Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

SUASUA · NWSL (F)

Kansas City (F) - OL Reign (F)

Statistici și rezultat final · duminică, 23 august

SUANWSL (F) · SUA Final
Kansas City (F)
EÎEEV
Final1-1Pauză 0-1
OL Reign (F)
EÎVEV
Șanse înainte de meci, după cote
Kansas City (F) 50%Egal 26%OL Reign (F) 25%

Kansas City (F) 1-1 OL Reign (F): statisticile meciului

Meciul s-a terminat Kansas City (F) 1-1 OL Reign (F) (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 24% pentru egalul, iar cotele fără marjă 26%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 43%), iar GG a ieșit (59%). Scorul exact 1-1 avea 11,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (6-3) și 5 cartonașe galbene (1-4).

Kansas City (F)în meciOL Reign (F)
6
Cornere
3
1
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Kansas City (F) vs OL Reign (F)

Kansas City (F) marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,2. OL Reign (F) marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,4. Ultimele 6 întâlniri directe: Kansas City (F) 2, egal 2, OL Reign (F) 2.

~3,0goluri estimate
57%peste 2,5 goluri
59%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Kansas City (F)ultimele 5OL Reign (F)
1,20
Puncte / meci
1,60
1,8
Goluri marcate / meci
1,6
1,2
Goluri primite / meci
1,4
1
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
60%
100%
Ambele marchează
80%
2
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Kansas City (F) și ultimele 5 OL Reign (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Kansas City (F)1-3-1

E
Kansas City (F) - OL Reign (F)23.08.26 · NWSL (F)
1-1
Î
NJ/NY Gotham (F) - Kansas City (F)15.08.26 · NWSL (F)
2-1
E
Houston Dash (F) - Kansas City (F)09.08.26 · NWSL (F)
1-1
E
Kansas City (F) - Angel City (F)02.08.26 · NWSL (F)
1-1
V5-1

OL Reign (F)2-2-1

E
Kansas City (F) - OL Reign (F)23.08.26 · NWSL (F)
1-1
Î
Racing Louisville (F) - OL Reign (F)20.08.26 · NWSL (F)
2-1
V
OL Reign (F) - Chicago Red Stars (F)15.08.26 · NWSL (F)
1-0
E
OL Reign (F) - Angel City (F)10.08.26 · NWSL (F)
2-2
V
Bay FC (F) - OL Reign (F)02.08.26 · NWSL (F)
2-3

Întâlniri directe Kansas City (F) - OL Reign (F)

Kansas City (F) 2Egal 2OL Reign (F) 2
E
Kansas City (F) - OL Reign (F)23.08.2026 · pauză 0-1
1-1
Î
OL Reign (F) - Kansas City (F)26.03.2026 · pauză 3-0
3-0
V
Kansas City (F) - OL Reign (F)21.09.2025 · pauză 1-0
2-0
Î
OL Reign (F) - Kansas City (F)03.05.2025 · pauză 1-0
1-0
V
Kansas City (F) - OL Reign (F)10.06.2024 · pauză 2-2
5-2
E
OL Reign (F) - Kansas City (F)09.05.2024 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva Kansas City (F). 2 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Kansas City (F) - OL Reign (F)

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Kansas City (F)1.8250% fără marjă
X · Egal3.5026% fără marjă
2 · OL Reign (F)3.6525% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.20
X2 1.77
12 1.22

Goluri

Peste 1.5 1.16
Sub 2.5 2.15
Peste 2.5 1.61

Ambele marchează

GG Da 1.57
GG Nu 2.25

Analiza de dinainte de meci

Kansas City (F) - OL Reign (F) s-a jucat duminică, 23 august, în NWSL (F) (SUA). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Kansas City (F) vine cu o victorie, trei egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, OL Reign (F) are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 8-7.

În ultimele 6 întâlniri directe, Kansas City (F) a câștigat de 2 ori, OL Reign (F) de 2 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Ultima: Kansas City (F) - OL Reign (F) 1-1, pe 23 august 2026.

Casele o dau favorită pe Kansas City (F), la 1.82, cu egalul la 3.50. Fără marja caselor, asta înseamnă 50% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.61, iar GG la 1.57.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,7 pentru Kansas City (F) și 1,3 pentru OL Reign (F). Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 71%. Cota de 1.20 e sub cea corectă (1.41) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 57% în model, dar la 1.61 plătește sub cota corectă de 1.75. Ambele marchează (GG): 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. La 1.57, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Kansas City (F) - OL Reign (F)

Goluri estimate: 1,69 Kansas City (F) și 1,30 OL Reign (F), total 2,99. 1X2 în model: 47% · 24% · 29%. Peste 2,5: 57% (cotă corectă 1.75). GG: 59% (cotă corectă 1.69). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
23%2
22%3
17%4
18%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 43% · peste 2,5: 57% (verde).

Scoruri probabile

1-111,0%2-19,3%1-08,5%2-07,2%1-27,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Favorit fără formă. Kansas City (F) e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-1
Cornere6-3
Cartonașe galbene1-4
Favorită la startKansas City (F) · 1.82
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Kansas City (F) - OL Reign (F)?

S-a jucat duminică, 23 august, ora 01:30 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Kansas City (F) - OL Reign (F)?

În NWSL (F) (SUA).

Cine era favorită în Kansas City (F) - OL Reign (F)?

Kansas City (F) pleca favorită, la cota 1.82. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Kansas City (F) - OL Reign (F)?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din NWSL (F)

Toată liga →