Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

SuediaSuedia · Division 2

Kubikenborgs IF - Skelleftea FF

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

SuediaDivision 2 · Suedia Final
Kubikenborgs IF
ÎVÎEV
Final1-2Pauză 1-1
Skelleftea FF
VVVEV
Șanse înainte de meci, după cote
Kubikenborgs IF 34%Egal 27%Skelleftea FF 39%

Kubikenborgs IF 1-2 Skelleftea FF: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Kubikenborgs IF 1-2 Skelleftea FF (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 46% pentru victoria lui Skelleftea FF, iar cotele fără marjă 39%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 58%), iar GG a ieșit (60%). Scorul exact 1-2 avea 9,3% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Kubikenborgs IF vs Skelleftea FF

Kubikenborgs IF marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,4. Skelleftea FF marchează 2,2 goluri pe meci și primește 0,4. La Kubikenborgs IF, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Kubikenborgs IF nu a câștigat niciuna dintre ultimele 3 întâlniri.

~3,0goluri estimate
58%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Kubikenborgs IFultimele 5Skelleftea FF
1,40
Puncte / meci
2,60
2,0
Goluri marcate / meci
2,2
1,4
Goluri primite / meci
0,4
2
Victorii
4
80%
Peste 2,5 goluri
60%
80%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Kubikenborgs IF și ultimele 5 Skelleftea FF, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Kubikenborgs IF2-1-2

Î
Kubikenborgs IF - Skelleftea FF01.08.26 · Division 2
1-2
V
Kubikenborgs IF - Fransta IK24.06.26 · Division 2
3-0
Î
Kubikenborgs IF - Gottne IF18.06.26 · Division 2
2-3
E
Ostersund - Kubikenborgs IF14.06.26 · Division 2
1-1
V
Kubikenborgs IF - Lucksta IF11.06.26 · Division 2
3-1

Skelleftea FF4-1-0

V
Kubikenborgs IF - Skelleftea FF01.08.26 · Division 2
1-2
V
IFK Lulea - Skelleftea FF27.06.26 · Division 2
0-1
V
Skelleftea FF - Umea FC Akademi21.06.26 · Division 2
4-0
E
Bodens BK - Skelleftea FF13.06.26 · Division 2
1-1
V
Skelleftea FF - IFK Umea06.06.26 · Division 2
3-0

Întâlniri directe Kubikenborgs IF - Skelleftea FF

Kubikenborgs IF 0Egal 1Skelleftea FF 2
Î
Kubikenborgs IF - Skelleftea FF01.08.2026 · pauză 1-1
1-2
E
Skelleftea FF - Kubikenborgs IF18.10.2025 · pauză 0-0
0-0
Î
Kubikenborgs IF - Skelleftea FF02.08.2025 · pauză 1-2
1-5

V/E/Î din perspectiva Kubikenborgs IF. 2 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Kubikenborgs IF - Skelleftea FF

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Kubikenborgs IF2.6734% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Skelleftea FF2.3039% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.56
X2 1.33
12 1.22

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.25
Peste 2.5 1.55

Ambele marchează

GG Da 1.50
GG Nu 2.42

Analiza de dinainte de meci

Kubikenborgs IF - Skelleftea FF s-a jucat sâmbătă, 1 august, în Division 2 (Suedia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Kubikenborgs IF are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 10-7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Skelleftea FF n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: patru victorii și un egal. A marcat 11 goluri și a primit 2.

În ultimele 3 întâlniri directe, Kubikenborgs IF a câștigat niciodată, Skelleftea FF de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Kubikenborgs IF - Skelleftea FF 1-2, pe 1 august 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.67 pentru gazde, 2.30 pentru oaspeți și 3.40 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.55, iar GG la 1.50.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,3 pentru Kubikenborgs IF și 1,7 pentru Skelleftea FF. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 70% în model, cota corectă ar fi 1.43. La 1.33, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 58%. Cota de 1.55 e sub cea corectă (1.72) și nu merită. Ambele marchează (GG) are 60% în model, dar la 1.50 plătește sub cota corectă de 1.67. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Kubikenborgs IF - Skelleftea FF

Goluri estimate: 1,34 Kubikenborgs IF și 1,70 Skelleftea FF, total 3,04. 1X2 în model: 30% · 24% · 46%. Peste 2,5: 58% (cotă corectă 1.72). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
22%2
22%3
17%4
19%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 42% · peste 2,5: 58% (verde).

Scoruri probabile

1-110,9%1-29,3%0-18,1%2-17,3%0-26,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză1-1
Favorită la startSkelleftea FF · 2.30
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Kubikenborgs IF - Skelleftea FF?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 13:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Kubikenborgs IF - Skelleftea FF?

În Division 2 (Suedia).

Cine era favorită în Kubikenborgs IF - Skelleftea FF?

Niciuna clar: cotele erau 2.67 la gazde și 2.30 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Kubikenborgs IF - Skelleftea FF?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din Division 2

Toată liga →