Duminică18 octombrie
Live 150 Pune pont

CroatiaCroatia · Druga NL

Grobnican - NK Uskok

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

CroatiaDruga NL · Croatia Final
Grobnican
EVÎÎE
Final0-3Pauză 0-1
NK Uskok
ÎÎÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Grobnican 26%Egal 25%NK Uskok 48%

Grobnican 0-3 NK Uskok: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Grobnican 0-3 NK Uskok (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 43% pentru victoria lui NK Uskok, iar cotele fără marjă 48%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 69%), iar GG n-a ieșit (NG avea 31%). Scorul exact 0-3 avea 3,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (0-9) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Grobnicanîn meciNK Uskok
0
Cornere
9
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Grobnican vs NK Uskok

Grobnican marchează 1,8 goluri pe meci și primește 2,4. NK Uskok marchează 1,8 goluri pe meci și primește 2,6. La NK Uskok, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,6goluri estimate
69%peste 2,5 goluri
69%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Grobnicanultimele 5NK Uskok
1,00
Puncte / meci
0,60
1,8
Goluri marcate / meci
1,8
2,4
Goluri primite / meci
2,6
1
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
100%
80%
Ambele marchează
100%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Grobnican și ultimele 5 NK Uskok, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Grobnican1-2-2

E
Orijent 1919 - Grobnican29.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Uljanik - Grobnican29.05.26 · Druga NL
2-5
Î
Grobnican - NK Trnje23.05.26 · Druga NL
1-5
Î
Dugo Selo - Grobnican16.05.26 · Druga NL
2-0
E
Grobnican - NK Lucko09.05.26 · Druga NL
2-2

NK Uskok1-0-4

Î
Solin - NK Uskok29.05.26 · Druga NL
3-1
Î
NK Uskok - Mladost Zdralovi23.05.26 · Druga NL
2-3
Î
Uljanik - NK Uskok16.05.26 · Druga NL
4-3
V
NK Uskok - NK Trnje09.05.26 · Druga NL
2-1
Î
Dugo Selo - NK Uskok02.05.26 · Druga NL
2-1

Întâlniri directe Grobnican - NK Uskok

Grobnican 1Egal 0NK Uskok 1
V
Grobnican - NK Uskok24.04.2026
3-1
Î
NK Uskok - Grobnican24.10.2025
2-1

V/E/Î din perspectiva Grobnican. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Grobnican - NK Uskok

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Grobnican3.4026% fără marjă
X · Egal3.5525% fără marjă
2 · NK Uskok1.8748% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.47
X2 1.38
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.20
Sub 2.5 2.00
Peste 2.5 1.72

Ambele marchează

GG Da 1.62
GG Nu 2.17

Analiza de dinainte de meci

Grobnican - NK Uskok s-a jucat sâmbătă, 22 august, în Druga NL (Croatia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Grobnican are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 9-12. NK Uskok vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 13. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Grobnican a câștigat o dată, NK Uskok o dată. Au fost meciuri deschise, cu 3,5 goluri în medie. Ultima: Grobnican - NK Uskok 3-1, pe 24 aprilie 2026.

NK Uskok pleacă favorită, la cota 1.87. Egalul e la 3.55, iar Grobnican la 3.40. Fără marja caselor, asta înseamnă 48% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.72, iar GG la 1.62.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,7 pentru Grobnican și 1,9 pentru NK Uskok. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 35% la victorie, față de 26%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Grobnican are 35%, NK Uskok 43%. Peste 2.5 goluri: 69% în model, cota corectă ar fi 1.45. Casele dau 1.72, mai mult. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 69%. Cota de 1.62 e peste cea corectă (1.45). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Grobnican - NK Uskok

Goluri estimate: 1,69 Grobnican și 1,88 NK Uskok, total 3,57. 1X2 în model: 35% · 22% · 43%. Peste 2,5: 69% (cotă corectă 1.45). GG: 69% (cotă corectă 1.45). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
10%1
18%2
21%3
19%4
29%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 31% · peste 2,5: 69% (verde).

Scoruri probabile

1-18,9%1-28,4%2-17,6%2-27,1%0-15,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Grobnican. Grobnican a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: NK Uskok. NK Uskok a primit 13 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,3 goluri, după cote 2,8. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. NK Uskok e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-3
Pauză0-1
Cornere0-9
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startNK Uskok · 1.87
Goluri estimate~3,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Grobnican - NK Uskok?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 18:30 (ora României) și s-a terminat 0-3.

În ce competiție s-a jucat Grobnican - NK Uskok?

În Druga NL (Croatia).

Unde s-a jucat Grobnican - NK Uskok?

Pe Stadion Mavrinci, sâmbătă, 22 august, ora 18:30 (ora României).

Cine era favorită în Grobnican - NK Uskok?

NK Uskok pleca favorită, la cota 1.87. Meciul s-a terminat 0-3.

Câte goluri s-au marcat în Grobnican - NK Uskok?

3 goluri, scor final 0-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,6.

Alte meciuri din Druga NL

Toată liga →