Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

EstoniaEstonia · Meistriliiga (F)

Viimsi JK (F) - Saku Sporting (F)

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 18 iulie

EstoniaMeistriliiga (F) · Estonia Final
Viimsi JK (F)
VVÎÎÎ
Final4-1Pauză 3-1
Saku Sporting (F)
ÎÎVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Viimsi JK (F) 42%Egal 23%Saku Sporting (F) 35%

Viimsi JK (F) 4-1 Saku Sporting (F): statisticile meciului

Meciul s-a terminat Viimsi JK (F) 4-1 Saku Sporting (F) (pauză 3-1). Înainte de start, modelul dădea 42% pentru victoria lui Viimsi JK (F), iar cotele fără marjă 42%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 4,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 77%), iar GG a ieșit (75%). Scorul exact 4-1 avea 2,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (1-9) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Viimsi JK (F)în meciSaku Sporting (F)
1
Cornere
9
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Viimsi JK (F) vs Saku Sporting (F)

Viimsi JK (F) marchează 2,0 goluri pe meci și primește 2,2. Saku Sporting (F) marchează 2,2 goluri pe meci și primește 2,6. La Viimsi JK (F), 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 8 întâlniri directe: Viimsi JK (F) 1, egal 1, Saku Sporting (F) 6.

~4,0goluri estimate
77%peste 2,5 goluri
75%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Viimsi JK (F)ultimele 5Saku Sporting (F)
1,20
Puncte / meci
1,80
2,0
Goluri marcate / meci
2,2
2,2
Goluri primite / meci
2,6
2
Victorii
3
100%
Peste 2,5 goluri
100%
100%
Ambele marchează
100%
1
Victorii în directe
6

Ultimele 5 meciuri Viimsi JK (F) și ultimele 5 Saku Sporting (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Viimsi JK (F)2-0-3

V
Flora Tallinn (F) - Viimsi JK (F)18.06.26 · Meistriliiga (F)
1-2
V
Paide (F) - Viimsi JK (F)13.06.26 · Meistriliiga (F)
1-2
Î
FC Elva (F) - Viimsi JK (F)30.05.26 · Meistriliiga (F)
3-2
Î
Saku Sporting (F) - Viimsi JK (F)13.05.26 · Cupa (F)
3-2
Î
Saku Sporting (F) - Viimsi JK (F)09.05.26 · Meistriliiga (F)
3-2

Saku Sporting (F)3-0-2

Î
Saku Sporting (F) - Flora Tallinn (F)30.05.26 · Meistriliiga (F)
1-5
Î
Paide (F) - Saku Sporting (F)16.05.26 · Meistriliiga (F)
3-2
V
Saku Sporting (F) - Viimsi JK (F)13.05.26 · Cupa (F)
3-2
V
Saku Sporting (F) - Viimsi JK (F)09.05.26 · Meistriliiga (F)
3-2
V
Harju JK Laagri (F) - Saku Sporting (F)01.05.26 · Meistriliiga (F)
1-2

Întâlniri directe Viimsi JK (F) - Saku Sporting (F)

Viimsi JK (F) 1Egal 1Saku Sporting (F) 6
Î
Saku Sporting (F) - Viimsi JK (F)13.05.2026 · pauză 1-1
3-2
Î
Saku Sporting (F) - Viimsi JK (F)09.05.2026 · pauză 0-1
3-2
V
Viimsi JK (F) - Saku Sporting (F)08.11.2025 · pauză 3-0
4-0
Î
Saku Sporting (F) - Viimsi JK (F)02.11.2024 · pauză 1-0
2-0

V/E/Î din perspectiva Viimsi JK (F). 6 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Viimsi JK (F) - Saku Sporting (F)

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Viimsi JK (F)2.1742% fără marjă
X · Egal3.9023% fără marjă
2 · Saku Sporting (F)2.5535% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.29
X2 1.69
12 1.18

Goluri

Sub 2.5 2.95
Peste 2.5 1.31

Ambele marchează

GG Da 1.34
GG Nu 3.00

Analiza de dinainte de meci

Viimsi JK (F) - Saku Sporting (F) s-a jucat sâmbătă, 18 iulie, în Meistriliiga (F) (Estonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Viimsi JK (F) vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Saku Sporting (F) are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 11-13. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 8 întâlniri directe, Viimsi JK (F) a câștigat o dată, Saku Sporting (F) de 6 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,5 goluri în medie. Ultima: Saku Sporting (F) - Viimsi JK (F) 3-2, pe 13 mai 2026.

La case, diferența e mică: Viimsi JK (F) are cota 2.17, Saku Sporting (F) 2.55. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.31, iar GG la 1.34.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,1 pentru Viimsi JK (F) și 2,0 pentru Saku Sporting (F). Scorul cel mai probabil e 2-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Viimsi JK (F) are 42%, Saku Sporting (F) 37%. Peste 2.5 goluri: 77% în model, cota corectă ar fi 1.30. Cota 1.31 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 75%. Cota de 1.34 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Viimsi JK (F) - Saku Sporting (F)

Goluri estimate: 2,08 Viimsi JK (F) și 1,96 Saku Sporting (F), total 4,04. 1X2 în model: 42% · 21% · 37%. Peste 2,5: 77% (cotă corectă 1.30). GG: 75% (cotă corectă 1.33). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
7%1
14%2
19%3
20%4
38%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 23% · peste 2,5: 77% (verde).

Scoruri probabile

2-17,5%2-27,3%1-17,2%1-27,0%3-15,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Viimsi JK (F). Viimsi JK (F) a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Saku Sporting (F). Saku Sporting (F) a primit 13 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,5 goluri, după cote 3,6. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-1
Pauză3-1
Cornere1-9
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startViimsi JK (F) · 2.17
Goluri estimate~4,0
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Viimsi JK (F) - Saku Sporting (F)?

S-a jucat sâmbătă, 18 iulie, ora 12:30 (ora României) și s-a terminat 4-1.

În ce competiție s-a jucat Viimsi JK (F) - Saku Sporting (F)?

În Meistriliiga (F) (Estonia).

Cine era favorită în Viimsi JK (F) - Saku Sporting (F)?

Niciuna clar: cotele erau 2.17 la gazde și 2.55 la oaspeți. Meciul s-a terminat 4-1.

Câte goluri s-au marcat în Viimsi JK (F) - Saku Sporting (F)?

5 goluri, scor final 4-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,0.

Alte meciuri din Meistriliiga (F)

Toată liga →