Duminică18 octombrie
Live 134 Pune pont

El SalvadorEl Salvador · Primera Division

Inter FA - Alianza FC

Statistici și rezultat final · duminică, 9 august

El SalvadorPrimera Division · El Salvador Final
Inter FA
VEEEÎ
Final2-0Pauză 1-0
Alianza FC
ÎVVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Inter FA 73%Egal 18%Alianza FC 9%

Inter FA 2-0 Alianza FC: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Inter FA 2-0 Alianza FC (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 53% pentru victoria lui Inter FA, iar cotele fără marjă 73%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,2 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 61%), iar GG n-a ieșit (NG avea 58%). Scorul exact 2-0 avea 11,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (7-4) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Inter FAîn meciAlianza FC
7
Cornere
4
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Inter FA vs Alianza FC

Inter FA marchează și primește câte 0,8 goluri pe meci. Alianza FC marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,2. La Inter FA, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Inter FA 3, egal 1, Alianza FC 1.

~2,2goluri estimate
39%peste 2,5 goluri
42%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Inter FAultimele 5Alianza FC
1,20
Puncte / meci
1,80
0,8
Goluri marcate / meci
1,4
0,8
Goluri primite / meci
1,2
1
Victorii
3
20%
Peste 2,5 goluri
60%
20%
Ambele marchează
60%
3
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Inter FA și ultimele 5 Alianza FC, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Inter FA1-3-1

V
Inter FA - Alianza FC09.08.26 · Primera Division
2-0
E
Fuerte San Francisco - Inter FA02.08.26 · Primera Division
2-2
E
Inter FA - Aguila31.07.26 · Primera Division
0-0
E
Atletico Balboa - Inter FA26.07.26 · Primera Division
0-0
Î
Municipal Limeno - Inter FA08.05.26 · Primera Division - Clausura
2-0

Alianza FC3-0-2

Î
Inter FA - Alianza FC09.08.26 · Primera Division
2-0
V
Alianza FC - Herediano06.08.26 · CONCACAF - Cupa Americii Centrale
1-0
V
Alianza FC - Antigua30.07.26 · CONCACAF - Cupa Americii Centrale
2-1
V
CD Inca - Alianza FC26.07.26 · Primera Division
1-3
Î
Aguila - Alianza FC07.05.26 · Primera Division - Clausura
2-1

Întâlniri directe Inter FA - Alianza FC

Inter FA 3Egal 1Alianza FC 1
V
Inter FA - Alianza FC09.08.2026 · pauză 1-0
2-0
V
Inter FA - Alianza FC15.03.2026 · pauză 2-0
2-0
V
Alianza FC - Inter FA29.01.2026 · pauză 1-1
1-3
Î
Inter FA - Alianza FC22.09.2025 · pauză 0-0
0-1
E
Alianza FC - Inter FA20.07.2025 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva Inter FA. 1 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Inter FA - Alianza FC

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Inter FA1.2273% fără marjă
X · Egal5.0018% fără marjă
2 · Alianza FC10.009% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.53
X2 1.33
12 1.29

Goluri

Peste 1.5 1.36
Sub 2.5 1.60
Peste 2.5 2.17

Ambele marchează

GG Da 1.92
GG Nu 1.80

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.29
Pauză peste 1.5 3.00

Cornere

Sub 9.5 1.90
Peste 9.5 1.80

Analiza de dinainte de meci

Inter FA - Alianza FC s-a jucat duminică, 9 august, în Primera Division (El Salvador). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Inter FA are o victorie, trei egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 4-4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Alianza FC vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 6.

În ultimele 5 întâlniri directe, Inter FA a câștigat de 3 ori, Alianza FC o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,8 goluri în medie. Ultima: Inter FA - Alianza FC 2-0, pe 9 august 2026.

Inter FA pleacă favorită, la cota 1.22. Egalul e la 5.00, iar Alianza FC la 10.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 73% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.17, iar GG la 1.92.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,5 pentru Inter FA și 0,8 pentru Alianza FC. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 53% la victorie, față de 73%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Inter FA are 53% în model, dar la 1.22 plătește sub cota corectă de 1.89. Sub 2.5 goluri: 61% în model, cota corectă ar fi 1.64. Cota 1.60 e cam la nivelul ăsta. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 58%. Cota de 1.80 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Inter FA - Alianza FC

Goluri estimate: 1,46 Inter FA și 0,78 Alianza FC, total 2,24. 1X2 în model: 53% · 27% · 20%. Peste 2,5: 39% (cotă corectă 2.56). GG: 42% (cotă corectă 2.38). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
24%1
27%2
20%3
11%4
8%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 61% · peste 2,5: 39% (verde).

Scoruri probabile

1-015,5%1-112,1%2-011,3%0-010,6%2-18,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Favorit fără formă. Inter FA e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 12,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză1-0
Cornere7-4
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startInter FA · 1.22
Goluri estimate~2,2
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Inter FA - Alianza FC?

S-a jucat duminică, 9 august, ora 02:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Inter FA - Alianza FC?

În Primera Division (El Salvador).

Unde s-a jucat Inter FA - Alianza FC?

Pe Stadionul Las Delicias, în Santa Tecla, duminică, 9 august, ora 02:00 (ora României).

Cine era favorită în Inter FA - Alianza FC?

Inter FA pleca favorită, la cota 1.22. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Inter FA - Alianza FC?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,2.

Alte meciuri din Primera Division

Toată liga →