Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

OlandaOlanda · Tweede Divisie

De Treffers - GVVV Veenendaal

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

OlandaTweede Divisie · Olanda Final
De Treffers
VEEEV
Final5-1Pauză 2-0
GVVV Veenendaal
VVÎÎE
Șanse înainte de meci, după cote
De Treffers 64%Egal 19%GVVV Veenendaal 17%

De Treffers 5-1 GVVV Veenendaal: statisticile meciului

Meciul s-a terminat De Treffers 5-1 GVVV Veenendaal (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 52% pentru victoria lui De Treffers, iar cotele fără marjă 64%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 6 goluri, față de 3,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 73%), iar GG a ieșit (71%). Scorul exact 5-1 avea 1,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (6-6) și 2 cartonașe galbene (1-1).

De Treffersîn meciGVVV Veenendaal
6
Cornere
6
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici De Treffers vs GVVV Veenendaal

De Treffers marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,2. GVVV Veenendaal marchează 3,0 goluri pe meci și primește 2,2. La GVVV Veenendaal, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: De Treffers 1, egal 3, GVVV Veenendaal 0.

~3,8goluri estimate
73%peste 2,5 goluri
71%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
De Treffersultimele 5GVVV Veenendaal
1,80
Puncte / meci
1,40
2,2
Goluri marcate / meci
3,0
1,2
Goluri primite / meci
2,2
2
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
80%
100%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri De Treffers și ultimele 5 GVVV Veenendaal, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

De Treffers2-3-0

V
De Treffers - Masv Arnhem04.08.26 · Amicale intercluburi
3-1
E
De Treffers - FC Eindhoven04.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
E
De Treffers - NEC Nijmegen01.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
E
De Treffers - HSV Hoek23.05.26 · Tweede Divisie
2-2
V
Jong Sparta Rotterdam - De Treffers16.05.26 · Tweede Divisie
1-4

GVVV Veenendaal2-1-2

V
GVVV Veenendaal - DVS '33 Ermelo08.08.26 · Amicale intercluburi
3-0
V
GVVV Veenendaal - Huizen01.08.26 · Amicale intercluburi
6-3
Î
GVVV Veenendaal - VV Eemdijk28.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
Î
Jong Almere City - GVVV Veenendaal23.05.26 · Tweede Divisie
5-4
E
GVVV Veenendaal - Amsterdamsche16.05.26 · Tweede Divisie
1-1

Întâlniri directe De Treffers - GVVV Veenendaal

De Treffers 1Egal 3GVVV Veenendaal 0
E
GVVV Veenendaal - De Treffers24.01.2026 · pauză 2-2
3-3
V
De Treffers - GVVV Veenendaal30.08.2025 · pauză 2-0
2-0
E
De Treffers - GVVV Veenendaal22.02.2025 · pauză 0-1
2-2
E
GVVV Veenendaal - De Treffers28.09.2024 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva De Treffers. 2 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi De Treffers - GVVV Veenendaal

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · De Treffers1.4264% fără marjă
X · Egal4.7519% fără marjă
2 · GVVV Veenendaal5.5017% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.10
X2 2.42
12 1.16

Goluri

Peste 1.5 1.11
Sub 2.5 2.47
Peste 2.5 1.44

Ambele marchează

GG Da 1.59
GG Nu 2.22

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.67
Pauză peste 1.5 2.05

Analiza de dinainte de meci

De Treffers - GVVV Veenendaal s-a jucat sâmbătă, 15 august, în Tweede Divisie (Olanda). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, De Treffers n-a pierdut niciunul (două victorii și trei egaluri). Golaveraj: 11-6. GVVV Veenendaal vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 15 goluri și a primit 11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 4 întâlniri directe, De Treffers a câștigat o dată, GVVV Veenendaal niciodată, iar trei meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: GVVV Veenendaal - De Treffers 3-3, pe 24 ianuarie 2026.

De Treffers pleacă favorită, la cota 1.42. Egalul e la 4.75, iar GVVV Veenendaal la 5.50. Fără marja caselor, asta înseamnă 64% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.44, iar GG la 1.59.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,2 pentru De Treffers și 1,6 pentru GVVV Veenendaal. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 52% la victorie, față de 64%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie De Treffers, modelul calculează 52%. Cota de 1.42 e sub cea corectă (1.92) și nu merită. Peste 2.5 goluri merită privit: 73% în model, iar 1.44 plătește peste cota corectă de 1.37. Ambele marchează (GG): 71% în model, cota corectă ar fi 1.41. Casele dau 1.59, mai mult. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități De Treffers - GVVV Veenendaal

Goluri estimate: 2,21 De Treffers și 1,57 GVVV Veenendaal, total 3,78. 1X2 în model: 52% · 21% · 27%. Peste 2,5: 73% (cotă corectă 1.37). GG: 71% (cotă corectă 1.41). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
9%1
16%2
21%3
19%4
33%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 27% · peste 2,5: 73% (verde).

Scoruri probabile

2-18,8%1-17,9%2-26,9%3-16,4%1-26,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: GVVV Veenendaal. GVVV Veenendaal a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,3 goluri, după cote 3,3. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final5-1
Pauză2-0
Cornere6-6
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startDe Treffers · 1.42
Goluri estimate~3,8
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat De Treffers - GVVV Veenendaal?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 5-1.

În ce competiție s-a jucat De Treffers - GVVV Veenendaal?

În Tweede Divisie (Olanda).

Unde s-a jucat De Treffers - GVVV Veenendaal?

Pe Sportpark Zuid, în Groesbeek, sâmbătă, 15 august, ora 19:00 (ora României).

Cine era favorită în De Treffers - GVVV Veenendaal?

De Treffers pleca favorită, la cota 1.42. Meciul s-a terminat 5-1.

Câte goluri s-au marcat în De Treffers - GVVV Veenendaal?

6 goluri, scor final 5-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,8.

Alte meciuri din Tweede Divisie

Toată liga →