Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

OlandaOlanda · Tweede Divisie

Kloetinge - Kozakken Boys

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

OlandaTweede Divisie · Olanda Final
Kloetinge
VEVEV
Final3-3Pauză 2-0
Kozakken Boys
ÎEÎEV
Șanse înainte de meci, după cote
Kloetinge 40%Egal 24%Kozakken Boys 36%

Kloetinge 3-3 Kozakken Boys: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Kloetinge 3-3 Kozakken Boys (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 22% pentru egalul, iar cotele fără marjă 24%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 6 goluri, față de 3,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 66%), iar GG a ieșit (66%). Scorul exact 3-3 avea 2,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 14 cornere (7-7) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Kloetingeîn meciKozakken Boys
7
Cornere
7
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Kloetinge vs Kozakken Boys

Kloetinge marchează 2,8 goluri pe meci și primește 1,4. Kozakken Boys marchează și primește câte 1,6 goluri pe meci. La Kloetinge, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,4goluri estimate
66%peste 2,5 goluri
66%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Kloetingeultimele 5Kozakken Boys
2,20
Puncte / meci
1,00
2,8
Goluri marcate / meci
1,6
1,4
Goluri primite / meci
1,6
3
Victorii
1
100%
Peste 2,5 goluri
80%
100%
Ambele marchează
80%

Ultimele 5 meciuri Kloetinge și ultimele 5 Kozakken Boys, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Kloetinge3-2-0

V
Amsterdamsche - Kloetinge15.08.26 · Tweede Divisie
1-3
E
Kloetinge - VV Baronie04.08.26 · Amicale intercluburi
2-2
V
SteDoCo - Kloetinge23.05.26 · Derde Divisie, Group A
1-5
E
Kloetinge - VV Noordwijk16.05.26 · Derde Divisie, Group A
2-2
V
Groene Ster - Kloetinge09.05.26 · Derde Divisie, Group A
1-2

Kozakken Boys1-2-2

Î
Kozakken Boys - Ijsselmeervogels15.08.26 · Tweede Divisie
1-2
E
Kozakken Boys - Waalwijk11.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
Î
Kozakken Boys - Quick Boys23.05.26 · Tweede Divisie
1-2
E
HHC Hardenberg - Kozakken Boys16.05.26 · Tweede Divisie
3-3
V
Kozakken Boys - GVVV Veenendaal09.05.26 · Tweede Divisie
3-1

Ponturi Kloetinge - Kozakken Boys

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Kloetinge2.3240% fără marjă
X · Egal3.8024% fără marjă
2 · Kozakken Boys2.5536% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.44
X2 1.50
12 1.22

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.27
Peste 2.5 1.54

Ambele marchează

GG Da 1.51
GG Nu 2.40

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.55
Pauză peste 1.5 2.25

Analiza de dinainte de meci

Kloetinge - Kozakken Boys s-a jucat sâmbătă, 22 august, în Tweede Divisie (Olanda). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Kloetinge n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: trei victorii și două egaluri. A marcat 14 goluri și a primit 7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Kozakken Boys are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 8-8. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

La case, diferența e mică: Kloetinge are cota 2.32, Kozakken Boys 2.55. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.54, iar GG la 1.51.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,9 pentru Kloetinge și 1,5 pentru Kozakken Boys. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 47% la victorie, față de 40%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 69% în model, cota corectă ar fi 1.45. Cota 1.44 e cam la nivelul ăsta. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 66%. Cota de 1.54 e corectă, fără plus. Ambele marchează (GG) are 66% în model, iar 1.51 e aproape de cota corectă (1.52). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Kloetinge - Kozakken Boys

Goluri estimate: 1,89 Kloetinge și 1,50 Kozakken Boys, total 3,39. 1X2 în model: 47% · 22% · 31%. Peste 2,5: 66% (cotă corectă 1.52). GG: 66% (cotă corectă 1.52). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
12%1
19%2
22%3
19%4
25%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 34% · peste 2,5: 66% (verde).

Scoruri probabile

1-19,6%2-19,0%1-27,2%2-26,8%1-06,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Kozakken Boys. Kozakken Boys a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,7 goluri, după cote 3,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-3
Pauză2-0
Cornere7-7
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startKloetinge · 2.32
Goluri estimate~3,4
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Kloetinge - Kozakken Boys?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 3-3.

În ce competiție s-a jucat Kloetinge - Kozakken Boys?

În Tweede Divisie (Olanda).

Unde s-a jucat Kloetinge - Kozakken Boys?

Pe Sportpark Wesselopark, în Kloetinge, sâmbătă, 22 august, ora 16:00 (ora României).

Cine era favorită în Kloetinge - Kozakken Boys?

Niciuna clar: cotele erau 2.32 la gazde și 2.55 la oaspeți. Meciul s-a terminat 3-3.

Câte goluri s-au marcat în Kloetinge - Kozakken Boys?

6 goluri, scor final 3-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,4.

Alte meciuri din Tweede Divisie

Toată liga →