Miercuri21 octombrie
Live 61 Pune pont

Irlanda de NordIrlanda de Nord · Cupa Ligii

Warrenpoint Town - Crusaders

Statistici, scor live și cote · miercuri, 21 octombrie, ora 21:45

Irlanda de NordCupa Ligii · Irlanda de Nord Live 45′
Warrenpoint Town
EVEVÎ
Live1 - 045′
Crusaders
ÎÎÎÎV
Șanse înainte de start, după cote
Warrenpoint Town 18%Egal 20%Crusaders 62%

Statistici Warrenpoint Town vs Crusaders

Warrenpoint Town marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,0. Crusaders marchează 0,6 goluri pe meci și primește 2,2. La Warrenpoint Town, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,9goluri estimate
55%peste 2,5 goluri
58%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Warrenpoint Townultimele 5Crusaders
1,60
Puncte / meci
0,60
1,2
Goluri marcate / meci
0,6
1,0
Goluri primite / meci
2,2
2
Victorii
1
20%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Warrenpoint Town și ultimele 5 Crusaders, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică).

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Warrenpoint Town2-2-1

E
Ballinamallard United - Warrenpoint Town17.10.26 · Championship
2-2
V
Warrenpoint Town - Strabane Athletic10.10.26 · Championship
1-0
E
Warrenpoint Town - Annagh United03.10.26 · Championship
1-1
V
Rathfriland Rangers - Warrenpoint Town25.09.26 · Championship
0-2
Î
Institute - Warrenpoint Town19.09.26 · Championship
2-0

Crusaders1-0-4

Î
Ballymena United - Crusaders17.10.26 · Premiership
2-1
Î
Crusaders - Ballymena United13.10.26 · County Antrim Shield
0-1
Î
Crusaders - Larne10.10.26 · Premiership
0-3
Î
Carrick Rangers - Crusaders03.10.26 · Premiership
4-0
V
Crusaders - Bangor FC26.09.26 · Premiership
2-1

Întâlniri directe Warrenpoint Town - Crusaders

Warrenpoint Town 0Egal 0Crusaders 1
Î2-0

V/E/Î din perspectiva Warrenpoint Town. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Warrenpoint Town - Crusaders

1
AutoGOL@autogol21.10 21:45
Ambele marcheazăGG Nu2.22

Cotele de dinainte de start

1 · Warrenpoint Town5.1518% fără marjă
X · Egal4.5020% fără marjă
2 · Crusaders1.4762% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 2.37
X2 1.12
12 1.15

Goluri

Peste 1.5 1.11
Sub 2.5 2.47
Peste 2.5 1.45

Ambele marchează

GG Da 1.58
GG Nu 2.22

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.67
Pauză peste 1.5 2.05

Analiză și pont Warrenpoint Town - Crusaders

Warrenpoint Town - Crusaders se joacă acum, în Cupa Ligii (Irlanda de Nord). Analiza e cea de dinainte de start.

În ultimele 5 meciuri, Warrenpoint Town are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 6-5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Crusaders vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 3 goluri și a primit 11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Crusaders - Warrenpoint Town 2-0, pe 11 iulie 2026.

Crusaders pleacă favorită, la cota 1.47. Egalul e la 4.50, iar Warrenpoint Town la 5.15. Fără marja caselor, asta înseamnă 62% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.45, iar GG la 1.58.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,4 pentru Warrenpoint Town și 1,5 pentru Crusaders. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 35% la victorie, față de 18%.

Verdict

Niciun rezultat nu iese clar în față: Warrenpoint Town are 35%, Crusaders 40%. Peste 2.5 goluri: 55% în model, cota corectă ar fi 1.82. La 1.45, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 58%. Cota de 1.58 e sub cea corectă (1.72) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Warrenpoint Town - Crusaders

Goluri estimate: 1,39 Warrenpoint Town și 1,49 Crusaders, total 2,88. 1X2 în model: 35% · 25% · 40%. Peste 2,5: 55% (cotă corectă 1.82). GG: 58% (cotă corectă 1.72). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

6%0
16%1
23%2
22%3
16%4
17%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 45% · peste 2,5: 55% (verde).

Scoruri probabile

1-111,6%1-28,7%0-18,4%2-18,1%1-07,8%

Factori de risc

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Crusaders. Crusaders a primit 11 goluri în ultimele 5 partide.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,5 goluri, după cote 3,2. Modelul ia media celor două.
  • Favorit fără formă. Crusaders e favorită, dar a câștigat un singur meci din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,7% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Start21.10, 21:45
FavorităCrusaders · 1.47
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

La ce oră începe Warrenpoint Town - Crusaders?

Miercuri, 21 octombrie, ora 21:45, ora României.

În ce competiție se joacă Warrenpoint Town - Crusaders?

În Cupa Ligii (Irlanda de Nord).

Unde se joacă Warrenpoint Town - Crusaders?

Pe Milltown Playing Fields, în Warrenpoint, miercuri, 21 octombrie, ora 21:45 (ora României).

Cine e favorită în Warrenpoint Town - Crusaders?

Crusaders, la cota 1.47. Egalul e la 4.50.

Câte goluri se așteaptă în Warrenpoint Town - Crusaders?

În jur de 2,9, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 1-1.

Alte meciuri din Cupa Ligii

Toată liga →