Duminică18 octombrie
Live 109 Pune pont

LituaniaLituania · 1 Lyga

BFA Vilnius - BE1 NFA

Statistici și rezultat final · duminică, 26 iulie

Lituania1 Lyga · Lituania Final
BFA Vilnius
VVVÎÎ
Final3-1Pauză 1-0
BE1 NFA
VVÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
BFA Vilnius 63%Egal 25%BE1 NFA 12%

BFA Vilnius 3-1 BE1 NFA: statisticile meciului

Meciul s-a terminat BFA Vilnius 3-1 BE1 NFA (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 52% pentru victoria lui BFA Vilnius, iar cotele fără marjă 63%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,2 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 36%), iar GG a ieșit (40%). Scorul exact 3-1 avea 4,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 14 cornere (5-9) și 4 cartonașe galbene (4-0).

BFA Vilniusîn meciBE1 NFA
5
Cornere
9
4
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici BFA Vilnius vs BE1 NFA

BFA Vilnius marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,0. BE1 NFA marchează 0,8 goluri pe meci și primește 0,6. La BE1 NFA, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: BFA Vilnius 1, egal 1, BE1 NFA 3.

~2,2goluri estimate
36%peste 2,5 goluri
40%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
BFA Vilniusultimele 5BE1 NFA
1,80
Puncte / meci
1,80
1,6
Goluri marcate / meci
0,8
1,0
Goluri primite / meci
0,6
3
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
20%
20%
Ambele marchează
20%
1
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri BFA Vilnius și ultimele 5 BE1 NFA, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

BFA Vilnius3-0-2

V
Ekranas - BFA Vilnius19.07.26 · 1 Lyga
1-4
V
BFA Vilnius - Ekranas02.07.26 · 1 Lyga
3-0
V
Kauno Zalgiris II - BFA Vilnius28.06.26 · 1 Lyga
0-1
Î
BFA Vilnius - Kauno Zalgiris23.06.26 · Cupa
0-3
Î
BFA Vilnius - Hegelmann B20.06.26 · 1 Lyga
0-1

BE1 NFA3-0-2

V
Atmosfera - BE1 NFA01.07.26 · 1 Lyga
0-1
V
BE1 NFA - Zalgiris Vilnius II26.06.26 · 1 Lyga
2-1
Î
Babrungas - BE1 NFA19.06.26 · 1 Lyga
1-0
V
BE1 NFA - Tauras Taurage12.06.26 · 1 Lyga
1-0
Î
Neptunas Klaipeda - BE1 NFA30.05.26 · 1 Lyga
1-0

Întâlniri directe BFA Vilnius - BE1 NFA

BFA Vilnius 1Egal 1BE1 NFA 3
Î
BE1 NFA - BFA Vilnius13.03.2026 · pauză 1-1
3-1
E
BE1 NFA - BFA Vilnius26.09.2025
0-0
V
BFA Vilnius - BE1 NFA24.05.2025
3-0
Î
BFA Vilnius - BE1 NFA14.09.2024
0-1
Î
BE1 NFA - BFA Vilnius26.04.2024
1-0

V/E/Î din perspectiva BFA Vilnius. 2 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi BFA Vilnius - BE1 NFA

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · BFA Vilnius1.4263% fără marjă
X · Egal3.5525% fără marjă
2 · BE1 NFA7.2512% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.02
X2 2.35
12 1.20

Goluri

Peste 1.5 1.22
Sub 2.5 1.53
Peste 2.5 2.22

Ambele marchează

GG Da 1.75
GG Nu 1.92

Analiza de dinainte de meci

BFA Vilnius - BE1 NFA s-a jucat duminică, 26 iulie, în 1 Lyga (Lituania). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, BFA Vilnius are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 8-5. BE1 NFA vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 5 întâlniri directe, BFA Vilnius a câștigat o dată, BE1 NFA de 3 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,8 goluri în medie. Ultima: BE1 NFA - BFA Vilnius 3-1, pe 13 martie 2026.

BFA Vilnius pleacă favorită, la cota 1.42. Egalul e la 3.55, iar BE1 NFA la 7.25. Fără marja caselor, asta înseamnă 63% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.22, iar GG la 1.75.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 1,4 pentru BFA Vilnius și 0,8 pentru BE1 NFA. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 52% la victorie, față de 63%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie BFA Vilnius are 52% în model, dar la 1.42 plătește sub cota corectă de 1.92. Sub 2.5 goluri: 64% în model, cota corectă ar fi 1.56. Cota 1.53 e cam la nivelul ăsta. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 60%. Cota de 1.92 e peste cea corectă (1.67). Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități BFA Vilnius - BE1 NFA

Goluri estimate: 1,40 BFA Vilnius și 0,76 BE1 NFA, total 2,16. 1X2 în model: 52% · 28% · 20%. Peste 2,5: 36% (cotă corectă 2.78). GG: 40% (cotă corectă 2.50). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

12%0
25%1
27%2
19%3
10%4
7%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 64% · peste 2,5: 36% (verde).

Scoruri probabile

1-016,1%1-112,3%0-011,5%2-011,3%0-18,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 12,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-1
Pauză1-0
Cornere5-9
Cartonașe galbene4-0
Favorită la startBFA Vilnius · 1.42
Goluri estimate~2,2
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat BFA Vilnius - BE1 NFA?

S-a jucat duminică, 26 iulie, ora 15:00 (ora României) și s-a terminat 3-1.

În ce competiție s-a jucat BFA Vilnius - BE1 NFA?

În 1 Lyga (Lituania).

Unde s-a jucat BFA Vilnius - BE1 NFA?

Pe Vilniaus Fabijoniskiy gimnazija, în Vilnius, duminică, 26 iulie, ora 15:00 (ora României).

Cine era favorită în BFA Vilnius - BE1 NFA?

BFA Vilnius pleca favorită, la cota 1.42. Meciul s-a terminat 3-1.

Câte goluri s-au marcat în BFA Vilnius - BE1 NFA?

4 goluri, scor final 3-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,2.

Alte meciuri din 1 Lyga

Toată liga →