Duminică18 octombrie
Live 77 Pune pont

PoloniaPolonia · III Liga - Gr.1

Warta Sieradz - Jagiellonia II

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

PoloniaIII Liga - Gr.1 · Polonia Final
Warta Sieradz
VÎÎVV
Final2-2Pauză 0-1
Jagiellonia II
EVEÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Warta Sieradz 53%Egal 24%Jagiellonia II 23%

Warta Sieradz 2-2 Jagiellonia II: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Warta Sieradz 2-2 Jagiellonia II (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 24% pentru egalul, iar cotele fără marjă 24%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 58%), iar GG a ieșit (60%). Scorul exact 2-2 avea 6,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (7-2) și 4 cartonașe galbene (3-1).

Warta Sieradzîn meciJagiellonia II
7
Cornere
2
3
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Warta Sieradz vs Jagiellonia II

Warta Sieradz marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,2. Jagiellonia II marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,8. Ultimele 5 întâlniri directe: Warta Sieradz 2, egal 2, Jagiellonia II 1.

~3,0goluri estimate
58%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Warta Sieradzultimele 5Jagiellonia II
1,80
Puncte / meci
1,60
1,4
Goluri marcate / meci
1,6
1,2
Goluri primite / meci
1,8
3
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
100%
2
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Warta Sieradz și ultimele 5 Jagiellonia II, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Warta Sieradz3-0-2

V
LKS Lodz II - Warta Sieradz09.08.26 · III Liga - Gr.1
0-1
Î
Warta Sieradz - Mlawianka Mlawa01.08.26 · III Liga - Gr.1
1-2
Î
Warta Sieradz - Elana Torun11.07.26 · Amicale intercluburi
3-4
V
Warta Sieradz - LKS Lodz II08.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
V
Bron Radom - Warta Sieradz30.05.26 · III Liga - Gr.1
0-1

Jagiellonia II2-2-1

E
Jagiellonia II - Wigry Suwalki07.08.26 · III Liga - Gr.1
1-1
V
Mazovia Minsk M. - Jagiellonia II31.07.26 · III Liga - Gr.1
2-3
E
Jagiellonia II - Wasilkow30.05.26 · III Liga - Gr.1
1-1
Î
Jagiellonia II - Wigry Suwalki27.05.26 · Puchar Polski Podlaski ZPN
1-4
V
GKS Belchatow - Jagiellonia II23.05.26 · III Liga - Gr.1
1-2

Întâlniri directe Warta Sieradz - Jagiellonia II

Warta Sieradz 2Egal 2Jagiellonia II 1
E
Warta Sieradz - Jagiellonia II30.04.2026 · pauză 1-3
3-3
V
Jagiellonia II - Warta Sieradz11.10.2025 · pauză 0-0
0-2
E
Jagiellonia II - Warta Sieradz13.04.2025 · pauză 1-1
1-1
Î
Jagiellonia II - Warta Sieradz27.04.2024 · pauză 0-0
2-0

V/E/Î din perspectiva Warta Sieradz. 2 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Warta Sieradz - Jagiellonia II

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Warta Sieradz1.7453% fără marjă
X · Egal3.9024% fără marjă
2 · Jagiellonia II4.0023% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.21
X2 1.97
12 1.21

Goluri

Peste 1.5 1.17
Sub 2.5 2.27
Peste 2.5 1.56

Ambele marchează

GG Da 1.57
GG Nu 2.25

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.52
Pauză peste 1.5 2.35

Analiza de dinainte de meci

Warta Sieradz - Jagiellonia II s-a jucat sâmbătă, 15 august, în III Liga - Gr.1 (Polonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Warta Sieradz are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 7-6. Jagiellonia II vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 9.

În ultimele 5 întâlniri directe, Warta Sieradz a câștigat de 2 ori, Jagiellonia II o dată, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Warta Sieradz - Jagiellonia II 3-3, pe 30 aprilie 2026.

Warta Sieradz pleacă favorită, la cota 1.74. Egalul e la 3.90, iar Jagiellonia II la 4.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 53% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.56, iar GG la 1.57.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,7 pentru Warta Sieradz și 1,3 pentru Jagiellonia II. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 72% în model, cota corectă ar fi 1.39. La 1.21, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 58%. Cota de 1.56 e sub cea corectă (1.72) și nu merită. Ambele marchează (GG) are 60% în model, dar la 1.57 plătește sub cota corectă de 1.67. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Warta Sieradz - Jagiellonia II

Goluri estimate: 1,74 Warta Sieradz și 1,29 Jagiellonia II, total 3,03. 1X2 în model: 48% · 24% · 28%. Peste 2,5: 58% (cotă corectă 1.72). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
22%2
22%3
17%4
19%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 42% · peste 2,5: 58% (verde).

Scoruri probabile

1-110,8%2-19,4%1-08,4%2-07,3%1-27,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Jagiellonia II. Jagiellonia II a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-2
Pauză0-1
Cornere7-2
Cartonașe galbene3-1
Favorită la startWarta Sieradz · 1.74
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Warta Sieradz - Jagiellonia II?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat Warta Sieradz - Jagiellonia II?

În III Liga - Gr.1 (Polonia).

Cine era favorită în Warta Sieradz - Jagiellonia II?

Warta Sieradz pleca favorită, la cota 1.74. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în Warta Sieradz - Jagiellonia II?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din III Liga - Gr.1

Toată liga →