Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

OlandaOlanda · Tweede Divisie

Barendrecht - VV Katwijk

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

OlandaTweede Divisie · Olanda Final
Barendrecht
VÎÎÎV
Final0-2Pauză 0-2
VV Katwijk
EÎÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Barendrecht 31%Egal 24%VV Katwijk 44%

Barendrecht 0-2 VV Katwijk: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Barendrecht 0-2 VV Katwijk (pauză 0-2). Înainte de start, modelul dădea 45% pentru victoria lui VV Katwijk, iar cotele fără marjă 44%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,5 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 32%), iar GG n-a ieșit (NG avea 32%). Scorul exact 0-2 avea 5,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (5-4) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Barendrechtîn meciVV Katwijk
5
Cornere
4
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Barendrecht vs VV Katwijk

Barendrecht marchează 2,0 goluri pe meci și primește 2,6. VV Katwijk marchează și primește câte 1,4 goluri pe meci. La Barendrecht, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Barendrecht nu a câștigat niciuna dintre ultimele 4 întâlniri.

~3,5goluri estimate
68%peste 2,5 goluri
68%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Barendrechtultimele 5VV Katwijk
1,20
Puncte / meci
0,80
2,0
Goluri marcate / meci
1,4
2,6
Goluri primite / meci
1,4
2
Victorii
1
100%
Peste 2,5 goluri
60%
100%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
4

Ultimele 5 meciuri Barendrecht și ultimele 5 VV Katwijk, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Barendrecht2-0-3

V
Koninklijke HFC - Barendrecht22.08.26 · Tweede Divisie
1-2
Î
Barendrecht - HHC Hardenberg15.08.26 · Tweede Divisie
1-3
Î
Barendrecht - Excelsior Maassluis23.05.26 · Tweede Divisie
1-2
Î
RKAV Volendam - Barendrecht16.05.26 · Tweede Divisie
5-2
V
Barendrecht - HSV Hoek09.05.26 · Tweede Divisie
4-2

VV Katwijk1-1-3

E
VV Katwijk - HSV Hoek22.08.26 · Tweede Divisie
1-1
Î
SV Spakenburg - VV Katwijk15.08.26 · Tweede Divisie
1-0
Î
FC Lisse - VV Katwijk04.08.26 · Amicale intercluburi
2-1
V
VV Katwijk - Jong Sparta Rotterdam23.05.26 · Tweede Divisie
4-1
Î
SV Spakenburg - VV Katwijk16.05.26 · Tweede Divisie
2-1

Întâlniri directe Barendrecht - VV Katwijk

Barendrecht 0Egal 0VV Katwijk 4
Î
Barendrecht - VV Katwijk28.03.2026 · pauză 2-1
2-3
Î
VV Katwijk - Barendrecht25.10.2025 · pauză 2-2
4-3
Î
Barendrecht - VV Katwijk01.02.2025 · pauză 0-2
1-2
Î
VV Katwijk - Barendrecht07.09.2024 · pauză 2-0
4-1

V/E/Î din perspectiva Barendrecht. 4 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Barendrecht - VV Katwijk

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Barendrecht2.9231% fără marjă
X · Egal3.8024% fără marjă
2 · VV Katwijk2.0744% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.70
X2 1.31
12 1.21

Goluri

Peste 1.5 1.10
Sub 2.5 2.52
Peste 2.5 1.43

Ambele marchează

GG Da 1.43
GG Nu 2.62

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.66
Pauză peste 1.5 2.07

Analiza de dinainte de meci

Barendrecht - VV Katwijk s-a jucat sâmbătă, 29 august, în Tweede Divisie (Olanda). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Barendrecht are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 10-13. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. VV Katwijk vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 7.

În ultimele 4 întâlniri directe, Barendrecht a câștigat niciodată, VV Katwijk de 4 ori. Au fost meciuri deschise, cu 5,0 goluri în medie. Ultima: Barendrecht - VV Katwijk 2-3, pe 28 martie 2026.

VV Katwijk pleacă favorită, la cota 2.07. Egalul e la 3.80, iar Barendrecht la 2.92. Fără marja caselor, asta înseamnă 44% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.43, iar GG la 1.43.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,6 pentru Barendrecht și 1,9 pentru VV Katwijk. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Barendrecht are 33%, VV Katwijk 45%. Peste 2.5 goluri are 68% în model, iar 1.43 e aproape de cota corectă (1.47). Ambele marchează (GG): 68% în model, cota corectă ar fi 1.47. Cota 1.43 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Barendrecht - VV Katwijk

Goluri estimate: 1,59 Barendrecht și 1,90 VV Katwijk, total 3,49. 1X2 în model: 33% · 22% · 45%. Peste 2,5: 68% (cotă corectă 1.47). GG: 68% (cotă corectă 1.47). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
11%1
18%2
22%3
19%4
27%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 32% · peste 2,5: 68% (verde).

Scoruri probabile

1-19,2%1-28,8%2-17,3%2-27,0%0-15,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Barendrecht. Barendrecht a primit 13 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. VV Katwijk e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai multe goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 5,0 goluri, iar modelul estimează acum 3,5.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-2
Cornere5-4
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startVV Katwijk · 2.07
Goluri estimate~3,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Barendrecht - VV Katwijk?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Barendrecht - VV Katwijk?

În Tweede Divisie (Olanda).

Unde s-a jucat Barendrecht - VV Katwijk?

Pe Sportpark De Bongerd, în Barendrecht, sâmbătă, 29 august, ora 16:00 (ora României).

Cine era favorită în Barendrecht - VV Katwijk?

VV Katwijk pleca favorită, la cota 2.07. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Barendrecht - VV Katwijk?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,5.

Alte meciuri din Tweede Divisie

Toată liga →