Duminică18 octombrie
Live 159 Pune pont

SpaniaSpania · U19 Division de Honor Juvenil

CD Mensajero U19 - Las Palmas U19

Statistici, pont și cote · duminică, 20 septembrie, ora 13:00

SpaniaU19 Division de Honor Juvenil · Spania
CD Mensajero U19
ÎVEÎV
Duminică13:0020 septembrie
Las Palmas U19
VVÎÎV
Șanse după cote, fără marjă
CD Mensajero U19 17%Egal 19%Las Palmas U19 64%

Statistici CD Mensajero U19 vs Las Palmas U19

CD Mensajero U19 marchează și primește câte 1,4 goluri pe meci. Las Palmas U19 marchează 2,4 goluri pe meci și primește 1,2. La CD Mensajero U19, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~3,4goluri estimate
65%peste 2,5 goluri
62%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
CD Mensajero U19ultimele 5Las Palmas U19
1,40
Puncte / meci
1,80
1,4
Goluri marcate / meci
2,4
1,4
Goluri primite / meci
1,2
2
Victorii
3
20%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri CD Mensajero U19 și ultimele 5 Las Palmas U19, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică).

Forma echipelor

CD Mensajero U192-1-2

Î
Cef Puertos de Las Palmas U19 - CD Mensajero U1912.09.26 · U19 Division de Honor Juvenil
2-0
V
CD Mensajero U19 - Cf Union Viera U1906.09.26 · U19 Division de Honor Juvenil
4-2
E
Cf Union Viera U19 - CD Mensajero U1903.05.26 · U19 Division de Honor Juvenil
1-1
Î
CD Mensajero U19 - Las Palmas U1926.04.26 · U19 Division de Honor Juvenil
0-2
V
Cef Puertos de Las Palmas U19 - CD Mensajero U1918.04.26 · U19 Division de Honor Juvenil
0-2

Las Palmas U193-0-2

V
Las Palmas U19 - CD Herbania U1912.09.26 · U19 Division de Honor Juvenil
5-1
V
CF Acodetti U19 - Las Palmas U1905.09.26 · U19 Division de Honor Juvenil
0-4
Î
Las Palmas U19 - Barcelona U1921.05.26 · U19 Division de Honor Juvenil
0-2
Î
Celta Vigo U19 - Las Palmas U1914.05.26 · U19 Division de Honor Juvenil
3-2
V
Las Palmas U19 - Celta Vigo U1909.05.26 · U19 Division de Honor Juvenil
1-0

Întâlniri directe CD Mensajero U19 - Las Palmas U19

CD Mensajero U19 0Egal 0Las Palmas U19 2
Î
Las Palmas U19 - CD Mensajero U1921.12.2025 · pauză 3-0
5-1

V/E/Î din perspectiva CD Mensajero U19. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi CD Mensajero U19 - Las Palmas U19

0

Nu sunt ponturi publice pe meciul ăsta. Ponturile se închid cu 2 minute înainte de start.

Cote CD Mensajero U19 - Las Palmas U19

1 · CD Mensajero U195.3017% fără marjă
X · Egal4.6019% fără marjă
2 · Las Palmas U191.4164% fără marjă

Cote actualizate

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 2.45
X2 1.09
12 1.12

Goluri

Sub 2.5 2.85
Peste 2.5 1.33

Ambele marchează

GG Da 1.50
GG Nu 2.42

Analiză și pont CD Mensajero U19 - Las Palmas U19

Duminică, 20 septembrie, de la 13:00, Las Palmas U19 joacă pe terenul lui CD Mensajero U19, în U19 Division de Honor Juvenil (Spania).

În ultimele 5 meciuri, CD Mensajero U19 are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 7-7. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Las Palmas U19 vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 12 goluri și a primit 6.

În ultimele 2 întâlniri directe, CD Mensajero U19 a câștigat niciodată, Las Palmas U19 de 2 ori. Au fost meciuri deschise, cu 4,0 goluri în medie. Ultima: CD Mensajero U19 - Las Palmas U19 0-2, pe 26 aprilie 2026.

Las Palmas U19 pleacă favorită, la cota 1.41. Egalul e la 4.60, iar CD Mensajero U19 la 5.30. Fără marja caselor, asta înseamnă 64% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.33, iar GG la 1.50.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,2 pentru CD Mensajero U19 și 2,1 pentru Las Palmas U19. Scorul cel mai probabil e 1-2.

Verdict

Victorie Las Palmas U19 are 58% în model, dar la 1.41 plătește sub cota corectă de 1.72. Peste 2.5 goluri: 65% în model, cota corectă ar fi 1.54. La 1.33, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 62%. Cota de 1.50 e sub cea corectă (1.61) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități CD Mensajero U19 - Las Palmas U19

Goluri estimate: 1,23 CD Mensajero U19 și 2,13 Las Palmas U19, total 3,36. 1X2 în model: 21% · 21% · 58%. Peste 2,5: 65% (cotă corectă 1.54). GG: 62% (cotă corectă 1.61).

Distribuția golurilor

3%0
12%1
20%2
22%3
18%4
25%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 35% · peste 2,5: 65% (verde).

Scoruri probabile

1-29,7%1-19,1%0-27,9%0-17,4%1-36,9%

Factori de risc

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Start20.09, 13:00
FavorităLas Palmas U19 · 1.41
Goluri estimate~3,4
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

La ce oră începe CD Mensajero U19 - Las Palmas U19?

Duminică, 20 septembrie, ora 13:00, ora României.

În ce competiție se joacă CD Mensajero U19 - Las Palmas U19?

În U19 Division de Honor Juvenil (Spania).

Cine e favorită în CD Mensajero U19 - Las Palmas U19?

Las Palmas U19, la cota 1.41. Egalul e la 4.60.

Câte goluri se așteaptă în CD Mensajero U19 - Las Palmas U19?

În jur de 3,4, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 1-2.

Alte meciuri din U19 Division de Honor Juvenil

Toată liga →