Joi15 octombrie
Live 16
Pune pont
Intră în cont
Live
Atletico MG2–0Montevideo City Torque52′Cerro Porteno1–2Sportivo San Lorenzo41′Monagas0–0Dynamo Puerto53′Sarmiento Junin1–0CA River Plate50′Junior Barranquilla1–1Deportivo Pereira81′Real Soacha Cundinamarca0–0Bogota52′Municipal Perez Zeledon0–1Escorpiones Belen11′UNAN Managua0–0Diriangen9′Comunicaciones0–0Aurora FC6′Sporting Jax0–0Birmingham Legion5′
Wacker Innsbruck – Austria Salzburg
12.27
X3.50
22.80
1X1.38
X21.56
121.26
Ultimele 5 / 5: Wacker Innsbruck marchează 2.2 și primește 1.6. Austria Salzburg 1.2 / 2.2.
1X2, fără marjă
Gazdă 41% · Egal 26% · Oaspete 33%
Goluri / meci
2.2 + 1.2
Peste 2.5
1.61 · forma 80% / 80%
GG
Da 1.53 · Nu 2.35
gazdă deplasare · scară din ultimele meciuri, nu un model
Comparație
Niciun pont încă pe meciul ăsta.
GG
Da1.53
Nu2.35
Peste / sub 2.5
Sub 2.52.17
Peste 2.51.61
Pauză 1.5
Sub 1.51.53
Peste 1.52.35
Întâlniri directe
Nu avem H2H legat de meciul ăsta.
Wacker Innsbruck 3-2-0
Austria Salzburg 1-1-3