Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Southern League - PD Sud

Uxbridge - Taunton Town

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

Anglia Am.Southern League - PD Sud · Anglia Am. Final
Uxbridge
EVVEV
Final5-4
Taunton Town
VVÎÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Uxbridge 47%Egal 26%Taunton Town 27%

Uxbridge 5-4 Taunton Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Uxbridge 5-4 Taunton Town. Înainte de start, modelul dădea 54% pentru victoria lui Uxbridge, iar cotele fără marjă 47%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 9 goluri, față de 3,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 57%), iar GG a ieșit (56%). Scorul exact 5-4 avea 0,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Uxbridgeîn meciTaunton Town
0
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Uxbridge vs Taunton Town

Uxbridge marchează 2,0 goluri pe meci și primește 0,4. Taunton Town marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,8. La Uxbridge, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~3,0goluri estimate
57%peste 2,5 goluri
56%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Uxbridgeultimele 5Taunton Town
2,20
Puncte / meci
1,40
2,0
Goluri marcate / meci
1,4
0,4
Goluri primite / meci
1,8
3
Victorii
2
20%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Uxbridge și ultimele 5 Taunton Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Uxbridge3-2-0

E
Gosport Borough - Uxbridge15.08.26 · Southern League - PD Sud
1-1
V
Havant & Waterlooville - Uxbridge11.08.26 · Southern League - PD Sud
0-2
V
Uxbridge - Chippenham Town08.08.26 · Southern League - PD Sud
2-0
E
Uxbridge - Slough Town21.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
V
Uxbridge - Wingate & Finchley11.07.26 · Amicale intercluburi
5-1

Taunton Town2-1-2

V
Taunton Town - Berkhamsted15.08.26 · Southern League - PD Sud
2-1
V
Taunton Town - Malvern Town11.08.26 · Southern League - PD Sud
5-2
Î
Hanworth Villa - Taunton Town08.08.26 · Southern League - PD Sud
2-0
Î
Taunton Town - Weston Super Mare21.07.26 · Amicale intercluburi
0-4
E
Taunton Town - Evesham United25.04.26 · Southern League - PD Sud
0-0

Întâlniri directe Uxbridge - Taunton Town

Uxbridge 0Egal 1Taunton Town 1
Î2-1
E2-2

V/E/Î din perspectiva Uxbridge. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Uxbridge - Taunton Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Uxbridge1.9547% fără marjă
X · Egal3.6026% fără marjă
2 · Taunton Town3.3527% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.32
X2 1.64
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.27
Peste 2.5 1.54

Ambele marchează

GG Da 1.49
GG Nu 2.45

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.52
Pauză peste 1.5 2.32

Analiza de dinainte de meci

Uxbridge - Taunton Town s-a jucat sâmbătă, 22 august, în Southern League - PD Sud (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Uxbridge n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: trei victorii și două egaluri. A marcat 10 goluri și a primit 2. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Taunton Town are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 7-9.

În ultimele 2 întâlniri directe, Uxbridge a câștigat niciodată, Taunton Town o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,5 goluri în medie. Ultima: Taunton Town - Uxbridge 2-1, pe 11 aprilie 2026.

Casele o dau favorită pe Uxbridge, la 1.95, cu egalul la 3.60. Fără marja caselor, asta înseamnă 47% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.54, iar GG la 1.49.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,8 pentru Uxbridge și 1,1 pentru Taunton Town. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 54% la victorie, față de 47%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Uxbridge: 54% în model, cota corectă ar fi 1.85. Casele dau 1.95, mai mult. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 57%. Cota de 1.54 e sub cea corectă (1.75) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Uxbridge - Taunton Town

Goluri estimate: 1,84 Uxbridge și 1,11 Taunton Town, total 2,95. 1X2 în model: 54% · 23% · 23%. Peste 2,5: 57% (cotă corectă 1.75). GG: 56% (cotă corectă 1.79). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
23%2
22%3
17%4
18%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 43% · peste 2,5: 57% (verde).

Scoruri probabile

1-110,7%2-19,8%1-09,6%2-08,9%3-16,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Taunton Town. Taunton Town a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final5-4
Cornere0-0
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startUxbridge · 1.95
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Uxbridge - Taunton Town?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 5-4.

În ce competiție s-a jucat Uxbridge - Taunton Town?

În Southern League - PD Sud (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Uxbridge - Taunton Town?

Pe Honeycroft, în Yiewsley, sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Uxbridge - Taunton Town?

Uxbridge pleca favorită, la cota 1.95. Meciul s-a terminat 5-4.

Câte goluri s-au marcat în Uxbridge - Taunton Town?

9 goluri, scor final 5-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din Southern League - PD Sud

Toată liga →