Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

SuediaSuedia · Division 2

IF Boljan - Astorps FF

Statistici și rezultat final · vineri, 14 august

SuediaDivision 2 · Suedia Final
IF Boljan
ÎVEÎE
Final0-1Pauză 0-0
Astorps FF
ÎÎEÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
IF Boljan 36%Egal 27%Astorps FF 38%

IF Boljan 0-1 Astorps FF: statisticile meciului

Meciul s-a terminat IF Boljan 0-1 Astorps FF (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 32% pentru victoria lui Astorps FF, iar cotele fără marjă 38%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 2,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 49%), iar GG n-a ieșit (NG avea 46%). Scorul exact 0-1 avea 8,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (5-4) și 5 cartonașe galbene (1-4).

IF Boljanîn meciAstorps FF
5
Cornere
4
1
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici IF Boljan vs Astorps FF

IF Boljan marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,4. Astorps FF marchează 0,4 goluri pe meci și primește 2,0. Ultimele 3 întâlniri directe: IF Boljan 1, egal 1, Astorps FF 1.

~2,7goluri estimate
51%peste 2,5 goluri
54%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
IF Boljanultimele 5Astorps FF
1,00
Puncte / meci
0,20
0,8
Goluri marcate / meci
0,4
1,4
Goluri primite / meci
2,0
1
Victorii
0
60%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri IF Boljan și ultimele 5 Astorps FF, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

IF Boljan1-2-2

Î
Onsala BK - IF Boljan08.08.26 · Division 2
3-0
V
IF Boljan - Vastra Frolunda IF31.07.26 · Division 2
2-1
E
Galtabacks BK - IF Boljan25.06.26 · Division 2
0-0
Î
IF Boljan - Onsala BK18.06.26 · Division 2
1-2
E
Vastra Frolunda IF - IF Boljan14.06.26 · Division 2
1-1

Astorps FF0-1-4

Î
Astorps FF - Lindome GIF07.08.26 · Division 2
0-2
Î
Hestrafors IF - Astorps FF01.08.26 · Division 2
2-1
E
Astorps FF - Torslanda IK27.06.26 · Division 2
1-1
Î
Lindome GIF - Astorps FF18.06.26 · Division 2
3-0
Î
Astorps FF - Landvetter IS14.06.26 · Division 2
0-2

Întâlniri directe IF Boljan - Astorps FF

IF Boljan 1Egal 1Astorps FF 1
E
Astorps FF - IF Boljan26.04.2026 · pauză 0-1
1-1
Î
Astorps FF - IF Boljan24.08.2025 · pauză 1-0
2-1
V
IF Boljan - Astorps FF09.05.2025 · pauză 0-0
1-0

V/E/Î din perspectiva IF Boljan. 1 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi IF Boljan - Astorps FF

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · IF Boljan2.5236% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Astorps FF2.4038% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.44
X2 1.41
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.13
Sub 2.5 2.27
Peste 2.5 1.53

Ambele marchează

GG Da 1.48
GG Nu 2.47

Analiza de dinainte de meci

IF Boljan - Astorps FF s-a jucat vineri, 14 august, în Division 2 (Suedia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, IF Boljan are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 4-7. Astorps FF n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. A marcat 2 goluri și a primit 10.

În ultimele 3 întâlniri directe, IF Boljan a câștigat o dată, Astorps FF o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: Astorps FF - IF Boljan 1-1, pe 26 aprilie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.52 pentru gazde, 2.40 pentru oaspeți și 3.40 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.53, iar GG la 1.48.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,5 pentru IF Boljan și 1,2 pentru Astorps FF. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 68% în model, cota corectă ar fi 1.47. Cota 1.44 e cam la nivelul ăsta. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 75%. Cota de 1.13 e sub cea corectă (1.33) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități IF Boljan - Astorps FF

Goluri estimate: 1,46 IF Boljan și 1,23 Astorps FF, total 2,69. 1X2 în model: 42% · 26% · 32%. Peste 2,5: 51% (cotă corectă 1.96). GG: 54% (cotă corectă 1.85). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
24%2
22%3
15%4
14%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 49% · peste 2,5: 51% (verde).

Scoruri probabile

1-112,2%1-09,9%2-18,9%0-18,3%1-27,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Astorps FF. Astorps FF a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Atac anemic: Astorps FF. Astorps FF a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,3 goluri, după cote 3,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-0
Cornere5-4
Cartonașe galbene1-4
Favorită la startAstorps FF · 2.40
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat IF Boljan - Astorps FF?

S-a jucat vineri, 14 august, ora 20:00 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat IF Boljan - Astorps FF?

În Division 2 (Suedia).

Cine era favorită în IF Boljan - Astorps FF?

Niciuna clar: cotele erau 2.52 la gazde și 2.40 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în IF Boljan - Astorps FF?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din Division 2

Toată liga →