Duminică18 octombrie
Live 146 Pune pont

MexicMexic · Liga MX (F) - Apertura

Juarez (F) - Cruz Azul (F)

Statistici și rezultat final · duminică, 30 august

MexicLiga MX (F) - Apertura · Mexic Final
Juarez (F)
VÎÎVÎ
Final1-0Pauză 0-0
Cruz Azul (F)
ÎVÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Juarez (F) 46%Egal 27%Cruz Azul (F) 27%

Juarez (F) 1-0 Cruz Azul (F): statisticile meciului

Meciul s-a terminat Juarez (F) 1-0 Cruz Azul (F) (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 55% pentru victoria lui Juarez (F), iar cotele fără marjă 46%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 3,4 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 33%), iar GG n-a ieșit (NG avea 35%). Scorul exact 1-0 avea 6,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (3-3) și 4 cartonașe galbene (3-1).

Juarez (F)în meciCruz Azul (F)
3
Cornere
3
3
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Juarez (F) vs Cruz Azul (F)

Juarez (F) marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,6. Cruz Azul (F) marchează 1,2 goluri pe meci și primește 3,8. La Cruz Azul (F), 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Juarez (F) 3, egal 1, Cruz Azul (F) 1.

~3,4goluri estimate
67%peste 2,5 goluri
65%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Juarez (F)ultimele 5Cruz Azul (F)
1,20
Puncte / meci
1,20
1,2
Goluri marcate / meci
1,2
1,6
Goluri primite / meci
3,8
2
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
100%
40%
Ambele marchează
40%
3
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Juarez (F) și ultimele 5 Cruz Azul (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Juarez (F)2-0-3

V
Juarez (F) - Santos Laguna (F)23.08.26 · Liga MX (F) - Apertura
3-2
Î
UANL Tigres (F) - Juarez (F)16.08.26 · Liga MX (F) - Apertura
1-0
Î
Deportivo Toluca (F) - Juarez (F)11.08.26 · Liga MX (F) - Apertura
2-0
V
Juarez (F) - Pachuca (F)02.08.26 · Liga MX (F) - Apertura
1-0
Î
Club America (F) - Juarez (F)03.05.26 · Liga MX (F) - Clausura
3-2

Cruz Azul (F)2-0-3

Î
Cruz Azul (F) - UANL Tigres (F)23.08.26 · Liga MX (F) - Apertura
0-3
V
Cruz Azul (F) - Atlante FC (F)15.08.26 · Liga MX (F) - Apertura
3-1
Î
Club America (F) - Cruz Azul (F)09.08.26 · Liga MX (F) - Apertura
10-0
V
Cruz Azul (F) - Atlas (F)01.08.26 · Liga MX (F) - Apertura
3-1
Î
Monterrey (F) - Cruz Azul (F)03.05.26 · Liga MX (F) - Clausura
4-0

Întâlniri directe Juarez (F) - Cruz Azul (F)

Juarez (F) 3Egal 1Cruz Azul (F) 1
E1-1
V0-2
Î5-0
V1-0
V1-4

V/E/Î din perspectiva Juarez (F). 2 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Juarez (F) - Cruz Azul (F)

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Juarez (F)1.9546% fără marjă
X · Egal3.3527% fără marjă
2 · Cruz Azul (F)3.3527% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.22
X2 1.75
12 1.21

Goluri

Peste 1.5 1.16
Sub 2.5 2.12
Peste 2.5 1.62

Ambele marchează

GG Da 1.58
GG Nu 2.22

Analiza de dinainte de meci

Juarez (F) - Cruz Azul (F) s-a jucat duminică, 30 august, în Liga MX (F) - Apertura (Mexic). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Juarez (F) vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 8. În ultimele 5 meciuri, Cruz Azul (F) are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 6-19. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 5 întâlniri directe, Juarez (F) a câștigat de 3 ori, Cruz Azul (F) o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Juarez (F) - Cruz Azul (F) 1-1, pe 25 ianuarie 2026.

Casele o dau favorită pe Juarez (F), la 1.95, cu egalul la 3.35. Fără marja caselor, asta înseamnă 46% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.62, iar GG la 1.58.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,1 pentru Juarez (F) și 1,3 pentru Cruz Azul (F). Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 55% la victorie, față de 46%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Juarez (F), modelul calculează 55%. Cota de 1.95 e peste cea corectă (1.82). Peste 2.5 goluri merită privit: 67% în model, iar 1.62 plătește peste cota corectă de 1.49. Ambele marchează (GG): 65% în model, cota corectă ar fi 1.54. Cota 1.58 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Juarez (F) - Cruz Azul (F)

Goluri estimate: 2,10 Juarez (F) și 1,33 Cruz Azul (F), total 3,43. 1X2 în model: 55% · 21% · 24%. Peste 2,5: 67% (cotă corectă 1.49). GG: 65% (cotă corectă 1.54). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
11%1
19%2
22%3
19%4
26%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 33% · peste 2,5: 67% (verde).

Scoruri probabile

2-19,5%1-19,0%2-07,1%1-06,8%3-16,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Juarez (F). Juarez (F) a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Cruz Azul (F). Cruz Azul (F) a primit 19 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,9 goluri, după cote 3,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză0-0
Cornere3-3
Cartonașe galbene3-1
Favorită la startJuarez (F) · 1.95
Goluri estimate~3,4
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Juarez (F) - Cruz Azul (F)?

S-a jucat duminică, 30 august, ora 06:10 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Juarez (F) - Cruz Azul (F)?

În Liga MX (F) - Apertura (Mexic).

Unde s-a jucat Juarez (F) - Cruz Azul (F)?

Pe Estadio Olimpico Benito Juarez, în Ciudad Juárez, duminică, 30 august, ora 06:10 (ora României).

Cine era favorită în Juarez (F) - Cruz Azul (F)?

Juarez (F) pleca favorită, la cota 1.95. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Juarez (F) - Cruz Azul (F)?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,4.

Alte meciuri din Liga MX (F) - Apertura

Toată liga →