Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

UngariaUngaria · NB II

Ajka - Kecskemeti TE

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

UngariaNB II · Ungaria Final
Ajka
ÎÎVÎV
Final3-1Pauză 1-0
Kecskemeti TE
ÎVÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Ajka 28%Egal 29%Kecskemeti TE 44%

Ajka 3-1 Kecskemeti TE: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Ajka 3-1 Kecskemeti TE (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 37% pentru victoria lui Ajka, iar cotele fără marjă 28%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 59%), iar GG a ieșit (61%). Scorul exact 3-1 avea 4,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 18 cornere (4-14) și 2 cartonașe galbene (2-0).

Ajkaîn meciKecskemeti TE
4
Cornere
14
2
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Ajka vs Kecskemeti TE

Ajka marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,0. Kecskemeti TE marchează 1,4 goluri pe meci și primește 2,6. La Kecskemeti TE, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
61%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Ajkaultimele 5Kecskemeti TE
1,20
Puncte / meci
1,20
1,2
Goluri marcate / meci
1,4
2,0
Goluri primite / meci
2,6
2
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
100%
40%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Ajka și ultimele 5 Kecskemeti TE, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ajka2-0-3

Î
Ajka - Aqvital Csakvar18.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
Î
Gyirmot - Ajka11.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
V
Ajka - SC Sopron08.07.26 · Amicale intercluburi
3-1
Î
Szombathelyi Haladas II - Ajka04.07.26 · Amicale intercluburi
3-0
V
Zalaegerszegi - Ajka01.07.26 · Amicale intercluburi
2-3

Kecskemeti TE2-0-3

Î
Vasas - Kecskemeti TE11.07.26 · Amicale intercluburi
5-1
V
MTK Budapesta - Kecskemeti TE04.07.26 · Amicale intercluburi
2-3
Î
Soroksar - Kecskemeti TE17.05.26 · NB II
3-0
V
Kecskemeti TE - Mezokovesdi SE10.05.26 · NB II
2-1
Î
Kozarmisleny - Kecskemeti TE03.05.26 · NB II
2-1

Întâlniri directe Ajka - Kecskemeti TE

Ajka 1Egal 0Kecskemeti TE 1
V
Kecskemeti TE - Ajka14.03.2026 · pauză 0-0
0-1
Î
Ajka - Kecskemeti TE21.09.2025 · pauză 0-0
1-3

V/E/Î din perspectiva Ajka. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Ajka - Kecskemeti TE

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Ajka3.3028% fără marjă
X · Egal3.2029% fără marjă
2 · Kecskemeti TE2.1044% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.64
X2 1.27
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.30
Sub 2.5 1.71
Peste 2.5 2.00

Ambele marchează

GG Da 1.85
GG Nu 1.85

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.34
Pauză peste 1.5 2.82

Cornere

Sub 9.5 1.70
Peste 9.5 2.02

Analiza de dinainte de meci

Ajka - Kecskemeti TE s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în NB II (Ungaria). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Ajka are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 6-10. Kecskemeti TE vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 13. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Ajka a câștigat o dată, Kecskemeti TE o dată. Ultima: Kecskemeti TE - Ajka 0-1, pe 14 martie 2026.

Kecskemeti TE pleacă favorită, la cota 2.10. Egalul e la 3.20, iar Ajka la 3.30. Fără marja caselor, asta înseamnă 44% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.00, iar GG la 1.85.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,5 pentru Ajka și 1,6 pentru Kecskemeti TE. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 37% la victorie, față de 28%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Ajka are 37%, Kecskemeti TE 39%. Peste 2.5 goluri: 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. Casele dau 2.00, mai mult. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 61%. Cota de 1.85 e peste cea corectă (1.64). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Ajka - Kecskemeti TE

Goluri estimate: 1,50 Ajka și 1,56 Kecskemeti TE, total 3,06. 1X2 în model: 37% · 24% · 39%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 61% (cotă corectă 1.64). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

1-111,0%1-28,6%2-18,2%0-17,3%1-07,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Ajka. Ajka a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Kecskemeti TE. Kecskemeti TE a primit 13 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,6 goluri, după cote 2,5. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-1
Pauză1-0
Cornere4-14
Cartonașe galbene2-0
Favorită la startKecskemeti TE · 2.10
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Ajka - Kecskemeti TE?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 20:00 (ora României) și s-a terminat 3-1.

În ce competiție s-a jucat Ajka - Kecskemeti TE?

În NB II (Ungaria).

Unde s-a jucat Ajka - Kecskemeti TE?

Pe Városi Szabadidő- és Sportcentrum, în Ajka, sâmbătă, 25 iulie, ora 20:00 (ora României).

Cine era favorită în Ajka - Kecskemeti TE?

Kecskemeti TE pleca favorită, la cota 2.10. Meciul s-a terminat 3-1.

Câte goluri s-au marcat în Ajka - Kecskemeti TE?

4 goluri, scor final 3-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din NB II

Toată liga →