Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

SuediaSuedia · Damallsvenskan (F)

Hacken (F) - Malmo FF (F)

Statistici și rezultat final · duminică, 6 septembrie

SuediaDamallsvenskan (F) · Suedia Final
Hacken (F)
VVVVV
Final1-1Pauză 1-0
Malmo FF (F)
VVEVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Hacken (F) 55%Egal 23%Malmo FF (F) 22%

Hacken (F) 1-1 Malmo FF (F): statisticile meciului

Meciul s-a terminat Hacken (F) 1-1 Malmo FF (F) (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 21% pentru egalul, iar cotele fără marjă 23%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,4 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 33%), iar GG a ieșit (65%). Scorul exact 1-1 avea 9,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 13 cornere (8-5) și 2 cartonașe galbene (0-2).

Hacken (F)în meciMalmo FF (F)
8
Cornere
5
0
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Hacken (F) vs Malmo FF (F)

Hacken (F) marchează 4,2 goluri pe meci și primește 0,4. Malmo FF (F) marchează 3,0 goluri pe meci și primește 0,6. La Hacken (F), 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 3 întâlniri directe: Hacken (F) 2, egal 0, Malmo FF (F) 1.

~3,4goluri estimate
67%peste 2,5 goluri
65%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Hacken (F)ultimele 5Malmo FF (F)
3,00
Puncte / meci
2,00
4,2
Goluri marcate / meci
3,0
0,4
Goluri primite / meci
0,6
5
Victorii
3
80%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
20%
2
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Hacken (F) și ultimele 5 Malmo FF (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Hacken (F)5-0-0

V
Rosengard (F) - Hacken (F)29.08.26 · Damallsvenskan (F)
0-1
V
Hacken (F) - AIK Stockholm (F)23.08.26 · Damallsvenskan (F)
4-1
V
Brommapojkarna (F) - Hacken (F)15.08.26 · Damallsvenskan (F)
0-6
V
Pitea IF (F) - Hacken (F)09.08.26 · Damallsvenskan (F)
1-4
V
Hacken (F) - Eskilstuna United (F)02.08.26 · Damallsvenskan (F)
6-0

Malmo FF (F)3-1-1

V
Trelleborgs FF (F) - Malmo FF (F)01.09.26 · Cupa (F)
0-4
V
Vaxjo DFF (F) - Malmo FF (F)29.08.26 · Damallsvenskan (F)
0-4
E
Malmo FF (F) - Hammarby IF (F)21.08.26 · Damallsvenskan (F)
1-1
V
IK Uppsala (F) - Malmo FF (F)15.08.26 · Damallsvenskan (F)
0-6
Î
Eintracht Frankfurt (F) - Malmo FF (F)08.08.26 · Liga Campionilor (F)
2-0

Întâlniri directe Hacken (F) - Malmo FF (F)

Hacken (F) 2Egal 0Malmo FF (F) 1
V
Malmo FF (F) - Hacken (F)11.05.2026 · pauză 1-1
1-2
V
Malmo FF (F) - Hacken (F)01.10.2025 · pauză 0-0
0-3
Î
Hacken (F) - Malmo FF (F)23.03.2025 · pauză 1-2
2-3

V/E/Î din perspectiva Hacken (F). 3 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Hacken (F) - Malmo FF (F)

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Hacken (F)1.6455% fără marjă
X · Egal3.8523% fără marjă
2 · Malmo FF (F)4.1522% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.14
X2 1.95
12 1.21

Goluri

Peste 1.5 1.21
Sub 2.5 1.95
Peste 2.5 1.77

Ambele marchează

GG Da 1.75
GG Nu 1.97

Analiza de dinainte de meci

Hacken (F) - Malmo FF (F) s-a jucat duminică, 6 septembrie, în Damallsvenskan (F) (Suedia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Hacken (F) n-a pierdut niciunul (cinci victorii). Golaveraj: 21-2. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Malmo FF (F) vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 15 goluri și a primit 3.

În ultimele 3 întâlniri directe, Hacken (F) a câștigat de 2 ori, Malmo FF (F) o dată. Au fost meciuri deschise, cu 3,7 goluri în medie. Ultima: Malmo FF (F) - Hacken (F) 1-2, pe 11 mai 2026.

Hacken (F) pleacă favorită, la cota 1.64. Egalul e la 3.85, iar Malmo FF (F) la 4.15. Fără marja caselor, asta înseamnă 55% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.77, iar GG la 1.75.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,1 pentru Hacken (F) și 1,4 pentru Malmo FF (F). Scorul cel mai probabil e 2-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Hacken (F) are 54% în model, dar la 1.64 plătește sub cota corectă de 1.85. Peste 2.5 goluri: 67% în model, cota corectă ar fi 1.49. Casele dau 1.77, mai mult. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 65%. Cota de 1.75 e peste cea corectă (1.54). Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Hacken (F) - Malmo FF (F)

Goluri estimate: 2,08 Hacken (F) și 1,36 Malmo FF (F), total 3,44. 1X2 în model: 54% · 21% · 25%. Peste 2,5: 67% (cotă corectă 1.49). GG: 65% (cotă corectă 1.54). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
11%1
19%2
22%3
19%4
26%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 33% · peste 2,5: 67% (verde).

Scoruri probabile

2-19,4%1-19,1%2-06,9%1-06,7%3-16,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,1 goluri, după cote 2,8. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză1-0
Cornere8-5
Cartonașe galbene0-2
Favorită la startHacken (F) · 1.64
Goluri estimate~3,4
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Hacken (F) - Malmo FF (F)?

S-a jucat duminică, 6 septembrie, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Hacken (F) - Malmo FF (F)?

În Damallsvenskan (F) (Suedia).

Unde s-a jucat Hacken (F) - Malmo FF (F)?

Pe Nordic Wellness Arena, în Göteborg, duminică, 6 septembrie, ora 16:00 (ora României).

Cine era favorită în Hacken (F) - Malmo FF (F)?

Hacken (F) pleca favorită, la cota 1.64. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Hacken (F) - Malmo FF (F)?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,4.

Alte meciuri din Damallsvenskan (F)

Toată liga →