Duminică18 octombrie
Live 142 Pune pont

OlandaOlanda · Tweede Divisie

GVVV Veenendaal - Amsterdamsche FC

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

OlandaTweede Divisie · Olanda Final
GVVV Veenendaal
ÎVVÎÎ
Final2-3Pauză 1-2
Amsterdamsche FC
ÎÎEVV
Șanse înainte de meci, după cote
GVVV Veenendaal 39%Egal 26%Amsterdamsche FC 35%

GVVV Veenendaal 2-3 Amsterdamsche FC: statisticile meciului

Meciul s-a terminat GVVV Veenendaal 2-3 Amsterdamsche FC (pauză 1-2). Înainte de start, modelul dădea 40% pentru victoria lui Amsterdamsche FC, iar cotele fără marjă 35%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 4,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 76%), iar GG a ieșit (75%). Scorul exact 2-3 avea 4,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (8-2) și 0 cartonașe galbene (0-0).

GVVV Veenendaalîn meciAmsterdamsche FC
8
Cornere
2
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici GVVV Veenendaal vs Amsterdamsche FC

GVVV Veenendaal marchează și primește câte 3,0 goluri pe meci. Amsterdamsche FC marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,8. La GVVV Veenendaal, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: GVVV Veenendaal 2, egal 1, Amsterdamsche FC 2.

~4,0goluri estimate
76%peste 2,5 goluri
75%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
GVVV Veenendaalultimele 5Amsterdamsche FC
1,20
Puncte / meci
1,40
3,0
Goluri marcate / meci
2,0
3,0
Goluri primite / meci
1,8
2
Victorii
2
100%
Peste 2,5 goluri
80%
80%
Ambele marchează
80%
2
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri GVVV Veenendaal și ultimele 5 Amsterdamsche FC, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

GVVV Veenendaal2-0-3

Î
De Treffers - GVVV Veenendaal15.08.26 · Tweede Divisie
5-1
V
GVVV Veenendaal - DVS '33 Ermelo08.08.26 · Amicale intercluburi
3-0
V
GVVV Veenendaal - Huizen01.08.26 · Amicale intercluburi
6-3
Î
GVVV Veenendaal - VV Eemdijk28.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
Î
Jong Almere City - GVVV Veenendaal23.05.26 · Tweede Divisie
5-4

Amsterdamsche FC2-1-2

Î
Amsterdamsche - Kloetinge15.08.26 · Tweede Divisie
1-3
Î
Amsterdamsche - HHC Hardenberg23.05.26 · Tweede Divisie
2-3
E
GVVV Veenendaal - Amsterdamsche16.05.26 · Tweede Divisie
1-1
V
Amsterdamsche - Excelsior Maassluis09.05.26 · Tweede Divisie
3-2
V
RKAV Volendam - Amsterdamsche25.04.26 · Tweede Divisie
0-3

Întâlniri directe GVVV Veenendaal - Amsterdamsche FC

GVVV Veenendaal 2Egal 1Amsterdamsche FC 2
E
GVVV Veenendaal - Amsterdamsche16.05.2026 · pauză 1-1
1-1
V
Amsterdamsche - GVVV Veenendaal06.12.2025 · pauză 0-1
0-2
V
GVVV Veenendaal - Amsterdamsche03.05.2025 · pauză 2-1
2-1
Î
Amsterdamsche - GVVV Veenendaal23.11.2024 · pauză 1-0
2-1
Î
Amsterdamsche - GVVV Veenendaal24.02.2024 · pauză 1-0
3-1

V/E/Î din perspectiva GVVV Veenendaal. 3 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi GVVV Veenendaal - Amsterdamsche FC

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · GVVV Veenendaal2.3539% fără marjă
X · Egal3.6026% fără marjă
2 · Amsterdamsche FC2.6035% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.42
X2 1.49
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.13
Sub 2.5 2.30
Peste 2.5 1.53

Ambele marchează

GG Da 1.48
GG Nu 2.47

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.57
Pauză peste 1.5 2.20

Analiza de dinainte de meci

GVVV Veenendaal - Amsterdamsche FC s-a jucat sâmbătă, 22 august, în Tweede Divisie (Olanda). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

GVVV Veenendaal vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 15 goluri și a primit 15. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Amsterdamsche FC are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 10-9. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 5 întâlniri directe, GVVV Veenendaal a câștigat de 2 ori, Amsterdamsche FC de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: GVVV Veenendaal - Amsterdamsche 1-1, pe 16 mai 2026.

La case, diferența e mică: GVVV Veenendaal are cota 2.35, Amsterdamsche FC 2.60. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.53, iar GG la 1.48.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,0 pentru GVVV Veenendaal și 2,0 pentru Amsterdamsche FC. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: GVVV Veenendaal are 39%, Amsterdamsche FC 40%. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 76%. Cota de 1.53 e peste cea corectă (1.32). Ambele marchează (GG) merită privit: 75% în model, iar 1.48 plătește peste cota corectă de 1.33. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități GVVV Veenendaal - Amsterdamsche FC

Goluri estimate: 2,00 GVVV Veenendaal și 2,01 Amsterdamsche FC, total 4,01. 1X2 în model: 39% · 21% · 40%. Peste 2,5: 76% (cotă corectă 1.32). GG: 75% (cotă corectă 1.33). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
7%1
15%2
19%3
20%4
37%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 24% · peste 2,5: 76% (verde).

Scoruri probabile

1-17,3%2-17,3%1-27,3%2-27,3%1-34,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: GVVV Veenendaal. GVVV Veenendaal a primit 15 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Amsterdamsche FC. Amsterdamsche FC a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,9 goluri, după cote 3,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 2,8 goluri, iar modelul estimează acum 4,0.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-3
Pauză1-2
Cornere8-2
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startGVVV Veenendaal · 2.35
Goluri estimate~4,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat GVVV Veenendaal - Amsterdamsche FC?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 15:30 (ora României) și s-a terminat 2-3.

În ce competiție s-a jucat GVVV Veenendaal - Amsterdamsche FC?

În Tweede Divisie (Olanda).

Unde s-a jucat GVVV Veenendaal - Amsterdamsche FC?

Pe Sportpark Panhuis (GVVV), în Veenendaal, sâmbătă, 22 august, ora 15:30 (ora României).

Cine era favorită în GVVV Veenendaal - Amsterdamsche FC?

Niciuna clar: cotele erau 2.35 la gazde și 2.60 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-3.

Câte goluri s-au marcat în GVVV Veenendaal - Amsterdamsche FC?

5 goluri, scor final 2-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,0.

Alte meciuri din Tweede Divisie

Toată liga →