Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

El SalvadorEl Salvador · Primera Division

CD FAS - Atletico Balboa

Statistici și rezultat final · luni, 10 august

El SalvadorPrimera Division · El Salvador Final
CD FAS
EÎVÎV
Final1-1Pauză 1-1
Atletico Balboa
EEÎEE
Șanse înainte de meci, după cote
CD FAS 63%Egal 22%Atletico Balboa 15%

CD FAS 1-1 Atletico Balboa: statisticile meciului

Meciul s-a terminat CD FAS 1-1 Atletico Balboa (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 24% pentru egalul, iar cotele fără marjă 22%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,5 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 54%), iar GG a ieșit (47%). Scorul exact 1-1 avea 11,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (8-0) și 3 cartonașe galbene (2-1).

CD FASîn meciAtletico Balboa
8
Cornere
0
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici CD FAS vs Atletico Balboa

CD FAS marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,0. Atletico Balboa marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,2. La Atletico Balboa, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,5goluri estimate
46%peste 2,5 goluri
47%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
CD FASultimele 5Atletico Balboa
1,40
Puncte / meci
0,80
1,6
Goluri marcate / meci
0,8
1,0
Goluri primite / meci
1,2
2
Victorii
0
40%
Peste 2,5 goluri
20%
40%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri CD FAS și ultimele 5 Atletico Balboa, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

CD FAS2-1-2

E
CD FAS - Atletico Balboa10.08.26 · Primera Division
1-1
Î
Motagua - CD FAS07.08.26 · CONCACAF - Cupa Americii Centrale
1-0
V
CD Inca - CD FAS03.08.26 · Primera Division
0-4
Î
Isidro Metapan - CD FAS31.07.26 · Primera Division
2-0
V
CD FAS - Municipal Limeno25.07.26 · Primera Division
3-1

Atletico Balboa0-4-1

E
CD FAS - Atletico Balboa10.08.26 · Primera Division
1-1
E
Atletico Balboa - Isidro Metapan03.08.26 · Primera Division
0-0
Î
CD Cacahuatique - Atletico Balboa29.07.26 · Primera Division
4-2
E
Atletico Balboa - Inter FA26.07.26 · Primera Division
0-0
E
Atletico Balboa - CD Inca31.05.26 · Segunda Division
1-1

Întâlniri directe CD FAS - Atletico Balboa

CD FAS 0Egal 1Atletico Balboa 0
E
CD FAS - Atletico Balboa10.08.2026 · pauză 1-1
1-1

V/E/Î din perspectiva CD FAS. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi CD FAS - Atletico Balboa

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · CD FAS1.4563% fără marjă
X · Egal4.1522% fără marjă
2 · Atletico Balboa6.1015% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.04
X2 2.90
12 1.15

Goluri

Peste 1.5 1.22
Sub 2.5 1.92
Peste 2.5 1.78

Ambele marchează

GG Da 2.17
GG Nu 1.61

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.45
Pauză peste 1.5 2.45

Cornere

Sub 9.5 1.90
Peste 9.5 1.80

Analiza de dinainte de meci

CD FAS - Atletico Balboa s-a jucat luni, 10 august, în Primera Division (El Salvador). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

CD FAS vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 5. Atletico Balboa n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: patru egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 4-6. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: CD FAS - Atletico Balboa 1-1, pe 10 august 2026.

Casele o dau favorită pe CD FAS, la 1.45, cu egalul la 4.15. Fără marja caselor, asta înseamnă 63% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.78, iar GG la 2.17.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,7 pentru CD FAS și 0,9 pentru Atletico Balboa. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 56% la victorie, față de 63%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie CD FAS: 56% în model, cota corectă ar fi 1.79. La 1.45, plătește prea puțin. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 72%. Cota de 1.22 e sub cea corectă (1.39) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități CD FAS - Atletico Balboa

Goluri estimate: 1,66 CD FAS și 0,86 Atletico Balboa, total 2,52. 1X2 în model: 56% · 24% · 20%. Peste 2,5: 46% (cotă corectă 2.17). GG: 47% (cotă corectă 2.13). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
20%1
26%2
21%3
14%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 54% · peste 2,5: 46% (verde).

Scoruri probabile

1-013,4%1-111,5%2-011,1%2-19,5%0-08,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză1-1
Cornere8-0
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startCD FAS · 1.45
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat CD FAS - Atletico Balboa?

S-a jucat luni, 10 august, ora 02:30 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat CD FAS - Atletico Balboa?

În Primera Division (El Salvador).

Cine era favorită în CD FAS - Atletico Balboa?

CD FAS pleca favorită, la cota 1.45. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în CD FAS - Atletico Balboa?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din Primera Division

Toată liga →