Duminică18 octombrie
Live 105 Pune pont

OlandaOlanda · Tweede Divisie

Jong Almere City - Koninklijke HFC

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

OlandaTweede Divisie · Olanda Final
Jong Almere City
ÎVVVV
Final1-2Pauză 1-0
Koninklijke HFC
ÎÎVÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Jong Almere City 55%Egal 23%Koninklijke HFC 22%

Jong Almere City 1-2 Koninklijke HFC: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Jong Almere City 1-2 Koninklijke HFC (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 20% pentru victoria lui Koninklijke HFC, iar cotele fără marjă 22%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 69%), iar GG a ieșit (64%). Scorul exact 1-2 avea 5,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (5-3) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Jong Almere Cityîn meciKoninklijke HFC
5
Cornere
3
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Jong Almere City vs Koninklijke HFC

Jong Almere City marchează 2,8 goluri pe meci și primește 1,6. Koninklijke HFC marchează 1,0 goluri pe meci și primește 2,4. La Jong Almere City, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Jong Almere City 2, egal 0, Koninklijke HFC 3.

~3,6goluri estimate
69%peste 2,5 goluri
64%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Jong Almere Cityultimele 5Koninklijke HFC
2,40
Puncte / meci
0,60
2,8
Goluri marcate / meci
1,0
1,6
Goluri primite / meci
2,4
4
Victorii
1
80%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
60%
2
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Jong Almere City și ultimele 5 Koninklijke HFC, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Jong Almere City4-0-1

Î
HHC Hardenberg - Jong Almere City22.08.26 · Tweede Divisie
2-1
V
Jong Almere City - Rijnsburgse Boys15.08.26 · Tweede Divisie
4-0
V
Jong Almere City - GVVV Veenendaal23.05.26 · Tweede Divisie
5-4
V
Excelsior Maassluis - Jong Almere City16.05.26 · Tweede Divisie
0-1
V
Jong Almere City - RKAV Volendam09.05.26 · Tweede Divisie
3-2

Koninklijke HFC1-0-4

Î
Koninklijke HFC - Barendrecht22.08.26 · Tweede Divisie
1-2
Î
HSV Hoek - Koninklijke HFC15.08.26 · Tweede Divisie
3-1
V
Koninklijke HFC - SV Spakenburg23.05.26 · Tweede Divisie
3-2
Î
ACV Assen - Koninklijke HFC16.05.26 · Tweede Divisie
1-0
Î
VV Katwijk - Koninklijke HFC09.05.26 · Tweede Divisie
4-0

Întâlniri directe Jong Almere City - Koninklijke HFC

Jong Almere City 2Egal 0Koninklijke HFC 3
V
Jong Almere City - Koninklijke HFC28.03.2026 · pauză 2-1
2-1
Î
Koninklijke HFC - Jong Almere City25.10.2025 · pauză 0-1
2-1
Î
Jong Almere City - Koninklijke HFC03.05.2025 · pauză 1-1
1-2
Î
Koninklijke HFC - Jong Almere City23.11.2024 · pauză 0-1
2-1
V
Koninklijke HFC - Jong Almere City25.05.2024 · pauză 0-0
0-2

V/E/Î din perspectiva Jong Almere City. 4 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Jong Almere City - Koninklijke HFC

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Jong Almere City1.6755% fără marjă
X · Egal4.0023% fără marjă
2 · Koninklijke HFC4.1022% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.16
X2 2.15
12 1.17

Goluri

Peste 1.5 1.11
Sub 2.5 2.45
Peste 2.5 1.46

Ambele marchează

GG Da 1.55
GG Nu 2.30

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.64
Pauză peste 1.5 2.10

Analiza de dinainte de meci

Jong Almere City - Koninklijke HFC s-a jucat sâmbătă, 29 august, în Tweede Divisie (Olanda). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Jong Almere City are patru victorii și o înfrângere. Golaveraj: 14-8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Koninklijke HFC vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 12. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 5 întâlniri directe, Jong Almere City a câștigat de 2 ori, Koninklijke HFC de 3 ori. Ultima: Jong Almere City - Koninklijke HFC 2-1, pe 28 martie 2026.

Jong Almere City pleacă favorită, la cota 1.67. Egalul e la 4.00, iar Koninklijke HFC la 4.10. Fără marja caselor, asta înseamnă 55% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.46, iar GG la 1.55.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,3 pentru Jong Almere City și 1,3 pentru Koninklijke HFC. Scorul cel mai probabil e 2-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Jong Almere City are 61% în model, iar 1.67 e aproape de cota corectă (1.64). Peste 2.5 goluri: 69% în model, cota corectă ar fi 1.45. Cota 1.46 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 64%. Cota de 1.55 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Jong Almere City - Koninklijke HFC

Goluri estimate: 2,30 Jong Almere City și 1,26 Koninklijke HFC, total 3,56. 1X2 în model: 61% · 19% · 20%. Peste 2,5: 69% (cotă corectă 1.45). GG: 64% (cotă corectă 1.56). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
10%1
18%2
21%3
19%4
29%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 31% · peste 2,5: 69% (verde).

Scoruri probabile

2-19,5%1-18,2%2-07,5%3-17,3%1-06,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Jong Almere City. Jong Almere City a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Koninklijke HFC. Koninklijke HFC a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,9 goluri, după cote 3,2. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză1-0
Cornere5-3
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startJong Almere City · 1.67
Goluri estimate~3,6
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Jong Almere City - Koninklijke HFC?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Jong Almere City - Koninklijke HFC?

În Tweede Divisie (Olanda).

Unde s-a jucat Jong Almere City - Koninklijke HFC?

Pe Sportpark Fanny Blankers Koen Veld 4, în Almere, sâmbătă, 29 august, ora 16:00 (ora României).

Cine era favorită în Jong Almere City - Koninklijke HFC?

Jong Almere City pleca favorită, la cota 1.67. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Jong Almere City - Koninklijke HFC?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,6.

Alte meciuri din Tweede Divisie

Toată liga →