (Ungaria).

Unde s-a jucat Mezokovesdi SE - BVSC Zuglo?

Pe Városi Stadion, în Mezőkövesd, sâmbătă, 15 august, ora 18:30 (ora României).

Cine era favorită în Mezokovesdi SE - BVSC Zuglo?

Mezokovesdi SE pleca favorită, la cota 2.20. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Mezokovesdi SE - BVSC Zuglo?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,1.

Alte meciuri din NB II

Toată liga →