Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

NorvegiaNorvegia · Toppserien (F)

Bodo/Glimt (F) - Molde (F)

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

NorvegiaToppserien (F) · Norvegia Final
Bodo/Glimt (F)
ÎÎÎÎÎ
Final1-2Pauză 1-0
Molde (F)
EÎÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Bodo/Glimt (F) 14%Egal 18%Molde (F) 68%

Bodo/Glimt (F) 1-2 Molde (F): statisticile meciului

Meciul s-a terminat Bodo/Glimt (F) 1-2 Molde (F) (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 69% pentru victoria lui Molde (F), iar cotele fără marjă 68%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 4,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 81%), iar GG a ieșit (71%). Scorul exact 1-2 avea 7,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (3-7) și 2 cartonașe galbene (2-0).

Bodo/Glimt (F)în meciMolde (F)
3
Cornere
7
2
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Bodo/Glimt (F) vs Molde (F)

Bodo/Glimt (F) marchează 0,8 goluri pe meci și primește 5,2. Molde (F) marchează 1,8 goluri pe meci și primește 2,8. La Bodo/Glimt (F), 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~4,4goluri estimate
81%peste 2,5 goluri
71%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Bodo/Glimt (F)ultimele 5Molde (F)
0,00
Puncte / meci
0,80
0,8
Goluri marcate / meci
1,8
5,2
Goluri primite / meci
2,8
0
Victorii
1
100%
Peste 2,5 goluri
100%
80%
Ambele marchează
100%

Ultimele 5 meciuri Bodo/Glimt (F) și ultimele 5 Molde (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Bodo/Glimt (F)0-0-5

Î
AaFK Fortuna (F) - Bodo/Glimt (F)20.06.26 · Toppserien (F)
8-1
Î
Haugesund (F) - Bodo/Glimt (F)13.06.26 · Toppserien (F)
2-1
Î
Valerenga (F) - Bodo/Glimt (F)26.05.26 · Toppserien (F)
7-1
Î
Bodo/Glimt (F) - LSK Kvinner (F)15.05.26 · Toppserien (F)
0-6
Î
Grei KE (F) - Bodo/Glimt (F)12.05.26 · NM Cupa (F)
3-1

Molde (F)1-1-3

E
Molde (F) - Haugesund (F)20.06.26 · Toppserien (F)
3-3
Î
Stabaek (F) - Molde (F)13.06.26 · Toppserien (F)
2-1
Î
Molde (F) - Rosenborg (F)26.05.26 · Toppserien (F)
2-3
Î
AaFK Fortuna (F) - Molde (F)19.05.26 · NM Cupa (F)
5-1
V
Valerenga (F) - Molde (F)15.05.26 · Toppserien (F)
1-2

Ponturi Bodo/Glimt (F) - Molde (F)

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Bodo/Glimt (F)6.4014% fără marjă
X · Egal5.1018% fără marjă
2 · Molde (F)1.3168% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 2.37
X2 1.10
12 1.13

Goluri

Sub 2.5 2.67
Peste 2.5 1.38

Ambele marchează

GG Da 1.53
GG Nu 2.35

Analiza de dinainte de meci

Bodo/Glimt (F) - Molde (F) s-a jucat sâmbătă, 8 august, în Toppserien (F) (Norvegia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Bodo/Glimt (F) n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: cinci înfrângeri. A marcat 4 goluri și a primit 26. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Molde (F) are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 9-14. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

Casele o dau favorită pe Molde (F), la 1.31, cu egalul la 5.10. Fără marja caselor, asta înseamnă 68% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.38, iar GG la 1.53.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,4 pentru Bodo/Glimt (F) și 3,0 pentru Molde (F). Scorul cel mai probabil e 1-2.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Molde (F) are 69% în model, dar la 1.31 plătește sub cota corectă de 1.45. Peste 2.5 goluri: 81% în model, cota corectă ar fi 1.23. Casele dau 1.38, mai mult. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 71%. Cota de 1.53 e peste cea corectă (1.41). Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Bodo/Glimt (F) - Molde (F)

Goluri estimate: 1,40 Bodo/Glimt (F) și 2,95 Molde (F), total 4,35. 1X2 în model: 16% · 15% · 69%. Peste 2,5: 81% (cotă corectă 1.23). GG: 71% (cotă corectă 1.41). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

1%0
6%1
12%2
18%3
19%4
44%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 19% · peste 2,5: 81% (verde).

Scoruri probabile

1-27,9%1-37,7%1-45,7%0-25,6%0-35,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Bodo/Glimt (F). Bodo/Glimt (F) a primit 26 de goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Molde (F). Molde (F) a primit 14 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 5,3 goluri, după cote 3,4. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Molde (F) e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză1-0
Cornere3-7
Cartonașe galbene2-0
Favorită la startMolde (F) · 1.31
Goluri estimate~4,4
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Bodo/Glimt (F) - Molde (F)?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Bodo/Glimt (F) - Molde (F)?

În Toppserien (F) (Norvegia).

Unde s-a jucat Bodo/Glimt (F) - Molde (F)?

Pe Stadionul Aspmyra, în Bodø, sâmbătă, 8 august, ora 19:00 (ora României).

Cine era favorită în Bodo/Glimt (F) - Molde (F)?

Molde (F) pleca favorită, la cota 1.31. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Bodo/Glimt (F) - Molde (F)?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,4.

Alte meciuri din Toppserien (F)

Toată liga →