Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

ChinaChina · League 2

Xiamen Feilu - Ganzhou Ruishi FC

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 18 iulie

ChinaLeague 2 · China Final
Xiamen Feilu
EVEÎÎ
Final0-0Pauză 0-0
Ganzhou Ruishi FC
EEVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Xiamen Feilu 57%Egal 26%Ganzhou Ruishi FC 17%

Xiamen Feilu 0-0 Ganzhou Ruishi FC: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Xiamen Feilu 0-0 Ganzhou Ruishi FC (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 29% pentru egalul, iar cotele fără marjă 26%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 65%), iar GG n-a ieșit (NG avea 59%). Scorul exact 0-0 avea 12,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (9-0) și 5 cartonașe galbene (2-3).

Xiamen Feiluîn meciGanzhou Ruishi FC
9
Cornere
0
2
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Xiamen Feilu vs Ganzhou Ruishi FC

Xiamen Feilu marchează 0,4 goluri pe meci și primește 0,6. Ganzhou Ruishi FC marchează și primește câte 1,4 goluri pe meci. La Xiamen Feilu, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,1goluri estimate
35%peste 2,5 goluri
41%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Xiamen Feiluultimele 5Ganzhou Ruishi FC
1,00
Puncte / meci
1,60
0,4
Goluri marcate / meci
1,4
0,6
Goluri primite / meci
1,4
1
Victorii
2
20%
Peste 2,5 goluri
20%
20%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Xiamen Feilu și ultimele 5 Ganzhou Ruishi FC, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Xiamen Feilu1-2-2

E
Xiamen Feilu - Shenzhen 2028 FC05.07.26 · League 2
0-0
V
Guangdong Mingtu - Xiamen Feilu27.06.26 · League 2
1-2
E
Xiamen Feilu - Hubei Istar23.06.26 · League 2
0-0
Î1-0
Î1-0

Ganzhou Ruishi FC2-2-1

E1-1
E
Ganzhou Ruishi FC - Hubei Istar04.07.26 · League 2
4-4
V0-1
V
Jiangxi Lushan - Ganzhou Ruishi FC24.06.26 · League 2
0-1
Î
Ganzhou Ruishi FC - Guangdong Mingtu19.06.26 · League 2
0-2

Întâlniri directe Xiamen Feilu - Ganzhou Ruishi FC

Xiamen Feilu 0Egal 0Ganzhou Ruishi FC 1
Î
Ganzhou Ruishi FC - Xiamen Feilu29.04.2026 · pauză 0-1
2-1

V/E/Î din perspectiva Xiamen Feilu. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Xiamen Feilu - Ganzhou Ruishi FC

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Xiamen Feilu1.5857% fără marjă
X · Egal3.4026% fără marjă
2 · Ganzhou Ruishi FC5.4517% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.10
X2 2.00
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.40
Sub 2.5 1.53
Peste 2.5 2.27

Ambele marchează

GG Da 2.22
GG Nu 1.58

Analiza de dinainte de meci

Xiamen Feilu - Ganzhou Ruishi FC s-a jucat sâmbătă, 18 iulie, în League 2 (China). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Xiamen Feilu vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 2 goluri și a primit 3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Ganzhou Ruishi FC are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 7-7. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Ganzhou Ruishi FC - Xiamen Feilu 2-1, pe 29 aprilie 2026.

Casele o dau favorită pe Xiamen Feilu, la 1.58, cu egalul la 3.40. Fără marja caselor, asta înseamnă 57% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.27, iar GG la 2.22.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,2 pentru Xiamen Feilu și 0,9 pentru Ganzhou Ruishi FC. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 45% la victorie, față de 57%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 74% în model, dar la 1.10 plătește sub cota corectă de 1.35. Sub 2.5 goluri: 65% în model, cota corectă ar fi 1.54. Cota 1.53 e cam la nivelul ăsta. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 59%. Cota de 1.58 e sub cea corectă (1.69) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Xiamen Feilu - Ganzhou Ruishi FC

Goluri estimate: 1,24 Xiamen Feilu și 0,86 Ganzhou Ruishi FC, total 2,10. 1X2 în model: 45% · 29% · 26%. Peste 2,5: 35% (cotă corectă 2.86). GG: 41% (cotă corectă 2.44). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

12%0
26%1
27%2
19%3
10%4
6%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 65% · peste 2,5: 35% (verde).

Scoruri probabile

1-015,2%1-113,1%0-012,2%0-110,5%2-09,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Atac anemic: Xiamen Feilu. Xiamen Feilu a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Favorit fără formă. Xiamen Feilu e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 29%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere9-0
Cartonașe galbene2-3
Favorită la startXiamen Feilu · 1.58
Goluri estimate~2,1
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Xiamen Feilu - Ganzhou Ruishi FC?

S-a jucat sâmbătă, 18 iulie, ora 14:30 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Xiamen Feilu - Ganzhou Ruishi FC?

În League 2 (China).

Unde s-a jucat Xiamen Feilu - Ganzhou Ruishi FC?

Pe Xiamen Sports Center Stadium, sâmbătă, 18 iulie, ora 14:30 (ora României).

Cine era favorită în Xiamen Feilu - Ganzhou Ruishi FC?

Xiamen Feilu pleca favorită, la cota 1.58. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Xiamen Feilu - Ganzhou Ruishi FC?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,1.

Alte meciuri din League 2

Toată liga →