Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

SuediaSuedia · Division 2

Foc Farsta - Ragsveds IF

Statistici și rezultat final · vineri, 31 iulie

SuediaDivision 2 · Suedia Final
Foc Farsta
VÎVVE
Final1-1Pauză 0-0
Ragsveds IF
ÎEÎEV
Șanse înainte de meci, după cote
Foc Farsta 29%Egal 38%Ragsveds IF 33%

Foc Farsta 1-1 Ragsveds IF: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Foc Farsta 1-1 Ragsveds IF (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 25% pentru egalul, iar cotele fără marjă 38%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 50%), iar GG a ieșit (53%). Scorul exact 1-1 avea 12,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 16 cornere (4-12) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Foc Farstaîn meciRagsveds IF
4
Cornere
12
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Foc Farsta vs Ragsveds IF

Foc Farsta marchează 2,2 goluri pe meci și primește 0,8. Ragsveds IF marchează 2,2 goluri pe meci și primește 2,4. La Ragsveds IF, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,7goluri estimate
50%peste 2,5 goluri
53%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Foc Farstaultimele 5Ragsveds IF
2,00
Puncte / meci
1,00
2,2
Goluri marcate / meci
2,2
0,8
Goluri primite / meci
2,4
3
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Foc Farsta și ultimele 5 Ragsveds IF, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Foc Farsta3-1-1

V
IF Eker Orebro - Foc Farsta27.06.26 · Division 2
1-4
Î
Karlslunds IF - Foc Farsta21.06.26 · Division 2
1-0
V
Foc Farsta - IF Eker Orebro13.06.26 · Division 2
4-0
V
Foc Farsta - BK Forward06.06.26 · Division 2
2-1
E
Smedby AIS - Foc Farsta30.05.26 · Division 2
1-1

Ragsveds IF1-2-2

Î
Ragsveds IF - BK Forward28.06.26 · Division 2
1-2
E
Syrianska FC - Ragsveds IF22.06.26 · Division 2
2-2
Î
Ragsveds IF - Enkoping SK17.06.26 · Cupa
0-2
E
IK Sleipner - Ragsveds IF13.06.26 · Division 2
4-4
V
Ragsveds IF - Lindo FF06.06.26 · Division 2
4-2

Întâlniri directe Foc Farsta - Ragsveds IF

Foc Farsta 1Egal 0Ragsveds IF 1
V
Foc Farsta - Ragsveds IF10.10.2025 · pauză 2-0
3-2
Î
Ragsveds IF - Foc Farsta04.04.2025 · pauză 1-0
2-1

V/E/Î din perspectiva Foc Farsta. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Foc Farsta - Ragsveds IF

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Foc Farsta3.0529% fără marjă
X · Egal2.3538% fără marjă
2 · Ragsveds IF2.7533% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.33
X2 1.25
12 1.45

Goluri

Peste 1.5 2.22
Sub 2.5 1.11
Peste 2.5 4.50

Ambele marchează

GG Da 3.45
GG Nu 1.25

Analiza de dinainte de meci

Foc Farsta - Ragsveds IF s-a jucat vineri, 31 iulie, în Division 2 (Suedia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Foc Farsta are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 11-4. Ragsveds IF vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 12. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Foc Farsta a câștigat o dată, Ragsveds IF o dată. Au fost meciuri deschise, cu 4,0 goluri în medie. Ultima: Foc Farsta - Ragsveds IF 3-2, pe 10 octombrie 2025.

Casele văd un meci echilibrat: 3.05 pentru gazde, 2.75 pentru oaspeți și 2.35 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 4.50, iar GG la 3.45.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,5 pentru Foc Farsta și 1,2 pentru Ragsveds IF. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 46% la victorie, față de 29%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 71% în model, dar la 1.33 plătește sub cota corectă de 1.41. Peste 1.5 goluri: 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. Casele dau 2.22, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Foc Farsta - Ragsveds IF

Goluri estimate: 1,52 Foc Farsta și 1,15 Ragsveds IF, total 2,67. 1X2 în model: 46% · 25% · 29%. Peste 2,5: 50% (cotă corectă 2.00). GG: 53% (cotă corectă 1.89). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
25%2
22%3
15%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 50% · peste 2,5: 50% (verde).

Scoruri probabile

1-112,1%1-010,5%2-19,2%0-18,0%2-08,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Ragsveds IF. Ragsveds IF a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,8 goluri, după cote 1,5. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-0
Cornere4-12
Cartonașe galbene2-2
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Foc Farsta - Ragsveds IF?

S-a jucat vineri, 31 iulie, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Foc Farsta - Ragsveds IF?

În Division 2 (Suedia).

Unde s-a jucat Foc Farsta - Ragsveds IF?

Pe Farsta Ip, în Stockholm, vineri, 31 iulie, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în Foc Farsta - Ragsveds IF?

Niciuna clar: cotele erau 3.05 la gazde și 2.75 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Foc Farsta - Ragsveds IF?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din Division 2

Toată liga →