Sâmbătă17 octombrie
Live 145 Pune pont

Germania Am.Germania Am. · DFB Nachwuchsliga U19

Wolfsburg U19 – Meppen U19

Wolfsburg U19
VVÎEÎ
16:30 Sâmbătă, 17 octombrie
Meppen U19
ÎÎÎVV
11.51 X4.55 24.30
1X1.14 X22.22 121.13

Ultimele 5 / 5: Wolfsburg U19 marchează 2.6 și primește 1.6. Meppen U19 1.4 / 2.0.

1X2, fără marjă

Gazdă 59% · Egal 20% · Oaspete 21%

Goluri / meci

2.6 + 1.4

Peste 2.5

1.22 · forma 80% / 60%

GG

Da 1.34 · Nu 3.00

Analiză Wolfsburg U19 – Meppen U19

Wolfsburg U19 o primește pe Meppen U19 sâmbătă, 17 octombrie, ora 16:30 (ora României), în DFB Nachwuchsliga U19 (Germania Am.). Mai jos găsești analiza noastră pentru meci: forma recentă a celor două echipe, întâlnirile directe, ce spun cotele caselor de pariuri și un model Poisson care estimează câte goluri pot apărea și care sunt scorurile cele mai probabile. Toate procentele de pe pagină vin din același calcul, așa că le poți compara direct între ele.

Wolfsburg U19 are un bilanț de 2-1-2 (victorii-egaluri-înfrângeri) în ultimele 5 meciuri, adică 1,40 puncte pe meci, cu 13 goluri marcate și 8 goluri primite (2,6 marcate și 1,6 primite în medie). În 80% dintre aceste meciuri s-au marcat cel puțin trei goluri, iar în 80% au înscris ambele echipe. Meppen U19 are un bilanț de 2-0-3 (victorii-egaluri-înfrângeri) în ultimele 5 meciuri, adică 1,20 puncte pe meci, cu 7 goluri marcate și 10 goluri primite (1,4 marcate și 2,0 primite în medie). În 60% dintre aceste meciuri s-au marcat cel puțin trei goluri, iar în 60% au înscris ambele echipe. Pe formă, echipele sunt apropiate: diferența e de doar 0,20 puncte pe meci.

În ultimele 2 întâlniri directe din baza noastră, Wolfsburg U19 a câștigat 2, Meppen U19 a câștigat 0, iar 0 s-au terminat la egalitate. S-au marcat în medie 4,0 goluri pe meci, ambele echipe au marcat în 1 din 2 partide, iar peste 2.5 goluri a ieșit în 2 din 2. Ultima întâlnire, pe 08.08.2026, s-a terminat Meppen U19 1–2 Wolfsburg U19.

La casele de pariuri, cotele 1X2 sunt 1.51 / 4.55 / 4.30. După ce scoatem marja (aproximativ 11,5% pe piața asta), rămân 59% pentru Wolfsburg U19, 20% pentru egal și 21% pentru Meppen U19. Favorită e Wolfsburg U19. Peste 2.5 goluri e cotat la 1.22 și sub 2.5 la 3.45, adică 74% șanse pentru peste 2.5, fără marjă. Pentru GG, Da e la 1.34 și Nu la 3.00.

Modelul nostru face media între golurile sugerate de formă (2,30 – 1,50) și cele deduse din cote (2,43 – 1,42) și ajunge la 2,37 goluri estimate pentru Wolfsburg U19 și 1,46 pentru Meppen U19, adică 3,83 în total. Cu aceste valori, Wolfsburg U19 câștigă în 58% din cazuri, egalul iese în 19%, iar Meppen U19 câștigă în 23%. Peste 2.5 goluri are 74%, GG are 70%, iar cel mai probabil scor exact este 2–1, cu 8,9%.

Statistici-cheie
IndicatorWolfsburg U19Meppen U19
Meciuri analizate55
V-E-Î2-1-22-0-3
Puncte / meci1,401,20
Goluri marcate (medie)13 (2,6)7 (1,4)
Goluri primite (medie)8 (1,6)10 (2,0)
% Peste 2.580%60%
% GG80%60%
Victorii H2H (2 meciuri)20
Goluri estimate (model)2,371,46
Șanse de victorie (model)58%23%

Goluri estimate

2,37 – 1,46 · total 3,83

1X2 model

58% · 19% · 23%

Peste 2.5 model

74% · cotă corectă 1.35

GG model

70% · cotă corectă 1.43

Distribuția golurilor
2%0
8%1
16%2
20%3
20%4
34%5+

Sub 2.5: 26% · Peste 2.5: 74% · total goluri în 90 de minute

Scoruri probabile
Wolfsburg U. ↓ / Meppen U19 →012345
0 2,2 3,2 2,3 1,1 0,4 0,1
1 5,1 7,5 5,5 2,7 1,0 0,3
2 6,1 8,9 6,5 3,2 1,2 0,3
3 4,8 7,0 5,1 2,5 0,9 0,3
4 2,9 4,2 3,0 1,5 0,5 0,2
5 1,4 2,0 1,4 0,7 0,3 0,1

Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri Wolfsburg U19, coloane = goluri Meppen U19.

Factori de risc

  • Forma e pe 5 meciuri. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, din orice competiție. Un adversar mult mai slab sau mai tare poate umfla sau dezumfla cifrele.
  • Apărare vulnerabilă: Wolfsburg U19. Wolfsburg U19 primește 1,6 goluri pe meci în ultimele 5 partide, ceea ce ține deschisă varianta cu multe goluri.
  • Apărare vulnerabilă: Meppen U19. Meppen U19 primește 2,0 goluri pe meci în ultimele 5 partide, ceea ce ține deschisă varianta cu multe goluri.
  • Marjă mare. Casele păstrează aproximativ 11,5% pe piața 1X2, deci cotele sunt mai mici decât probabilitățile reale.
  • Limitele modelului. Poisson tratează golurile celor două echipe ca independente și nu vede absențe, rotații, vreme sau motivație. E un punct de plecare, nu o garanție.

Verdict

Victorie Wolfsburg U19 are 58% în model (cotă corectă 1.72), dar cota 1.51 e sub ea, deci plătește prea puțin. Peste 2.5 goluri are 74% în model (cotă corectă 1.35), dar cota 1.22 e sub ea, deci plătește prea puțin. Ambele marchează (GG) are 70% în model (cotă corectă 1.43), dar cota 1.34 e sub ea, deci plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 2–1 (8,9%). Pontul AutoGOL pe meci este GG Nu la 3.00, pentru care modelul calculează 30%.

GoluriApărareVictoriiPeste 2.5GG

gazdă deplasare · scară din ultimele meciuri, nu un model

Comparație
2.6
Goluri / meci
1.4
1.6
Primite / meci
2.0
40%
Victorii
40%
80%
Peste 2.5
60%
80%
GG
60%

Întrebări frecvente

La ce oră începe Wolfsburg U19 – Meppen U19?

Meciul începe sâmbătă, 17 octombrie, ora 16:30, ora României. Programul complet al zilei e pe pagina de meciuri.

În ce competiție se joacă Wolfsburg U19 – Meppen U19?

Meciul face parte din DFB Nachwuchsliga U19 (Germania Am.). Mai jos găsești și alte meciuri din aceeași competiție, cu cote și analiză.

Ce spun cotele despre Wolfsburg U19 – Meppen U19?

Cotele 1X2 sunt 1.51 / 4.55 / 4.30. Fără marjă, asta înseamnă 59% pentru Wolfsburg U19, 20% egal și 21% pentru Meppen U19, cu Wolfsburg U19 favorită la cota 1.51.

Câte goluri se așteaptă în Wolfsburg U19 – Meppen U19?

Modelul nostru estimează 3,83 goluri (2,37 pentru Wolfsburg U19, 1,46 pentru Meppen U19). Peste 2.5 goluri are 74%, GG are 70%, iar cel mai probabil scor este 2–1.

Alte meciuri din DFB Nachwuchsliga U19
17.10
12:00
Freiburg U19 – Augsburg U19 1.703.70
17.10
14:00
Ulm U19 – Hoffenheim U19 9.901.17