Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

SuediaSuedia · Division 2

IFK Haninge - Foc Farsta

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

SuediaDivision 2 · Suedia Final
IFK Haninge
VÎVVV
Final2-2Pauză 1-1
Foc Farsta
EVÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
IFK Haninge 52%Egal 23%Foc Farsta 25%

IFK Haninge 2-2 Foc Farsta: statisticile meciului

Meciul s-a terminat IFK Haninge 2-2 Foc Farsta (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 21% pentru egalul, iar cotele fără marjă 23%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 73%), iar GG a ieșit (72%). Scorul exact 2-2 avea 7,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (1-6) și 5 cartonașe galbene (2-3).

IFK Haningeîn meciFoc Farsta
1
Cornere
6
2
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici IFK Haninge vs Foc Farsta

IFK Haninge marchează 3,2 goluri pe meci și primește 1,6. Foc Farsta marchează 2,2 goluri pe meci și primește 0,8. La IFK Haninge, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,8goluri estimate
73%peste 2,5 goluri
72%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
IFK Haningeultimele 5Foc Farsta
2,40
Puncte / meci
2,00
3,2
Goluri marcate / meci
2,2
1,6
Goluri primite / meci
0,8
4
Victorii
3
80%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri IFK Haninge și ultimele 5 Foc Farsta, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

IFK Haninge4-0-1

V
Fittja IF - IFK Haninge02.08.26 · Division 2
0-2
Î
FC Arlanda - IFK Haninge25.07.26 · Amicale intercluburi
6-1
V
IFK Haninge - IK Sleipner27.06.26 · Division 2
6-1
V
Smedby AIS - IFK Haninge21.06.26 · Division 2
1-4
V
IFK Haninge - Orebro Syrianska13.06.26 · Division 2
3-0

Foc Farsta3-1-1

E
Foc Farsta - Ragsveds IF31.07.26 · Division 2
1-1
V
IF Eker Orebro - Foc Farsta27.06.26 · Division 2
1-4
Î
Karlslunds IF - Foc Farsta21.06.26 · Division 2
1-0
V
Foc Farsta - IF Eker Orebro13.06.26 · Division 2
4-0
V
Foc Farsta - BK Forward06.06.26 · Division 2
2-1

Întâlniri directe IFK Haninge - Foc Farsta

IFK Haninge 0Egal 0Foc Farsta 1
Î
Foc Farsta - IFK Haninge22.05.2026 · pauză 3-0
5-0

V/E/Î din perspectiva IFK Haninge. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi IFK Haninge - Foc Farsta

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · IFK Haninge1.7252% fără marjă
X · Egal4.0023% fără marjă
2 · Foc Farsta3.6025% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.22
X2 1.80
12 1.19

Goluri

Sub 2.5 3.15
Peste 2.5 1.26

Ambele marchează

GG Da 1.31
GG Nu 3.20

Analiza de dinainte de meci

IFK Haninge - Foc Farsta s-a jucat sâmbătă, 8 august, în Division 2 (Suedia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

IFK Haninge vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 16 goluri și a primit 8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Foc Farsta are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 11-4.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Foc Farsta - IFK Haninge 5-0, pe 22 mai 2026.

Casele o dau favorită pe IFK Haninge, la 1.72, cu egalul la 4.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 52% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.26, iar GG la 1.31.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,1 pentru IFK Haninge și 1,7 pentru Foc Farsta. Scorul cel mai probabil e 2-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 68%. Cota de 1.22 e sub cea corectă (1.47) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 73% în model, dar la 1.26 plătește sub cota corectă de 1.37. Ambele marchează (GG): 72% în model, cota corectă ar fi 1.39. La 1.31, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități IFK Haninge - Foc Farsta

Goluri estimate: 2,10 IFK Haninge și 1,70 Foc Farsta, total 3,80. 1X2 în model: 47% · 21% · 32%. Peste 2,5: 73% (cotă corectă 1.37). GG: 72% (cotă corectă 1.39). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
9%1
16%2
21%3
19%4
33%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 27% · peste 2,5: 73% (verde).

Scoruri probabile

2-18,4%1-18,0%2-27,1%1-26,8%3-15,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: IFK Haninge. IFK Haninge a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-2
Pauză1-1
Cornere1-6
Cartonașe galbene2-3
Favorită la startIFK Haninge · 1.72
Goluri estimate~3,8
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat IFK Haninge - Foc Farsta?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 14:00 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat IFK Haninge - Foc Farsta?

În Division 2 (Suedia).

Unde s-a jucat IFK Haninge - Foc Farsta?

Pe Torvalla IP, în Haninge, sâmbătă, 8 august, ora 14:00 (ora României).

Cine era favorită în IFK Haninge - Foc Farsta?

IFK Haninge pleca favorită, la cota 1.72. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în IFK Haninge - Foc Farsta?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,8.

Alte meciuri din Division 2

Toată liga →