Duminică18 octombrie
Live 59 Pune pont

RusiaRusia · Fnl 2, Group 3A, Promotion Round

Khabarovsk 2 - Arsenal Tula 2

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

RusiaFnl 2, Group 3A, Promotion Round · Rusia Final
Khabarovsk 2
VÎÎÎV
Final0-0
Arsenal Tula 2
EEEÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Khabarovsk 2 53%Egal 25%Arsenal Tula 2 22%

Khabarovsk 2 0-0 Arsenal Tula 2: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Khabarovsk 2 0-0 Arsenal Tula 2. Înainte de start, modelul dădea 24% pentru egalul, iar cotele fără marjă 25%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 49%), iar GG n-a ieșit (NG avea 47%). Scorul exact 0-0 avea 6,7% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Khabarovsk 2 vs Arsenal Tula 2

Khabarovsk 2 marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,4. Arsenal Tula 2 marchează 0,6 goluri pe meci și primește 2,0. La Arsenal Tula 2, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Khabarovsk 2 1, egal 2, Arsenal Tula 2 2.

~2,7goluri estimate
51%peste 2,5 goluri
53%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Khabarovsk 2ultimele 5Arsenal Tula 2
1,20
Puncte / meci
0,60
0,8
Goluri marcate / meci
0,6
1,4
Goluri primite / meci
2,0
2
Victorii
0
40%
Peste 2,5 goluri
20%
40%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Khabarovsk 2 și ultimele 5 Arsenal Tula 2, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Khabarovsk 22-0-3

V
Strogino Moscova - Khabarovsk 222.08.26 · Fnl 2, Group 3A, Promotion Round
1-2
Î
Saturn Ramenskoe - Khabarovsk 215.08.26 · Fnl 2, Group 3A, Promotion Round
1-0
Î
Khabarovsk 2 - Shumbrat Saransk08.08.26 · Fnl 2, Group 3A, Promotion Round
0-2
Î
Spartak Tambov - Khabarovsk 201.08.26 · Fnl 2, Group 3A, Promotion Round
2-0
V
Avangard Kursk - Khabarovsk 225.07.26 · Fnl 2, Group 3A, Promotion Round
1-2

Arsenal Tula 20-3-2

E
Arsenal Tula 2 - Shumbrat Saransk23.08.26 · Fnl 2, Group 3A, Promotion Round
1-1
E
Spartak Tambov - Arsenal Tula 215.08.26 · Fnl 2, Group 3A, Promotion Round
1-1
E
Arsenal Tula 2 - Avangard Kursk09.08.26 · Fnl 2, Group 3A, Promotion Round
1-1
Î
FC Volna Nizhny Novgorod - Arsenal Tula 201.08.26 · Fnl 2, Group 3A, Promotion Round
2-0
Î
Arsenal Tula 2 - Ryazan26.07.26 · Fnl 2, Group 3A, Promotion Round
0-5

Întâlniri directe Khabarovsk 2 - Arsenal Tula 2

Khabarovsk 2 1Egal 2Arsenal Tula 2 2
Î
Arsenal Tula 2 - Khabarovsk 210.05.2026 · pauză 3-0
5-4
Î9-3
V
Khabarovsk 2 - Arsenal Tula 202.09.2024 · pauză 0-1
2-1
E
Arsenal Tula 2 - Khabarovsk 219.05.2024 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva Khabarovsk 2. 4 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Khabarovsk 2 - Arsenal Tula 2

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Khabarovsk 21.6953% fără marjă
X · Egal3.6525% fără marjă
2 · Arsenal Tula 24.1522% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.16
X2 1.92
12 1.20

Goluri

Peste 1.5 1.15
Sub 2.5 2.20
Peste 2.5 1.58

Ambele marchează

GG Da 1.59
GG Nu 2.20

Analiza de dinainte de meci

Khabarovsk 2 - Arsenal Tula 2 s-a jucat sâmbătă, 29 august, în Fnl 2, Group 3A, Promotion Round (Rusia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Khabarovsk 2 are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 4-7. Arsenal Tula 2 n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: trei egaluri și două înfrângeri. A marcat 3 goluri și a primit 10. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 5 întâlniri directe, Khabarovsk 2 a câștigat o dată, Arsenal Tula 2 de 2 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 5,6 goluri în medie. Ultima: Arsenal Tula 2 - Khabarovsk 2 5-4, pe 10 mai 2026.

Khabarovsk 2 pleacă favorită, la cota 1.69. Egalul e la 3.65, iar Arsenal Tula 2 la 4.15. Fără marja caselor, asta înseamnă 53% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.58, iar GG la 1.59.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,6 pentru Khabarovsk 2 și 1,1 pentru Arsenal Tula 2. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Khabarovsk 2, modelul calculează 51%. Cota de 1.69 e sub cea corectă (1.96) și nu merită. Peste 1.5 goluri are 75% în model, dar la 1.15 plătește sub cota corectă de 1.33. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Khabarovsk 2 - Arsenal Tula 2

Goluri estimate: 1,64 Khabarovsk 2 și 1,07 Arsenal Tula 2, total 2,71. 1X2 în model: 51% · 24% · 25%. Peste 2,5: 51% (cotă corectă 1.96). GG: 53% (cotă corectă 1.89). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
24%2
22%3
15%4
14%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 49% · peste 2,5: 51% (verde).

Scoruri probabile

1-111,7%1-010,9%2-19,6%2-08,9%0-17,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Arsenal Tula 2. Arsenal Tula 2 a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,4 goluri, după cote 3,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai multe goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 5,6 goluri, iar modelul estimează acum 2,7.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Favorită la startKhabarovsk 2 · 1.69
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Khabarovsk 2 - Arsenal Tula 2?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 07:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Khabarovsk 2 - Arsenal Tula 2?

În Fnl 2, Group 3A, Promotion Round (Rusia).

Unde s-a jucat Khabarovsk 2 - Arsenal Tula 2?

Pe Stadionul Lenin, în Khabarovsk, sâmbătă, 29 august, ora 07:00 (ora României).

Cine era favorită în Khabarovsk 2 - Arsenal Tula 2?

Khabarovsk 2 pleca favorită, la cota 1.69. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Khabarovsk 2 - Arsenal Tula 2?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din Fnl 2, Group 3A, Promotion Round

Toată liga →