Duminică18 octombrie
Live 146 Pune pont

PeruPeru · Liga 1

UCV Moquegua - FBC Melgar

Statistici și rezultat final · duminică, 2 august

PeruLiga 1 · Peru Final
UCV Moquegua
EEEEV
Final0-0Pauză 0-0
FBC Melgar
VVEÎV
Șanse înainte de meci, după cote
UCV Moquegua 21%Egal 26%FBC Melgar 53%

UCV Moquegua 0-0 FBC Melgar: statisticile meciului

Meciul s-a terminat UCV Moquegua 0-0 FBC Melgar (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 26% pentru egalul, iar cotele fără marjă 26%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,5 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 54%), iar GG n-a ieșit (NG avea 51%). Scorul exact 0-0 avea 8,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (3-5) și 2 cartonașe galbene (2-0).

UCV Moqueguaîn meciFBC Melgar
3
Cornere
5
2
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici UCV Moquegua vs FBC Melgar

UCV Moquegua marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,8. FBC Melgar marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,2. La FBC Melgar, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,5goluri estimate
46%peste 2,5 goluri
49%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
UCV Moqueguaultimele 5FBC Melgar
1,40
Puncte / meci
2,00
1,0
Goluri marcate / meci
2,0
0,8
Goluri primite / meci
1,2
1
Victorii
3
40%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri UCV Moquegua și ultimele 5 FBC Melgar, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

UCV Moquegua1-4-0

E
UTC de Cajamarca - UCV Moquegua26.07.26 · Liga 1
0-0
E
UCV Moquegua - Comerciantes Unidos18.07.26 · Liga 1
2-2
E
UCV Moquegua - Deportivo Garcilaso12.07.26 · Cupa Ligii
0-0
E
FBC Melgar - UCV Moquegua29.06.26 · Cupa Ligii
0-0
V
UCV Moquegua - Bentin Tacna Heroica21.06.26 · Cupa Ligii
3-2

FBC Melgar3-1-1

V
FBC Melgar - Sporting Cristal26.07.26 · Liga 1
2-1
V
Cienciano - FBC Melgar18.07.26 · Liga 1
1-3
E
FBC Melgar - UCV Moquegua29.06.26 · Cupa Ligii
0-0
Î
Bentin Tacna Heroica - FBC Melgar12.06.26 · Cupa Ligii
3-2
V
FBC Melgar - Alianza Atletico31.05.26 · Liga 1
3-1

Întâlniri directe UCV Moquegua - FBC Melgar

UCV Moquegua 0Egal 1FBC Melgar 1
E
FBC Melgar - UCV Moquegua29.06.2026 · pauză 0-0
0-0
Î
FBC Melgar - UCV Moquegua16.02.2026 · pauză 2-0
4-0

V/E/Î din perspectiva UCV Moquegua. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi UCV Moquegua - FBC Melgar

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · UCV Moquegua4.4021% fără marjă
X · Egal3.5026% fără marjă
2 · FBC Melgar1.7653% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.78
X2 1.23
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.32
Sub 2.5 1.71
Peste 2.5 2.02

Ambele marchează

GG Da 1.85
GG Nu 1.85

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.36
Pauză peste 1.5 2.90

Cornere

Sub 9.5 1.52
Peste 9.5 2.37

Analiza de dinainte de meci

UCV Moquegua - FBC Melgar s-a jucat duminică, 2 august, în Liga 1 (Peru). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

UCV Moquegua n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: o victorie și patru egaluri. A marcat 5 goluri și a primit 4. În ultimele 5 meciuri, FBC Melgar are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 10-6. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, UCV Moquegua a câștigat niciodată, FBC Melgar o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: FBC Melgar - UCV Moquegua 0-0, pe 29 iunie 2026.

Casele o dau favorită pe FBC Melgar, la 1.76, cu egalul la 3.50. Fără marja caselor, asta înseamnă 53% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.02, iar GG la 1.85.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,0 pentru UCV Moquegua și 1,5 pentru FBC Melgar. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. La 1.23, plătește prea puțin. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 72%. Cota de 1.32 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități UCV Moquegua - FBC Melgar

Goluri estimate: 1,01 UCV Moquegua și 1,50 FBC Melgar, total 2,51. 1X2 în model: 25% · 26% · 49%. Peste 2,5: 46% (cotă corectă 2.17). GG: 49% (cotă corectă 2.04). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
20%1
26%2
21%3
14%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 54% · peste 2,5: 46% (verde).

Scoruri probabile

1-112,3%0-112,2%1-29,2%0-29,1%1-08,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere3-5
Cartonașe galbene2-0
Favorită la startFBC Melgar · 1.76
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat UCV Moquegua - FBC Melgar?

S-a jucat duminică, 2 august, ora 23:30 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat UCV Moquegua - FBC Melgar?

În Liga 1 (Peru).

Unde s-a jucat UCV Moquegua - FBC Melgar?

Pe Stadionul 25 Noiembrie, în Moquegua, duminică, 2 august, ora 23:30 (ora României).

Cine era favorită în UCV Moquegua - FBC Melgar?

FBC Melgar pleca favorită, la cota 1.76. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în UCV Moquegua - FBC Melgar?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din Liga 1

Toată liga →