Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

El SalvadorEl Salvador · Primera Division

CD Cacahuatique - Atletico Balboa

Statistici și rezultat final · miercuri, 29 iulie

El SalvadorPrimera Division · El Salvador Final
CD Cacahuatique
VÎEVE
Final4-2Pauză 2-2
Atletico Balboa
ÎEEVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
CD Cacahuatique 87%Egal 10%Atletico Balboa 4%

CD Cacahuatique 4-2 Atletico Balboa: statisticile meciului

Meciul s-a terminat CD Cacahuatique 4-2 Atletico Balboa (pauză 2-2). Înainte de start, modelul dădea 65% pentru victoria lui CD Cacahuatique, iar cotele fără marjă 87%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 6 goluri, față de 2,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 51%), iar GG a ieșit (46%). Scorul exact 4-2 avea 1,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (7-3) și 5 cartonașe galbene (2-3).

CD Cacahuatiqueîn meciAtletico Balboa
7
Cornere
3
2
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici CD Cacahuatique vs Atletico Balboa

CD Cacahuatique marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,8. Atletico Balboa marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,4.

~2,7goluri estimate
51%peste 2,5 goluri
46%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
CD Cacahuatiqueultimele 5Atletico Balboa
1,60
Puncte / meci
1,00
2,0
Goluri marcate / meci
1,0
1,8
Goluri primite / meci
1,4
2
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
60%
2
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri CD Cacahuatique și ultimele 5 Atletico Balboa, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

CD Cacahuatique2-2-1

V
CD Cacahuatique - Atletico Balboa29.07.26 · Primera Division
4-2
Î
CD Cacahuatique - Isidro Metapan26.07.26 · Primera Division
2-4
E
CD Cacahuatique - CD FAS07.05.26 · Primera Division - Clausura
1-1
V
Municipal Limeno - CD Cacahuatique02.05.26 · Primera Division - Clausura
2-3
E
CD Cacahuatique - Aguila27.04.26 · Primera Division - Clausura
0-0

Atletico Balboa1-2-2

Î
CD Cacahuatique - Atletico Balboa29.07.26 · Primera Division
4-2
E
Atletico Balboa - Inter FA26.07.26 · Primera Division
0-0
E
Atletico Balboa - CD Inca31.05.26 · Segunda Division
1-1
V
CD Inca - Atletico Balboa16.05.26 · Segunda Division
1-2
Î
Atletico Balboa - CD Inca10.05.26 · Segunda Division
0-1

Întâlniri directe CD Cacahuatique - Atletico Balboa

CD Cacahuatique 2Egal 0Atletico Balboa 0
V
CD Cacahuatique - Atletico Balboa29.07.2026 · pauză 2-2
4-2

V/E/Î din perspectiva CD Cacahuatique. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi CD Cacahuatique - Atletico Balboa

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · CD Cacahuatique1.0587% fără marjă
X · Egal9.2510% fără marjă
2 · Atletico Balboa25.004% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.29
X2 1.56
12 1.31

Goluri

Peste 1.5 1.36
Sub 2.5 1.59
Peste 2.5 2.17

Ambele marchează

GG Da 1.95
GG Nu 1.77

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.29
Pauză peste 1.5 3.05

Cornere

Sub 9.5 1.80
Peste 9.5 1.90

Analiza de dinainte de meci

CD Cacahuatique - Atletico Balboa s-a jucat miercuri, 29 iulie, în Primera Division (El Salvador). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

CD Cacahuatique vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 9. În ultimele 5 meciuri, Atletico Balboa are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 5-7.

În ultimele 2 întâlniri directe, CD Cacahuatique a câștigat de 2 ori, Atletico Balboa niciodată. Au fost meciuri deschise, cu 3,5 goluri în medie. Ultima: CD Cacahuatique - Atletico Balboa 4-2, pe 29 iulie 2026.

Casele o dau favorită pe CD Cacahuatique, la 1.05, cu egalul la 9.25. Fără marja caselor, asta înseamnă 87% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.17, iar GG la 1.95.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 2,0 pentru CD Cacahuatique și 0,8 pentru Atletico Balboa. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 65% la victorie, față de 87%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie CD Cacahuatique, modelul calculează 65%. Cota de 1.05 e sub cea corectă (1.54) și nu merită. Peste 1.5 goluri are 75% în model, iar 1.36 e aproape de cota corectă (1.33). Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități CD Cacahuatique - Atletico Balboa

Goluri estimate: 1,95 CD Cacahuatique și 0,78 Atletico Balboa, total 2,73. 1X2 în model: 65% · 21% · 14%. Peste 2,5: 51% (cotă corectă 1.96). GG: 46% (cotă corectă 2.17). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
24%2
22%3
15%4
14%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 49% · peste 2,5: 51% (verde).

Scoruri probabile

1-012,7%2-012,4%1-19,9%2-19,7%3-08,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: CD Cacahuatique. CD Cacahuatique a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,1 goluri, după cote 2,4. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-2
Pauză2-2
Cornere7-3
Cartonașe galbene2-3
Favorită la startCD Cacahuatique · 1.05
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat CD Cacahuatique - Atletico Balboa?

S-a jucat miercuri, 29 iulie, ora 00:30 (ora României) și s-a terminat 4-2.

În ce competiție s-a jucat CD Cacahuatique - Atletico Balboa?

În Primera Division (El Salvador).

Cine era favorită în CD Cacahuatique - Atletico Balboa?

CD Cacahuatique pleca favorită, la cota 1.05. Meciul s-a terminat 4-2.

Câte goluri s-au marcat în CD Cacahuatique - Atletico Balboa?

6 goluri, scor final 4-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din Primera Division

Toată liga →