Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

SuediaSuedia · Ettan

Tvaakers IF - Skovde AIK

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

SuediaEttan · Suedia Final
Tvaakers IF
VVÎEÎ
Final1-1Pauză 1-1
Skovde AIK
ÎVÎEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Tvaakers IF 39%Egal 26%Skovde AIK 35%

Tvaakers IF 1-1 Skovde AIK: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Tvaakers IF 1-1 Skovde AIK (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 22% pentru egalul, iar cotele fără marjă 26%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,5 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 33%), iar GG a ieșit (68%). Scorul exact 1-1 avea 9,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (1-10) și 1 cartonașe galbene (1-0).

Tvaakers IFîn meciSkovde AIK
1
Cornere
10
1
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Tvaakers IF vs Skovde AIK

Tvaakers IF marchează 2,2 goluri pe meci și primește 2,4. Skovde AIK marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,8. La Tvaakers IF, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,5goluri estimate
67%peste 2,5 goluri
68%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Tvaakers IFultimele 5Skovde AIK
1,40
Puncte / meci
0,80
2,2
Goluri marcate / meci
1,4
2,4
Goluri primite / meci
1,8
2
Victorii
1
100%
Peste 2,5 goluri
80%
100%
Ambele marchează
100%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Tvaakers IF și ultimele 5 Skovde AIK, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Tvaakers IF2-1-2

V
BK Olympic - Tvaakers IF22.08.26 · Ettan
3-4
V
Kristianstad FC - Tvaakers IF15.08.26 · Ettan
1-2
Î
Tvaakers IF - Atvidaberg FF08.08.26 · Ettan
1-2
E
Tvaakers IF - Utsikten01.08.26 · Ettan
2-2
Î
Hassleholms IF - Tvaakers IF26.06.26 · Ettan
4-2

Skovde AIK1-1-3

Î
Skovde AIK - Halmstads26.08.26 · Cupa
1-2
V
Skovde AIK - Kristianstad FC23.08.26 · Ettan
3-1
Î
Atvidaberg FF - Skovde AIK16.08.26 · Ettan
2-1
E
Skovde AIK - Lunds BK08.08.26 · Ettan
1-1
Î
BK Olympic - Skovde AIK01.08.26 · Ettan
3-1

Întâlniri directe Tvaakers IF - Skovde AIK

Tvaakers IF 0Egal 1Skovde AIK 0
E
Skovde AIK - Tvaakers IF06.04.2026 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva Tvaakers IF. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Tvaakers IF - Skovde AIK

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Tvaakers IF2.3739% fără marjă
X · Egal3.5026% fără marjă
2 · Skovde AIK2.6035% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.31
X2 1.65
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.22
Peste 2.5 1.56

Ambele marchează

GG Da 1.52
GG Nu 2.37

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.55
Pauză peste 1.5 2.25

Analiza de dinainte de meci

Tvaakers IF - Skovde AIK s-a jucat sâmbătă, 29 august, în Ettan (Suedia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Tvaakers IF are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 11-12. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Skovde AIK vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 9. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Skovde AIK - Tvaakers IF 0-0, pe 6 aprilie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.37 pentru gazde, 2.60 pentru oaspeți și 3.50 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.56, iar GG la 1.52.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,8 pentru Tvaakers IF și 1,7 pentru Skovde AIK. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Tvaakers IF are 41%, Skovde AIK 37%. Peste 2.5 goluri: 67% în model, cota corectă ar fi 1.49. Cota 1.56 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 68%. Cota de 1.52 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Tvaakers IF - Skovde AIK

Goluri estimate: 1,78 Tvaakers IF și 1,69 Skovde AIK, total 3,47. 1X2 în model: 41% · 22% · 37%. Peste 2,5: 67% (cotă corectă 1.49). GG: 68% (cotă corectă 1.47). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
11%1
19%2
21%3
19%4
27%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 33% · peste 2,5: 67% (verde).

Scoruri probabile

1-19,4%2-18,3%1-27,9%2-27,0%1-05,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Tvaakers IF. Tvaakers IF a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Skovde AIK. Skovde AIK a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,9 goluri, după cote 3,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză1-1
Cornere1-10
Cartonașe galbene1-0
Favorită la startTvaakers IF · 2.37
Goluri estimate~3,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Tvaakers IF - Skovde AIK?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Tvaakers IF - Skovde AIK?

În Ettan (Suedia).

Cine era favorită în Tvaakers IF - Skovde AIK?

Niciuna clar: cotele erau 2.37 la gazde și 2.60 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Tvaakers IF - Skovde AIK?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,5.

Alte meciuri din Ettan

Toată liga →