Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

OlandaOlanda · Tweede Divisie

Amsterdamsche FC - Kloetinge

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

OlandaTweede Divisie · Olanda Final
Amsterdamsche FC
ÎEVVÎ
Final1-3Pauză 0-1
Kloetinge
EVEVV
Șanse înainte de meci, după cote
Amsterdamsche FC 44%Egal 26%Kloetinge 30%

Amsterdamsche FC 1-3 Kloetinge: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Amsterdamsche FC 1-3 Kloetinge (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 43% pentru victoria lui Kloetinge, iar cotele fără marjă 30%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 69%), iar GG a ieșit (69%). Scorul exact 1-3 avea 5,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (4-3) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Amsterdamsche FCîn meciKloetinge
4
Cornere
3
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Amsterdamsche FC vs Kloetinge

Amsterdamsche FC marchează 2,0 goluri pe meci și primește 2,2. Kloetinge marchează 2,6 goluri pe meci și primește 1,4. La Kloetinge, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,6goluri estimate
69%peste 2,5 goluri
69%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Amsterdamsche FCultimele 5Kloetinge
1,40
Puncte / meci
2,20
2,0
Goluri marcate / meci
2,6
2,2
Goluri primite / meci
1,4
2
Victorii
3
80%
Peste 2,5 goluri
100%
80%
Ambele marchează
100%

Ultimele 5 meciuri Amsterdamsche FC și ultimele 5 Kloetinge, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Amsterdamsche FC2-1-2

Î
Amsterdamsche - HHC Hardenberg23.05.26 · Tweede Divisie
2-3
E
GVVV Veenendaal - Amsterdamsche16.05.26 · Tweede Divisie
1-1
V
Amsterdamsche - Excelsior Maassluis09.05.26 · Tweede Divisie
3-2
V
RKAV Volendam - Amsterdamsche25.04.26 · Tweede Divisie
0-3
Î
Amsterdamsche - HSV Hoek18.04.26 · Tweede Divisie
1-5

Kloetinge3-2-0

E
Kloetinge - VV Baronie04.08.26 · Amicale intercluburi
2-2
V
SteDoCo - Kloetinge23.05.26 · Derde Divisie, Group A
1-5
E
Kloetinge - VV Noordwijk16.05.26 · Derde Divisie, Group A
2-2
V
Groene Ster - Kloetinge09.05.26 · Derde Divisie, Group A
1-2
V
Kloetinge - Zwaluwen25.04.26 · Derde Divisie, Group A
2-1

Ponturi Amsterdamsche FC - Kloetinge

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Amsterdamsche FC2.1044% fără marjă
X · Egal3.5526% fără marjă
2 · Kloetinge3.0530% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.31
X2 1.64
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.15
Sub 2.5 2.22
Peste 2.5 1.57

Ambele marchează

GG Da 1.52
GG Nu 2.37

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.54
Pauză peste 1.5 2.27

Analiza de dinainte de meci

Amsterdamsche FC - Kloetinge s-a jucat sâmbătă, 15 august, în Tweede Divisie (Olanda). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Amsterdamsche FC are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 10-11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Kloetinge n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: trei victorii și două egaluri. A marcat 13 goluri și a primit 7. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

Amsterdamsche FC pleacă favorită, la cota 2.10. Egalul e la 3.55, iar Kloetinge la 3.05. Fără marja caselor, asta înseamnă 44% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.57, iar GG la 1.52.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,7 pentru Amsterdamsche FC și 1,9 pentru Kloetinge. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 35% la victorie, față de 44%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Amsterdamsche FC are 35%, Kloetinge 43%. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 69%. Cota de 1.57 e peste cea corectă (1.45). Ambele marchează (GG) are 69% în model, iar 1.52 e aproape de cota corectă (1.45). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Amsterdamsche FC - Kloetinge

Goluri estimate: 1,69 Amsterdamsche FC și 1,88 Kloetinge, total 3,57. 1X2 în model: 35% · 22% · 43%. Peste 2,5: 69% (cotă corectă 1.45). GG: 69% (cotă corectă 1.45). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
10%1
18%2
21%3
19%4
29%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 31% · peste 2,5: 69% (verde).

Scoruri probabile

1-18,9%1-28,4%2-17,6%2-27,1%0-15,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Amsterdamsche FC. Amsterdamsche FC a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,1 goluri, după cote 3,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-3
Pauză0-1
Cornere4-3
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startAmsterdamsche FC · 2.10
Goluri estimate~3,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Amsterdamsche FC - Kloetinge?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 16:15 (ora României) și s-a terminat 1-3.

În ce competiție s-a jucat Amsterdamsche FC - Kloetinge?

În Tweede Divisie (Olanda).

Unde s-a jucat Amsterdamsche FC - Kloetinge?

Pe Sportpark Goed Genoeg Hoofdveld, în Amsterdam, sâmbătă, 15 august, ora 16:15 (ora României).

Cine era favorită în Amsterdamsche FC - Kloetinge?

Amsterdamsche FC pleca favorită, la cota 2.10. Meciul s-a terminat 1-3.

Câte goluri s-au marcat în Amsterdamsche FC - Kloetinge?

4 goluri, scor final 1-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,6.

Alte meciuri din Tweede Divisie

Toată liga →