Duminică18 octombrie
Live 58 Pune pont

MexicMexic · Liga de Expansion MX - Apertura

Cancun FC - CA La Paz

Statistici și rezultat final · vineri, 28 august

MexicLiga de Expansion MX - Apertura · Mexic Final
Cancun FC
ÎVVÎÎ
Final1-2Pauză 0-2
CA La Paz
VEVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Cancun FC 39%Egal 27%CA La Paz 34%

Cancun FC 1-2 CA La Paz: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Cancun FC 1-2 CA La Paz (pauză 0-2). Înainte de start, modelul dădea 48% pentru victoria lui CA La Paz, iar cotele fără marjă 34%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 51%), iar GG a ieșit (54%). Scorul exact 1-2 avea 9,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (7-2) și 8 cartonașe galbene (3-5).

Cancun FCîn meciCA La Paz
7
Cornere
2
3
Cartonașe galbene
5

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Cancun FC vs CA La Paz

Cancun FC marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,6. CA La Paz marchează 2,0 goluri pe meci și primește 0,6. Ultimele 6 întâlniri directe: Cancun FC 2, egal 3, CA La Paz 1.

~2,7goluri estimate
51%peste 2,5 goluri
54%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Cancun FCultimele 5CA La Paz
1,20
Puncte / meci
2,00
1,0
Goluri marcate / meci
2,0
1,6
Goluri primite / meci
0,6
2
Victorii
3
40%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
40%
2
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Cancun FC și ultimele 5 CA La Paz, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Cancun FC2-0-3

Î
Cancun FC - CA La Paz28.08.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
1-2
V
Piratas Veracruz - Cancun FC23.08.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
0-1
V
Cancun FC - Alacranes de Durango16.08.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
2-0
Î
CA Morelia - Cancun FC09.08.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
4-1
Î
Cancun FC - Leones Negros02.08.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
0-2

CA La Paz3-1-1

V
Cancun FC - CA La Paz28.08.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
1-2
E
CA La Paz - Cruz Azul Hid.22.08.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
1-1
V
CA La Paz - Piratas Veracruz15.08.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
2-0
V
Tepatitlan - CA La Paz08.08.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
0-5
Î
CA La Paz - Alacranes de Durango01.08.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
0-1

Întâlniri directe Cancun FC - CA La Paz

Cancun FC 2Egal 3CA La Paz 1
Î
Cancun FC - CA La Paz28.08.2026 · pauză 0-2
1-2
E
Cancun FC - CA La Paz15.03.2026 · pauză 1-1
1-1
V
CA La Paz - Cancun FC04.10.2025 · pauză 1-3
2-4
V
Cancun FC - CA La Paz20.04.2025 · pauză 2-0
4-1
E
CA La Paz - Cancun FC02.11.2024 · pauză 0-1
1-1
E
Cancun FC - CA La Paz03.03.2024 · pauză 0-2
2-2

V/E/Î din perspectiva Cancun FC. 4 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Cancun FC - CA La Paz

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Cancun FC2.3739% fără marjă
X · Egal3.3527% fără marjă
2 · CA La Paz2.7034% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.31
X2 1.61
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.20
Sub 2.5 1.97
Peste 2.5 1.74

Ambele marchează

GG Da 1.62
GG Nu 2.15

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.45
Pauză peste 1.5 2.47

Cornere

Sub 9.5 2.02
Peste 9.5 1.71

Analiza de dinainte de meci

Cancun FC - CA La Paz s-a jucat vineri, 28 august, în Liga de Expansion MX - Apertura (Mexic). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Cancun FC vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 8. În ultimele 5 meciuri, CA La Paz are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 10-3.

În ultimele 6 întâlniri directe, Cancun FC a câștigat de 2 ori, CA La Paz o dată, iar trei meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,7 goluri în medie. Ultima: Cancun FC - CA La Paz 1-2, pe 28 august 2026.

La case, diferența e mică: Cancun FC are cota 2.37, CA La Paz 2.70. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.74, iar GG la 1.62.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,1 pentru Cancun FC și 1,6 pentru CA La Paz. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 27% la victorie, față de 39%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 73%. Cota de 1.61 e peste cea corectă (1.37). Peste 1.5 goluri are 75% în model, dar la 1.20 plătește sub cota corectă de 1.33. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Cancun FC - CA La Paz

Goluri estimate: 1,13 Cancun FC și 1,57 CA La Paz, total 2,70. 1X2 în model: 27% · 25% · 48%. Peste 2,5: 51% (cotă corectă 1.96). GG: 54% (cotă corectă 1.85). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
24%2
22%3
15%4
14%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 49% · peste 2,5: 51% (verde).

Scoruri probabile

1-111,9%0-110,6%1-29,4%0-28,3%1-07,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Cancun FC. Cancun FC a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză0-2
Cornere7-2
Cartonașe galbene3-5
Favorită la startCancun FC · 2.37
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Cancun FC - CA La Paz?

S-a jucat vineri, 28 august, ora 04:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Cancun FC - CA La Paz?

În Liga de Expansion MX - Apertura (Mexic).

Unde s-a jucat Cancun FC - CA La Paz?

Pe Stadionul Olimpic Andres Quintana Roo, în Cancún, vineri, 28 august, ora 04:00 (ora României).

Cine era favorită în Cancun FC - CA La Paz?

Niciuna clar: cotele erau 2.37 la gazde și 2.70 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Cancun FC - CA La Paz?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din Liga de Expansion MX - Apertura

Toată liga →