Duminică18 octombrie
Live 134 Pune pont

BoliviaBolivia · Liga Profesional

CD Aurora - San Jose de Oruro

Statistici și rezultat final · duminică, 6 septembrie

BoliviaLiga Profesional · Bolivia Final
CD Aurora
EEEVÎ
Final3-0Pauză 3-0
San Jose de Oruro
ÎVEEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
CD Aurora 62%Egal 21%San Jose de Oruro 17%

CD Aurora 3-0 San Jose de Oruro: statisticile meciului

Meciul s-a terminat CD Aurora 3-0 San Jose de Oruro (pauză 3-0). Înainte de start, modelul dădea 47% pentru victoria lui CD Aurora, iar cotele fără marjă 62%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 58%), iar GG n-a ieșit (NG avea 40%). Scorul exact 3-0 avea 4,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (5-5) și 4 cartonașe galbene (2-2).

CD Auroraîn meciSan Jose de Oruro
5
Cornere
5
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici CD Aurora vs San Jose de Oruro

CD Aurora marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,2. San Jose de Oruro marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,6. Ultimele 8 întâlniri directe: CD Aurora 1, egal 4, San Jose de Oruro 3.

~3,0goluri estimate
58%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
CD Auroraultimele 5San Jose de Oruro
1,20
Puncte / meci
1,00
0,8
Goluri marcate / meci
1,8
1,2
Goluri primite / meci
1,6
1
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri CD Aurora și ultimele 5 San Jose de Oruro, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

CD Aurora1-3-1

E
Universitario de Vinto - CD Aurora02.09.26 · Copa Division Profesional
1-1
E
Always Ready - CD Aurora27.08.26 · Liga Profesional
2-2
E
CD Aurora - Real Potosi23.08.26 · Liga Profesional
0-0
V
San Antonio Bulo Bulo - CD Aurora18.08.26 · Copa Division Profesional
0-1
Î
Blooming Santa Cruz - CD Aurora16.08.26 · Liga Profesional
3-0

San Jose de Oruro1-2-2

Î
San Jose de Oruro - Bolivar02.09.26 · Copa Division Profesional
0-1
V
San Jose de Oruro - CDT Real Oruro29.08.26 · Copa Division Profesional
4-1
E
San Jose de Oruro - Oriente Petrolero25.08.26 · Liga Profesional
3-3
E
ABB - San Jose de Oruro22.08.26 · Liga Profesional
2-2
Î
Independiente Petrolero - San Jose de Oruro17.08.26 · Liga Profesional
1-0

Întâlniri directe CD Aurora - San Jose de Oruro

CD Aurora 1Egal 4San Jose de Oruro 3
E
San Jose de Oruro - CD Aurora22.04.2026 · pauză 0-1
1-1
Î2-4
E
San Jose de Oruro - CD Aurora11.03.2026 · pauză 1-0
1-1
Î
San Jose de Oruro - CD Aurora21.11.2025 · pauză 1-0
4-1
E
San Jose de Oruro - CD Aurora10.07.2025 · pauză 0-0
1-1
E
CD Aurora - San Jose de Oruro26.06.2025 · pauză 1-1
2-2
V
CD Aurora - San Jose de Oruro15.06.2025 · pauză 1-1
3-1
Î
CD Aurora - San Jose de Oruro06.03.2025 · pauză 0-0
0-1

V/E/Î din perspectiva CD Aurora. 4 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi CD Aurora - San Jose de Oruro

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · CD Aurora1.4862% fără marjă
X · Egal4.3521% fără marjă
2 · San Jose de Oruro5.3017% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.10
X2 2.40
12 1.17

Goluri

Peste 1.5 1.09
Sub 2.5 2.62
Peste 2.5 1.39

Ambele marchează

GG Da 1.52
GG Nu 2.35

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.72
Pauză peste 1.5 2.00

Cornere

Sub 9.5 1.57
Peste 9.5 2.25

Analiza de dinainte de meci

CD Aurora - San Jose de Oruro s-a jucat duminică, 6 septembrie, în Liga Profesional (Bolivia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

CD Aurora vine cu o victorie, trei egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, San Jose de Oruro are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 9-8.

În ultimele 8 întâlniri directe, CD Aurora a câștigat o dată, San Jose de Oruro de 3 ori, iar patru meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,3 goluri în medie. Ultima: San Jose de Oruro - CD Aurora 1-1, pe 22 aprilie 2026.

Casele o dau favorită pe CD Aurora, la 1.48, cu egalul la 4.35. Fără marja caselor, asta înseamnă 62% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.39, iar GG la 1.52.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,7 pentru CD Aurora și 1,3 pentru San Jose de Oruro. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 47% la victorie, față de 62%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 71% în model, cota corectă ar fi 1.41. La 1.10, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 58%. Cota de 1.39 e sub cea corectă (1.72) și nu merită. Ambele marchează (GG) are 60% în model, dar la 1.52 plătește sub cota corectă de 1.67. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități CD Aurora - San Jose de Oruro

Goluri estimate: 1,72 CD Aurora și 1,31 San Jose de Oruro, total 3,03. 1X2 în model: 47% · 24% · 29%. Peste 2,5: 58% (cotă corectă 1.72). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
22%2
22%3
17%4
19%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 42% · peste 2,5: 58% (verde).

Scoruri probabile

1-110,9%2-19,4%1-08,3%2-07,1%1-27,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: San Jose de Oruro. San Jose de Oruro a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,7 goluri, după cote 3,4. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. CD Aurora e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-0
Pauză3-0
Cornere5-5
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startCD Aurora · 1.48
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat CD Aurora - San Jose de Oruro?

S-a jucat duminică, 6 septembrie, ora 00:15 (ora României) și s-a terminat 3-0.

În ce competiție s-a jucat CD Aurora - San Jose de Oruro?

În Liga Profesional (Bolivia).

Cine era favorită în CD Aurora - San Jose de Oruro?

CD Aurora pleca favorită, la cota 1.48. Meciul s-a terminat 3-0.

Câte goluri s-au marcat în CD Aurora - San Jose de Oruro?

3 goluri, scor final 3-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din Liga Profesional

Toată liga →