Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Isthmian League - PD

Welling United - Stanway Rovers

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

Anglia Am.Isthmian League - PD · Anglia Am. Final
Welling United
ÎVÎEÎ
Final4-0Pauză 1-0
Stanway Rovers
ÎEVÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Welling United 50%Egal 25%Stanway Rovers 25%

Welling United 4-0 Stanway Rovers: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Welling United 4-0 Stanway Rovers (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 38% pentru victoria lui Welling United, iar cotele fără marjă 50%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 53%), iar GG n-a ieșit (NG avea 44%). Scorul exact 4-0 avea 1,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (9-1) și 7 cartonașe galbene (1-6).

Welling Unitedîn meciStanway Rovers
9
Cornere
1
1
Cartonașe galbene
6

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Welling United vs Stanway Rovers

Welling United marchează 0,8 goluri pe meci și primește 2,2. Stanway Rovers marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,4.

~2,8goluri estimate
53%peste 2,5 goluri
56%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Welling Unitedultimele 5Stanway Rovers
0,80
Puncte / meci
1,40
0,8
Goluri marcate / meci
1,0
2,2
Goluri primite / meci
1,4
1
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Welling United și ultimele 5 Stanway Rovers, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Welling United1-1-3

Î
Leatherhead - Welling United11.08.26 · Isthmian League - PD
4-1
V
Welling United - Whitehawk08.08.26 · Isthmian League - PD
2-0
Î
Folkestone Invicta - Welling United01.08.26 · Amicale intercluburi
2-0
E
Welling United - Billericay Town28.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
Î
Buckhurst Hill - Welling United25.07.26 · Amicale intercluburi
5-1

Stanway Rovers2-1-2

Î
Stanway Rovers - Ramsgate11.08.26 · Isthmian League - PD
1-3
E
Cheshunt - Stanway Rovers08.08.26 · Isthmian League - PD
0-0
V
Brightlingsea Regent - Stanway Rovers01.08.26 · Amicale intercluburi
0-1
Î
Heybridge Swifts - Stanway Rovers21.07.26 · Amicale intercluburi
3-1
V
Waltham Abbey - Stanway Rovers28.04.26 · Non League Div One
1-2

Ponturi Welling United - Stanway Rovers

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Welling United1.8250% fără marjă
X · Egal3.6025% fără marjă
2 · Stanway Rovers3.6025% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.28
X2 1.64
12 1.21

Goluri

Peste 1.5 1.19
Sub 2.5 2.02
Peste 2.5 1.69

Ambele marchează

GG Da 1.63
GG Nu 2.15

Analiza de dinainte de meci

Welling United - Stanway Rovers s-a jucat sâmbătă, 15 august, în Isthmian League - PD (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Welling United vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 11. În ultimele 5 meciuri, Stanway Rovers are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 5-7.

Casele o dau favorită pe Welling United, la 1.82, cu egalul la 3.60. Fără marja caselor, asta înseamnă 50% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.69, iar GG la 1.63.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,4 pentru Welling United și 1,4 pentru Stanway Rovers. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 38% la victorie, față de 50%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Welling United are 38%, Stanway Rovers 37%. Peste 1.5 goluri: 77% în model, cota corectă ar fi 1.30. La 1.19, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Welling United - Stanway Rovers

Goluri estimate: 1,40 Welling United și 1,38 Stanway Rovers, total 2,78. 1X2 în model: 38% · 25% · 37%. Peste 2,5: 53% (cotă corectă 1.89). GG: 56% (cotă corectă 1.79). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
24%2
22%3
16%4
15%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 47% · peste 2,5: 53% (verde).

Scoruri probabile

1-112,0%1-08,7%0-18,6%2-18,4%1-28,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Welling United. Welling United a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Welling United e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-0
Pauză1-0
Cornere9-1
Cartonașe galbene1-6
Favorită la startWelling United · 1.82
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Welling United - Stanway Rovers?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 4-0.

În ce competiție s-a jucat Welling United - Stanway Rovers?

În Isthmian League - PD (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Welling United - Stanway Rovers?

Pe Park View Road, în Welling, Kent, sâmbătă, 15 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Welling United - Stanway Rovers?

Welling United pleca favorită, la cota 1.82. Meciul s-a terminat 4-0.

Câte goluri s-au marcat în Welling United - Stanway Rovers?

4 goluri, scor final 4-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din Isthmian League - PD

Toată liga →