Duminică18 octombrie
Live 136 Pune pont

NorvegiaNorvegia · 2.Division

Vidar - EIK Tonsberg

Statistici și rezultat final · duminică, 2 august

Norvegia2.Division · Norvegia Final
Vidar
ÎÎÎEE
Final4-3Pauză 1-1
EIK Tonsberg
ÎÎÎEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Vidar 32%Egal 26%EIK Tonsberg 42%

Vidar 4-3 EIK Tonsberg: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Vidar 4-3 EIK Tonsberg (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 36% pentru victoria lui Vidar, iar cotele fără marjă 32%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 7 goluri, față de 3,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 67%), iar GG a ieșit (68%). Scorul exact 4-3 avea 1,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (6-5) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Vidarîn meciEIK Tonsberg
6
Cornere
5
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Vidar vs EIK Tonsberg

Vidar marchează 1,0 goluri pe meci și primește 2,6. EIK Tonsberg marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,6.

~3,5goluri estimate
67%peste 2,5 goluri
68%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Vidarultimele 5EIK Tonsberg
0,40
Puncte / meci
0,20
1,0
Goluri marcate / meci
1,2
2,6
Goluri primite / meci
2,6
0
Victorii
0
60%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Vidar și ultimele 5 EIK Tonsberg, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Vidar0-2-3

Î
Arendal - Vidar25.07.26 · 2.Division
4-0
Î
Vidar - Kvik Halden27.06.26 · 2.Division
2-4
Î
Bjarg - Vidar20.06.26 · 2.Division
3-1
E
Vidar - Pors13.06.26 · 2.Division
1-1
E
Vidar - Traeff30.05.26 · 2.Division
1-1

EIK Tonsberg0-1-4

Î
EIK Tonsberg - Sandviken25.07.26 · 2.Division
5-6
Î
Traeff - EIK Tonsberg27.06.26 · 2.Division
3-1
Î
Pors - EIK Tonsberg20.06.26 · 2.Division
2-0
E
EIK Tonsberg - Arendal13.06.26 · 2.Division
0-0
Î
Bjarg - EIK Tonsberg30.05.26 · 2.Division
2-0

Întâlniri directe Vidar - EIK Tonsberg

Vidar 0Egal 0EIK Tonsberg 1
Î
EIK Tonsberg - Vidar23.05.2026 · pauză 2-0
3-1

V/E/Î din perspectiva Vidar. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Vidar - EIK Tonsberg

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Vidar2.8032% fără marjă
X · Egal3.4526% fără marjă
2 · EIK Tonsberg2.1742% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.51
X2 1.36
12 1.22

Goluri

Sub 2.5 2.42
Peste 2.5 1.46

Ambele marchează

GG Da 1.43
GG Nu 2.62

Analiza de dinainte de meci

Vidar - EIK Tonsberg s-a jucat duminică, 2 august, în 2.Division (Norvegia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Vidar n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. A marcat 5 goluri și a primit 13. EIK Tonsberg n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. Golaveraj: 6-13.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: EIK Tonsberg - Vidar 3-1, pe 23 mai 2026.

Casele o dau favorită pe EIK Tonsberg, la 2.17, cu egalul la 3.45. Fără marja caselor, asta înseamnă 42% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.46, iar GG la 1.43.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,7 pentru Vidar și 1,8 pentru EIK Tonsberg. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Vidar are 36%, EIK Tonsberg 42%. Peste 2.5 goluri are 67% în model, iar 1.46 e aproape de cota corectă (1.49). Ambele marchează (GG): 68% în model, cota corectă ar fi 1.47. Cota 1.43 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Vidar - EIK Tonsberg

Goluri estimate: 1,65 Vidar și 1,81 EIK Tonsberg, total 3,46. 1X2 în model: 36% · 22% · 42%. Peste 2,5: 67% (cotă corectă 1.49). GG: 68% (cotă corectă 1.47). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
11%1
19%2
21%3
19%4
27%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 33% · peste 2,5: 67% (verde).

Scoruri probabile

1-19,4%1-28,5%2-17,7%2-27,0%0-15,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Vidar. Vidar a primit 13 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: EIK Tonsberg. EIK Tonsberg a primit 13 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. EIK Tonsberg e favorită, dar a câștigat doar 0 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-3
Pauză1-1
Cornere6-5
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startEIK Tonsberg · 2.17
Goluri estimate~3,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Vidar - EIK Tonsberg?

S-a jucat duminică, 2 august, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 4-3.

În ce competiție s-a jucat Vidar - EIK Tonsberg?

În 2.Division (Norvegia).

Cine era favorită în Vidar - EIK Tonsberg?

EIK Tonsberg pleca favorită, la cota 2.17. Meciul s-a terminat 4-3.

Câte goluri s-au marcat în Vidar - EIK Tonsberg?

7 goluri, scor final 4-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,5.

Alte meciuri din 2.Division

Toată liga →