Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

SuediaSuedia · Damallsvenskan (F)

Brommapojkarna (F) - Djurgarden IF (F)

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

SuediaDamallsvenskan (F) · Suedia Final
Brommapojkarna (F)
VÎÎVV
Final2-1Pauză 1-0
Djurgarden IF (F)
EVÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Brommapojkarna (F) 35%Egal 28%Djurgarden IF (F) 37%

Brommapojkarna (F) 2-1 Djurgarden IF (F): statisticile meciului

Meciul s-a terminat Brommapojkarna (F) 2-1 Djurgarden IF (F) (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 40% pentru victoria lui Brommapojkarna (F), iar cotele fără marjă 35%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 56%), iar GG a ieșit (59%). Scorul exact 2-1 avea 8,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (4-5) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Brommapojkarna (F)în meciDjurgarden IF (F)
4
Cornere
5
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Brommapojkarna (F) vs Djurgarden IF (F)

Brommapojkarna (F) marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,2. Djurgarden IF (F) marchează și primește câte 1,8 goluri pe meci. La Brommapojkarna (F), 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 6 întâlniri directe: Brommapojkarna (F) 2, egal 0, Djurgarden IF (F) 4.

~2,9goluri estimate
56%peste 2,5 goluri
59%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Brommapojkarna (F)ultimele 5Djurgarden IF (F)
1,80
Puncte / meci
0,80
1,8
Goluri marcate / meci
1,8
1,2
Goluri primite / meci
1,8
3
Victorii
1
100%
Peste 2,5 goluri
60%
80%
Ambele marchează
40%
2
Victorii în directe
4

Ultimele 5 meciuri Brommapojkarna (F) și ultimele 5 Djurgarden IF (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Brommapojkarna (F)3-0-2

V
Brommapojkarna (F) - IK Uppsala (F)25.07.26 · Club Friendly Games, Women
3-0
Î
Vaxjo DFF (F) - Brommapojkarna (F)24.06.26 · Damallsvenskan (F)
2-1
Î
Brommapojkarna (F) - Vittsjo GIK (F)18.06.26 · Damallsvenskan (F)
1-2
V
Pitea IF (F) - Brommapojkarna (F)13.06.26 · Damallsvenskan (F)
1-2
V
Rosengard (F) - Brommapojkarna (F)31.05.26 · Damallsvenskan (F)
1-2

Djurgarden IF (F)1-1-3

E
Eskilstuna United (F) - Djurgarden IF (F)25.07.26 · Club Friendly Games, Women
0-0
V
IFK Lidingo (F) - Djurgarden IF (F)21.07.26 · Club Friendly Games, Women
1-8
Î
Rosengard (F) - Djurgarden IF (F)24.06.26 · Damallsvenskan (F)
4-1
Î
Djurgarden IF (F) - Malmo FF (F)17.06.26 · Damallsvenskan (F)
0-1
Î
AIK Stockholm (F) - Djurgarden IF (F)13.06.26 · Damallsvenskan (F)
3-0

Întâlniri directe Brommapojkarna (F) - Djurgarden IF (F)

Brommapojkarna (F) 2Egal 0Djurgarden IF (F) 4
Î
Djurgarden IF (F) - Brommapojkarna (F)14.02.2026 · pauză 0-0
1-0
Î
Brommapojkarna (F) - Djurgarden IF (F)31.08.2025 · pauză 1-0
1-2
Î
Djurgarden IF (F) - Brommapojkarna (F)25.05.2025 · pauză 0-0
1-0
V
Djurgarden IF (F) - Brommapojkarna (F)19.08.2024 · pauză 2-0
2-3
Î
Brommapojkarna (F) - Djurgarden IF (F)30.06.2024 · pauză 0-1
0-3

V/E/Î din perspectiva Brommapojkarna (F). 4 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Brommapojkarna (F) - Djurgarden IF (F)

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Brommapojkarna (F)2.5535% fără marjă
X · Egal3.2028% fără marjă
2 · Djurgarden IF (F)2.4037% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.40
X2 1.38
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.28
Sub 2.5 1.75
Peste 2.5 1.92

Ambele marchează

GG Da 1.75
GG Nu 1.92

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.20
Pauză peste 1.5 3.40

Analiza de dinainte de meci

Brommapojkarna (F) - Djurgarden IF (F) s-a jucat sâmbătă, 1 august, în Damallsvenskan (F) (Suedia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Brommapojkarna (F) vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 6. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Djurgarden IF (F) are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 9-9.

În ultimele 6 întâlniri directe, Brommapojkarna (F) a câștigat de 2 ori, Djurgarden IF (F) de 4 ori. Ultima: Djurgarden IF (F) - Brommapojkarna (F) 1-0, pe 14 februarie 2026.

La case, diferența e mică: Brommapojkarna (F) are cota 2.55, Djurgarden IF (F) 2.40. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.92, iar GG la 1.75.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,5 pentru Brommapojkarna (F) și 1,4 pentru Djurgarden IF (F). Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Brommapojkarna (F) are 40%, Djurgarden IF (F) 35%. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 56%. Cota de 1.92 e peste cea corectă (1.79). Ambele marchează (GG) are 59% în model, iar 1.75 e aproape de cota corectă (1.69). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Brommapojkarna (F) - Djurgarden IF (F)

Goluri estimate: 1,53 Brommapojkarna (F) și 1,41 Djurgarden IF (F), total 2,94. 1X2 în model: 40% · 25% · 35%. Peste 2,5: 56% (cotă corectă 1.79). GG: 59% (cotă corectă 1.69). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
16%1
23%2
22%3
16%4
18%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 44% · peste 2,5: 56% (verde).

Scoruri probabile

1-111,4%2-18,7%1-08,1%1-28,0%0-17,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Djurgarden IF (F). Djurgarden IF (F) a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,3 goluri, după cote 2,6. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 12,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză1-0
Cornere4-5
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startDjurgarden IF (F) · 2.40
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Brommapojkarna (F) - Djurgarden IF (F)?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 15:00 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Brommapojkarna (F) - Djurgarden IF (F)?

În Damallsvenskan (F) (Suedia).

Unde s-a jucat Brommapojkarna (F) - Djurgarden IF (F)?

Pe Grimsta IP, în Stockholm, sâmbătă, 1 august, ora 15:00 (ora României).

Cine era favorită în Brommapojkarna (F) - Djurgarden IF (F)?

Niciuna clar: cotele erau 2.55 la gazde și 2.40 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Brommapojkarna (F) - Djurgarden IF (F)?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din Damallsvenskan (F)

Toată liga →