Duminică18 octombrie
Live 152 Pune pont

AustriaAustria · 2.Liga

WSC Hertha Wels - Austria Salzburg

Statistici și rezultat final · duminică, 2 august

Austria2.Liga · Austria Final
WSC Hertha Wels
ÎVÎÎÎ
Final0-2Pauză 0-0
Austria Salzburg
VVEVE
Șanse înainte de meci, după cote
WSC Hertha Wels 40%Egal 28%Austria Salzburg 32%

WSC Hertha Wels 0-2 Austria Salzburg: statisticile meciului

Meciul s-a terminat WSC Hertha Wels 0-2 Austria Salzburg (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 52% pentru victoria lui Austria Salzburg, iar cotele fără marjă 32%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 41%), iar GG n-a ieșit (NG avea 40%). Scorul exact 0-2 avea 7,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (2-4) și 7 cartonașe galbene (4-3).

WSC Hertha Welsîn meciAustria Salzburg
2
Cornere
4
4
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici WSC Hertha Wels vs Austria Salzburg

WSC Hertha Wels marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,8. Austria Salzburg marchează 3,0 goluri pe meci și primește 1,0. La WSC Hertha Wels, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: WSC Hertha Wels 1, egal 1, Austria Salzburg 2.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
WSC Hertha Welsultimele 5Austria Salzburg
0,60
Puncte / meci
2,20
1,0
Goluri marcate / meci
3,0
1,8
Goluri primite / meci
1,0
1
Victorii
3
80%
Peste 2,5 goluri
60%
80%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri WSC Hertha Wels și ultimele 5 Austria Salzburg, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

WSC Hertha Wels1-0-4

Î
WSC Hertha Wels - Austria Salzburg02.08.26 · 2.Liga
0-2
V
Hohenems - WSC Hertha Wels25.07.26 · Cupa
1-2
Î
Taborsko - WSC Hertha Wels18.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
Î
WSC Hertha Wels - Rapid Viena12.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
Î
Bad Schallerbach - WSC Hertha Wels08.07.26 · Amicale intercluburi
2-1

Austria Salzburg3-2-0

V
WSC Hertha Wels - Austria Salzburg02.08.26 · 2.Liga
0-2
V
Wals-Grunau - Austria Salzburg25.07.26 · Cupa
1-5
E
NK Opatija - Austria Salzburg18.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Asv Salzburg - Austria Salzburg27.06.26 · Amicale intercluburi
1-5
E
SV Ried - Austria Salzburg26.06.26 · Amicale intercluburi
2-2

Întâlniri directe WSC Hertha Wels - Austria Salzburg

WSC Hertha Wels 1Egal 1Austria Salzburg 2
Î
WSC Hertha Wels - Austria Salzburg02.08.2026 · pauză 0-0
0-2
E
WSC Hertha Wels - Austria Salzburg06.04.2026 · pauză 0-1
1-1
Î
Austria Salzburg - WSC Hertha Wels04.10.2025 · pauză 2-2
4-2
V
Austria Salzburg - WSC Hertha Wels25.01.2025 · pauză 0-2
0-2

V/E/Î din perspectiva WSC Hertha Wels. 1 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi WSC Hertha Wels - Austria Salzburg

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · WSC Hertha Wels2.3040% fără marjă
X · Egal3.3528% fără marjă
2 · Austria Salzburg2.8732% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.43
X2 1.48
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.23
Sub 2.5 1.95
Peste 2.5 1.76

Ambele marchează

GG Da 1.63
GG Nu 2.15

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.45
Pauză peste 1.5 2.57

Cornere

Sub 9.5 1.68
Peste 9.5 2.07

Analiza de dinainte de meci

WSC Hertha Wels - Austria Salzburg s-a jucat duminică, 2 august, în 2.Liga (Austria). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, WSC Hertha Wels are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 5-9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Austria Salzburg n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: trei victorii și două egaluri. A marcat 15 goluri și a primit 5.

În ultimele 4 întâlniri directe, WSC Hertha Wels a câștigat o dată, Austria Salzburg de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: WSC Hertha Wels - Austria Salzburg 0-2, pe 2 august 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.30 pentru gazde, 2.87 pentru oaspeți și 3.35 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.76, iar GG la 1.63.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,2 pentru WSC Hertha Wels și 1,9 pentru Austria Salzburg. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 25% la victorie, față de 40%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Austria Salzburg: 52% în model, cota corectă ar fi 1.92. Casele dau 2.87, mai mult. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 59%. Cota de 1.76 e corectă, fără plus. Ambele marchează (GG) are 60% în model, iar 1.63 e aproape de cota corectă (1.67). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități WSC Hertha Wels - Austria Salzburg

Goluri estimate: 1,24 WSC Hertha Wels și 1,85 Austria Salzburg, total 3,09. 1X2 în model: 25% · 23% · 52%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

1-110,4%1-29,7%0-18,4%0-27,8%2-16,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: WSC Hertha Wels. WSC Hertha Wels a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,4 goluri, după cote 2,8. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-0
Cornere2-4
Cartonașe galbene4-3
Favorită la startWSC Hertha Wels · 2.30
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat WSC Hertha Wels - Austria Salzburg?

S-a jucat duminică, 2 august, ora 11:30 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat WSC Hertha Wels - Austria Salzburg?

În 2.Liga (Austria).

Unde s-a jucat WSC Hertha Wels - Austria Salzburg?

Pe Huber Arena, în Wels, duminică, 2 august, ora 11:30 (ora României).

Cine era favorită în WSC Hertha Wels - Austria Salzburg?

Niciuna clar: cotele erau 2.30 la gazde și 2.87 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în WSC Hertha Wels - Austria Salzburg?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din 2.Liga

Toată liga →