Duminică18 octombrie
Live 58 Pune pont

LetoniaLetonia · 1.Liga

FK Tukums 2000/TSS II - Rigas FS II

Statistici și rezultat final · luni, 20 iulie

Letonia1.Liga · Letonia Final
FK Tukums 2000/TSS II
ÎÎÎÎE
Final2-0Pauză 0-0
Rigas FS II
EÎVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
FK Tukums 2000/TSS II 42%Egal 31%Rigas FS II 27%

FK Tukums 2000/TSS II 2-0 Rigas FS II: statisticile meciului

Meciul s-a terminat FK Tukums 2000/TSS II 2-0 Rigas FS II (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 24% pentru victoria lui FK Tukums 2000/TSS II, iar cotele fără marjă 42%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,8 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 46%), iar GG n-a ieșit (NG avea 45%). Scorul exact 2-0 avea 3,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 16 cornere (9-7) și 3 cartonașe galbene (2-1).

FK Tukums 2000/TSS IIîn meciRigas FS II
9
Cornere
7
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici FK Tukums 2000/TSS II vs Rigas FS II

FK Tukums 2000/TSS II marchează 0,8 goluri pe meci și primește 3,2. Rigas FS II marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,4. La Rigas FS II, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, FK Tukums 2000/TSS II nu a câștigat niciuna dintre ultimele 4 întâlniri.

~2,8goluri estimate
54%peste 2,5 goluri
55%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
FK Tukums 2000/TSS IIultimele 5Rigas FS II
0,20
Puncte / meci
1,40
0,8
Goluri marcate / meci
2,0
3,2
Goluri primite / meci
1,4
0
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
80%
80%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri FK Tukums 2000/TSS II și ultimele 5 Rigas FS II, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

FK Tukums 2000/TSS II0-1-4

Î
Riga FC II - FK Tukums 2000/TSS II04.07.26 · 1.Liga
2-0
Î3-1
Î
FK Tukums 2000/TSS II - Valmiera14.06.26 · 1.Liga
1-4
Î6-1
E
FK Tukums 2000/TSS II - Smiltene24.05.26 · 1.Liga
1-1

Rigas FS II2-1-2

E
Rigas FS II - SK Super Nova II05.07.26 · 1.Liga
1-1
Î
Rigas FS II - Riga FC II27.06.26 · 1.Liga
1-3
V
Rigas FS II - Rezekne14.06.26 · 1.Liga
3-0
V
Marupes SC - Rigas FS II23.05.26 · 1.Liga
1-4
Î
Rigas FS II - Leevon PPK16.05.26 · 1.Liga
1-2

Întâlniri directe FK Tukums 2000/TSS II - Rigas FS II

FK Tukums 2000/TSS II 0Egal 1Rigas FS II 3
E
FK Tukums 2000/TSS II - Rigas FS II20.10.2025 · pauză 0-1
2-2

V/E/Î din perspectiva FK Tukums 2000/TSS II. 4 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi FK Tukums 2000/TSS II - Rigas FS II

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · FK Tukums 2000/TSS II2.1542% fără marjă
X · Egal2.8531% fără marjă
2 · Rigas FS II3.3027% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.22
X2 1.53
12 1.30

Goluri

Peste 1.5 1.60
Sub 2.5 1.30
Peste 2.5 2.85

Ambele marchează

GG Da 2.35
GG Nu 1.50

Analiza de dinainte de meci

FK Tukums 2000/TSS II - Rigas FS II s-a jucat luni, 20 iulie, în 1.Liga (Letonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

FK Tukums 2000/TSS II n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. Golaveraj: 4-16. Rigas FS II vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 4 întâlniri directe, FK Tukums 2000/TSS II a câștigat niciodată, Rigas FS II de 3 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 4,5 goluri în medie. Ultima: FK Tukums 2000/TSS II - Rigas FS II 2-2, pe 20 octombrie 2025.

FK Tukums 2000/TSS II pleacă favorită, la cota 2.15. Egalul e la 2.85, iar Rigas FS II la 3.30. Fără marja caselor, asta înseamnă 42% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.85, iar GG la 2.35.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,1 pentru FK Tukums 2000/TSS II și 1,7 pentru Rigas FS II. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 24% la victorie, față de 42%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Rigas FS II merită privit: 52% în model, iar 3.30 plătește peste cota corectă de 1.92. Peste 1.5 goluri: 77% în model, cota corectă ar fi 1.30. Casele dau 1.60, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități FK Tukums 2000/TSS II - Rigas FS II

Goluri estimate: 1,11 FK Tukums 2000/TSS II și 1,72 Rigas FS II, total 2,83. 1X2 în model: 24% · 24% · 52%. Peste 2,5: 54% (cotă corectă 1.85). GG: 55% (cotă corectă 1.82). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
23%2
22%3
16%4
16%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 46% · peste 2,5: 54% (verde).

Scoruri probabile

1-111,3%0-110,2%1-29,7%0-28,7%1-06,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: FK Tukums 2000/TSS II. FK Tukums 2000/TSS II a primit 16 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,7 goluri, după cote 2,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. FK Tukums 2000/TSS II e favorită, dar a câștigat doar 0 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai multe goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 4,5 goluri, iar modelul estimează acum 2,8.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză0-0
Cornere9-7
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startFK Tukums 2000/TSS II · 2.15
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat FK Tukums 2000/TSS II - Rigas FS II?

S-a jucat luni, 20 iulie, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat FK Tukums 2000/TSS II - Rigas FS II?

În 1.Liga (Letonia).

Cine era favorită în FK Tukums 2000/TSS II - Rigas FS II?

FK Tukums 2000/TSS II pleca favorită, la cota 2.15. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în FK Tukums 2000/TSS II - Rigas FS II?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din 1.Liga

Toată liga →