Duminică18 octombrie
Live 154 Pune pont

SUASUA · NWSL (F)

Boston Legacy (F) - Angel City (F)

Statistici și rezultat final · marți, 1 septembrie

SUANWSL (F) · SUA Final
Boston Legacy (F)
ÎÎÎÎE
Final2-5Pauză 1-3
Angel City (F)
VÎEEE
Șanse înainte de meci, după cote
Boston Legacy (F) 35%Egal 27%Angel City (F) 38%

Boston Legacy (F) 2-5 Angel City (F): statisticile meciului

Meciul s-a terminat Boston Legacy (F) 2-5 Angel City (F) (pauză 1-3). Înainte de start, modelul dădea 49% pentru victoria lui Angel City (F), iar cotele fără marjă 38%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 7 goluri, față de 3,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 66%), iar GG a ieșit (66%). Scorul exact 2-5 avea 0,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 13 cornere (5-8) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Boston Legacy (F)în meciAngel City (F)
5
Cornere
8
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Boston Legacy (F) vs Angel City (F)

Boston Legacy (F) marchează 1,6 goluri pe meci și primește 3,2. Angel City (F) marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,4. La Boston Legacy (F), 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,4goluri estimate
66%peste 2,5 goluri
66%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Boston Legacy (F)ultimele 5Angel City (F)
0,20
Puncte / meci
1,20
1,6
Goluri marcate / meci
1,6
3,2
Goluri primite / meci
1,4
0
Victorii
1
80%
Peste 2,5 goluri
40%
100%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Boston Legacy (F) și ultimele 5 Angel City (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Boston Legacy (F)0-1-4

Î
Boston Legacy (F) - Angel City (F)01.09.26 · NWSL (F)
2-5
Î4-1
Î3-4
E
Denver Summit (F) - Boston Legacy (F)03.08.26 · NWSL (F)
1-1

Angel City (F)1-3-1

V
Boston Legacy (F) - Angel City (F)01.09.26 · NWSL (F)
2-5
Î2-0
E
Angel City (F) - NJ/NY Gotham (F)24.08.26 · NWSL (F)
0-0
E1-1
E
OL Reign (F) - Angel City (F)10.08.26 · NWSL (F)
2-2

Întâlniri directe Boston Legacy (F) - Angel City (F)

Boston Legacy (F) 0Egal 0Angel City (F) 1
Î
Boston Legacy (F) - Angel City (F)01.09.2026 · pauză 1-3
2-5

V/E/Î din perspectiva Boston Legacy (F). 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Boston Legacy (F) - Angel City (F)

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Boston Legacy (F)2.6035% fără marjă
X · Egal3.3527% fără marjă
2 · Angel City (F)2.3738% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, cornere

Șansă dublă

1X 1.36
X2 1.49
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.18
Sub 2.5 2.05
Peste 2.5 1.68

Ambele marchează

GG Da 1.57
GG Nu 2.25

Cornere

Sub 9.5 1.70
Peste 9.5 2.05

Analiza de dinainte de meci

Boston Legacy (F) - Angel City (F) s-a jucat marți, 1 septembrie, în NWSL (F) (SUA). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Boston Legacy (F) n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. Golaveraj: 8-16. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Angel City (F) vine cu o victorie, trei egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 7.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Boston Legacy (F) - Angel City (F) 2-5, pe 1 septembrie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.60 pentru gazde, 2.37 pentru oaspeți și 3.35 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.68, iar GG la 1.57.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,5 pentru Boston Legacy (F) și 1,9 pentru Angel City (F). Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 71%. Cota de 1.49 e peste cea corectă (1.41). Peste 2.5 goluri merită privit: 66% în model, iar 1.68 plătește peste cota corectă de 1.52. Ambele marchează (GG): 66% în model, cota corectă ar fi 1.52. Cota 1.57 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Boston Legacy (F) - Angel City (F)

Goluri estimate: 1,45 Boston Legacy (F) și 1,94 Angel City (F), total 3,39. 1X2 în model: 29% · 22% · 49%. Peste 2,5: 66% (cotă corectă 1.52). GG: 66% (cotă corectă 1.52). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
12%1
19%2
22%3
19%4
25%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 34% · peste 2,5: 66% (verde).

Scoruri probabile

1-19,5%1-29,2%2-16,9%2-26,7%0-16,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Boston Legacy (F). Boston Legacy (F) a primit 16 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,9 goluri, după cote 2,9. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-5
Pauză1-3
Cornere5-8
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startAngel City (F) · 2.37
Goluri estimate~3,4
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Boston Legacy (F) - Angel City (F)?

S-a jucat marți, 1 septembrie, ora 03:00 (ora României) și s-a terminat 2-5.

În ce competiție s-a jucat Boston Legacy (F) - Angel City (F)?

În NWSL (F) (SUA).

Unde s-a jucat Boston Legacy (F) - Angel City (F)?

Pe Gillette Stadium, în Foxborough, Massachusetts, marți, 1 septembrie, ora 03:00 (ora României).

Cine era favorită în Boston Legacy (F) - Angel City (F)?

Niciuna clar: cotele erau 2.60 la gazde și 2.37 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-5.

Câte goluri s-au marcat în Boston Legacy (F) - Angel City (F)?

7 goluri, scor final 2-5. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,4.

Alte meciuri din NWSL (F)

Toată liga →