Duminică18 octombrie
Live 152 Pune pont

GeorgiaGeorgia · Erovnuli Liga 2

Merani Martvili - Odishi 1919

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

GeorgiaErovnuli Liga 2 · Georgia Final
Merani Martvili
ÎÎÎVÎ
Final0-0Pauză 0-0
Odishi 1919
VÎVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Merani Martvili 47%Egal 27%Odishi 1919 26%

Merani Martvili 0-0 Odishi 1919: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Merani Martvili 0-0 Odishi 1919 (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 25% pentru egalul, iar cotele fără marjă 27%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,8 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 47%), iar GG n-a ieșit (NG avea 44%). Scorul exact 0-0 avea 6,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (7-1) și 6 cartonașe galbene (3-3).

Merani Martviliîn meciOdishi 1919
7
Cornere
1
3
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Merani Martvili vs Odishi 1919

Merani Martvili marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,8. Odishi 1919 marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,6. La Odishi 1919, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 3 întâlniri directe: Merani Martvili 1, egal 0, Odishi 1919 2.

~2,8goluri estimate
53%peste 2,5 goluri
56%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Merani Martviliultimele 5Odishi 1919
0,60
Puncte / meci
2,40
0,8
Goluri marcate / meci
1,8
1,8
Goluri primite / meci
1,6
1
Victorii
4
60%
Peste 2,5 goluri
100%
60%
Ambele marchează
100%
1
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Merani Martvili și ultimele 5 Odishi 1919, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Merani Martvili1-0-4

Î
SFC Shturmi - Merani Martvili08.08.26 · Erovnuli Liga 2
2-1
Î
Merani Martvili - Odishi26.07.26 · Cupa
1-2
Î
Merani Martvili - FC Gori22.06.26 · Erovnuli Liga 2
0-2
V
Merani Martvili - Samtredia17.06.26 · Erovnuli Liga 2
2-1
Î
Sioni Bolnisi - Merani Martvili13.06.26 · Erovnuli Liga 2
2-0

Odishi 19194-0-1

V
Odishi - Kolkheti Poti08.08.26 · Erovnuli Liga 2
2-1
Î
Torpedo Kutaisi - Odishi01.08.26 · Cupa
4-1
V
Merani Martvili - Odishi26.07.26 · Cupa
1-2
V
FC Gagra II - Odishi26.06.26 · Cupa
1-2
V
Gareji - Odishi22.06.26 · Erovnuli Liga 2
1-2

Întâlniri directe Merani Martvili - Odishi 1919

Merani Martvili 1Egal 0Odishi 1919 2
Î
Merani Martvili - Odishi26.07.2026 · pauză 0-1
1-2
V
Odishi - Merani Martvili10.05.2026 · pauză 0-0
1-2
Î
Merani Martvili - Odishi11.03.2026 · pauză 2-3
2-3

V/E/Î din perspectiva Merani Martvili. 3 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Merani Martvili - Odishi 1919

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Merani Martvili1.9247% fără marjă
X · Egal3.3527% fără marjă
2 · Odishi 19193.4526% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.27
X2 1.59
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.29
Sub 2.5 1.76
Peste 2.5 1.95

Ambele marchează

GG Da 1.78
GG Nu 1.92

Analiza de dinainte de meci

Merani Martvili - Odishi 1919 s-a jucat sâmbătă, 15 august, în Erovnuli Liga 2 (Georgia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Merani Martvili are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 4-9. Odishi 1919 vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 3 întâlniri directe, Merani Martvili a câștigat o dată, Odishi 1919 de 2 ori. Au fost meciuri deschise, cu 3,7 goluri în medie. Ultima: Merani Martvili - Odishi 1-2, pe 26 iulie 2026.

Merani Martvili pleacă favorită, la cota 1.92. Egalul e la 3.35, iar Odishi 1919 la 3.45. Fără marja caselor, asta înseamnă 47% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.95, iar GG la 1.78.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,4 pentru Merani Martvili și 1,4 pentru Odishi 1919. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 36% la victorie, față de 47%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Merani Martvili are 36%, Odishi 1919 39%. Peste 1.5 goluri are 77% în model, iar 1.29 e aproape de cota corectă (1.30). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Merani Martvili - Odishi 1919

Goluri estimate: 1,35 Merani Martvili și 1,43 Odishi 1919, total 2,78. 1X2 în model: 36% · 25% · 39%. Peste 2,5: 53% (cotă corectă 1.89). GG: 56% (cotă corectă 1.79). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
24%2
22%3
16%4
15%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 47% · peste 2,5: 53% (verde).

Scoruri probabile

1-112,0%0-18,9%1-28,6%1-08,4%2-18,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Merani Martvili. Merani Martvili a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Odishi 1919. Odishi 1919 a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Merani Martvili e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere7-1
Cartonașe galbene3-3
Favorită la startMerani Martvili · 1.92
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Merani Martvili - Odishi 1919?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Merani Martvili - Odishi 1919?

În Erovnuli Liga 2 (Georgia).

Unde s-a jucat Merani Martvili - Odishi 1919?

Pe Stadioni Murtaz Khurtsilava, în Martvili, sâmbătă, 15 august, ora 16:00 (ora României).

Cine era favorită în Merani Martvili - Odishi 1919?

Merani Martvili pleca favorită, la cota 1.92. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Merani Martvili - Odishi 1919?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din Erovnuli Liga 2

Toată liga →