Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

EstoniaEstonia · Esiliiga A

Flora Tallinn U21 - Nomme Kalju U21

Statistici și rezultat final · luni, 10 august

EstoniaEsiliiga A · Estonia Final
Flora Tallinn U21
ÎVEÎE
Final3-0Pauză 3-0
Nomme Kalju U21
ÎÎÎEE
Șanse înainte de meci, după cote
Flora Tallinn U21 68%Egal 17%Nomme Kalju U21 15%

Flora Tallinn U21 3-0 Nomme Kalju U21: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Flora Tallinn U21 3-0 Nomme Kalju U21 (pauză 3-0). Înainte de start, modelul dădea 67% pentru victoria lui Flora Tallinn U21, iar cotele fără marjă 68%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 70%), iar GG n-a ieșit (NG avea 37%). Scorul exact 3-0 avea 6,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (7-0) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Flora Tallinn U21în meciNomme Kalju U21
7
Cornere
0
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Flora Tallinn U21 vs Nomme Kalju U21

Flora Tallinn U21 marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,0. Nomme Kalju U21 marchează 1,0 goluri pe meci și primește 3,0. La Nomme Kalju U21, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 6 întâlniri directe: Flora Tallinn U21 3, egal 0, Nomme Kalju U21 3.

~3,6goluri estimate
70%peste 2,5 goluri
63%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Flora Tallinn U21ultimele 5Nomme Kalju U21
1,00
Puncte / meci
0,40
1,4
Goluri marcate / meci
1,0
1,0
Goluri primite / meci
3,0
1
Victorii
0
40%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
60%
3
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Flora Tallinn U21 și ultimele 5 Nomme Kalju U21, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Flora Tallinn U211-2-2

Î
FC Tallinn - Flora Tallinn U2101.08.26 · Esiliiga A
1-0
V
Nomme Kalju U21 - Flora Tallinn U2125.07.26 · Esiliiga A
0-5
E
Narva Trans - Flora Tallinn U2122.07.26 · Cupa
0-0
Î
Flora Tallinn U21 - Maardu Starbunker18.07.26 · Esiliiga A
1-3
E
Nomme United U21 - Flora Tallinn U2112.07.26 · Esiliiga A
1-1

Nomme Kalju U210-2-3

Î
Nomme Kalju U21 - Maardu Starbunker01.08.26 · Esiliiga A
1-4
Î
Nomme Kalju U21 - Flora Tallinn U2125.07.26 · Esiliiga A
0-5
Î
Nomme Kalju U21 - Tallinna Levadia II18.07.26 · Esiliiga A
0-2
E
Viimsi - Nomme Kalju U2111.07.26 · Esiliiga A
2-2
E
Nomme Kalju U21 - Elva05.07.26 · Esiliiga A
2-2

Întâlniri directe Flora Tallinn U21 - Nomme Kalju U21

Flora Tallinn U21 3Egal 0Nomme Kalju U21 3
V
Nomme Kalju U21 - Flora Tallinn U2125.07.2026 · pauză 0-2
0-5
V
Flora Tallinn U21 - Nomme Kalju U2119.03.2026 · pauză 2-1
3-1
Î
Nomme Kalju U21 - Flora Tallinn U2118.09.2025 · pauză 0-0
3-0
Î
Flora Tallinn U21 - Nomme Kalju U2126.07.2025 · pauză 0-0
1-2
V
Flora Tallinn U21 - Nomme Kalju U2119.05.2025 · pauză 1-0
3-0
Î
Nomme Kalju U21 - Flora Tallinn U2106.04.2025 · pauză 2-1
2-1

V/E/Î din perspectiva Flora Tallinn U21. 6 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Flora Tallinn U21 - Nomme Kalju U21

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Flora Tallinn U211.3568% fără marjă
X · Egal5.2517% fără marjă
2 · Nomme Kalju U216.1015% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.15
X2 2.35
12 1.13

Goluri

Sub 2.5 4.00
Peste 2.5 1.16

Ambele marchează

GG Da 1.28
GG Nu 3.35

Prima repriză

Pauză sub 1.5 2.17
Pauză peste 1.5 1.60

Analiza de dinainte de meci

Flora Tallinn U21 - Nomme Kalju U21 s-a jucat luni, 10 august, în Esiliiga A (Estonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Flora Tallinn U21 vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 5. Nomme Kalju U21 n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. Golaveraj: 5-15. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 6 întâlniri directe, Flora Tallinn U21 a câștigat de 3 ori, Nomme Kalju U21 de 3 ori. Au fost meciuri deschise, cu 3,5 goluri în medie. Ultima: Nomme Kalju U21 - Flora Tallinn U21 0-5, pe 25 iulie 2026.

Casele o dau favorită pe Flora Tallinn U21, la 1.35, cu egalul la 5.25. Fără marja caselor, asta înseamnă 68% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.16, iar GG la 1.28.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,5 pentru Flora Tallinn U21 și 1,2 pentru Nomme Kalju U21. Scorul cel mai probabil e 2-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Flora Tallinn U21 are 67% în model, dar la 1.35 plătește sub cota corectă de 1.49. Peste 2.5 goluri: 70% în model, cota corectă ar fi 1.43. La 1.16, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 63%. Cota de 1.28 e sub cea corectă (1.59) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Flora Tallinn U21 - Nomme Kalju U21

Goluri estimate: 2,49 Flora Tallinn U21 și 1,15 Nomme Kalju U21, total 3,64. 1X2 în model: 67% · 17% · 16%. Peste 2,5: 70% (cotă corectă 1.43). GG: 63% (cotă corectă 1.59). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
10%1
17%2
21%3
19%4
30%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 30% · peste 2,5: 70% (verde).

Scoruri probabile

2-19,4%2-08,1%3-17,8%1-17,5%3-06,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Nomme Kalju U21. Nomme Kalju U21 a primit 15 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,2 goluri, după cote 4,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Flora Tallinn U21 e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-0
Pauză3-0
Cornere7-0
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startFlora Tallinn U21 · 1.35
Goluri estimate~3,6
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Flora Tallinn U21 - Nomme Kalju U21?

S-a jucat luni, 10 august, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 3-0.

În ce competiție s-a jucat Flora Tallinn U21 - Nomme Kalju U21?

În Esiliiga A (Estonia).

Unde s-a jucat Flora Tallinn U21 - Nomme Kalju U21?

Pe Arena A. Le Coq, în Tallinn, luni, 10 august, ora 19:00 (ora României).

Cine era favorită în Flora Tallinn U21 - Nomme Kalju U21?

Flora Tallinn U21 pleca favorită, la cota 1.35. Meciul s-a terminat 3-0.

Câte goluri s-au marcat în Flora Tallinn U21 - Nomme Kalju U21?

3 goluri, scor final 3-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,6.

Alte meciuri din Esiliiga A

Toată liga →